Weatherman, tom 1

Kim jest Nathan Bright? Popularnym panem od pogody, facetem pięknej dziewczyny i właścicielem świetnego psa, czy bezwzględnym terrorystą odpowiedzialnym za wymordowanie prawie wszystkich mieszkańców Ziemi? Ciężko powiedzieć, a sam Nathan nie pamięta. Nowa seria w klimatach klasycznego, rozrywkowego sf z rewelacyjnymi rysunkami Nathana Foxa.

Informacje dodatkowe o Weatherman, tom 1:

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2021-03-06, Ocena: 4, Przeczytałem,

KTO ZABIŁ ŚWIAT

His skin was soft as leather
I'm the weatherman
No one else more dedicated
Well, hey kid
You got the right
But the choice to kill
No, son of sam
Will let you in to turn against
Addicted to the love of ourselves
I tell no one else
- Dead Sara

Nowa seria od Non Stop Comics, czyli polecany przez samego Gartha Ennisa, twórcę „Kaznodziei”, „Chłopaków” czy „Punishera Max” „Weatherman” to intrygująca porozpoczynaj dla miłośników klasycznego, ale nieoczywistego science fiction. I jednocześnie świetnie narysowany, nastrojowy komiks, który warto jest poznać. Tym bardziej, że to wcale niegłupia rozrywka.

Poznajcie Nathana Brighta. Mężczyzna, jak mężczyzna, prawda? Kim on właściwie jest? Może popularnym prezenterem pogody? Być może. Ale równie dobrze to właśnie on może okazać się terrorystą, który winny jest zabicia niemal wszystkich mieszkańców naszej planety. Cóż, gdzie leży prawda nie wie nawet on sam, bo stracił pamięć, ale czy przeszłość nie upomni się o niego? A jeśli tak, co się stanie?