Wataha

Tom 1 cyklu Wataha

W małopolskich lasach, dla zabawy, zostaje zabita locha wraz z młodymi. Na czele watahy staje młody samiec. Wraz z resztą stada, gnany żądzą zemsty rozpoczyna polowanie na ludzi. W jednym z niewielkich miasteczek lada chwila dojdzie do masakry, jednak to dopiero początek koszmaru, który wyłoni się z lasu.

WATAHA, to kolejna pozycja Wydawnictwa Phantom Books Horror - serii, która ma przybliżyć czytelnikom b-klasowy horror rodem z lat 90, gdy na półkach księgarń roiło się od książek Guya N. Smitha, Grahama Mastertona, Jamesa Herbert, H.A. Knighta i wielu innych.

WATAHA to typowy animal horror, przeznaczony dla naprawdę odpornych miłośników literackiego horroru!

Informacje dodatkowe o Wataha:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2017-11-17
Kategoria: Horror

Kup książkę Wataha

Wataha - opinie o książce

Mądrzy ludzie powiadają, że warto czasem wyjść ze swojej strefy komfortu. No to wyszłam. I nadal nie mogę dojść do siebie :D

„Wataha” to animal horror, ja bym powiedziała, że horror ekstremalny, obrzydliwy i przyprawiający o mdłości niemal na każdej stronie. Ale, mimo to (a może właśnie dlatego!), wciągający. Muszę przyznać, że czytywałam obrzydliwe opisy, krwawe sceny nie są mi obce, ale tu było naprawdę mocno…

Opowieść o dzikach, które „gnane żądzą zemsty, rozpoczynają polowanie na ludzi” nie jest ambitna, nie zmieni też niczyjego życia, ani raczej nie zmusi do refleksji, ale przecież literatura to nie tylko wiekopomne dzieła z wyższej półki. Czasem można sprawdzić, jaki dzik czai się na tej niższej półce 😉

Nie jest to do końca moja bajka, chociaż sądzę, że z ciekawości sięgnę po kontynuację.

Polecam miłośnikom mocnych wrażeń albo chcącym wyjść ze swojej strefy komfortu – może to być niezwykłe doznanie!

Mordercze kaczki
Tomasz Siwiec0
Okładka ksiązki - Mordercze kaczki

Ulubionym zajęciem Asi jest karmienie dzikich kaczek, które zajmują miejsce pod starym mostem. Pewnego dnia dziewczynka zaczyna dokarmiać ptaki...

Zmora z komina
Tomasz Siwiec0
Okładka ksiązki - Zmora z komina

Krótkie, zabawne, kapitalnie zilustrowane opowiadanie z serii EKOOPOWIEŚCI MISIA SORTUSIA dla przedszkolaków.W zakresie przyjaznej edukacji ekologicznej...