Wędrówka

Wydawnictwo: Literatura
Data wydania: 2021-03-11
Kategoria: Dla dzieci
Kategoria wiekowa: 3-5 lat
ISBN: 9788376729473
Liczba stron: 72
Język oryginału: polski
Ilustracje: Maciej Szymanowicz

Ocena: 5 (1 głosów)

Wyobraź sobie, że wrzucasz do jednego worka kota, psa, słonia, zegar z kukułką, księżniczkę, żeglarza, pęczek łobuzów, frytkownicę, kucyka, radiowóz i delfina. Potrząsasz, w oczekiwaniu na efekt grasz na saksofonie i - trach! - książka gotowa. Fajna książka. Trochę postrzelona, trochę śmieszna.

Ania Onichimowska nie zna lęku - miesza wszystko ze wszystkim i - ku zaskoczeniu publiczności - wychodzi z tego... tort z wisienką (wisienkę dołożył ilustrator - Maciej Szymanowicz).

Częstujcie się, smacznego czytania!

Ja po lekturze wylizałam talerz

Joanna Olech ,autorka książek

Nie ma nic przyjemniejszego od wędrówki, chyba że powroty. Wspaniale jest wyruszać i cudownie wracać. A w podróży nie ma być łatwo, tylko ciekawie! Przekonują się o tym nie tylko Uszko z Futerkiem, ale również Słoń, Dyzio i Księżniczka.

Tagi:

Kup książkę Wędrówka

REKLAMA

Zobacz także

POLECANA RECENZJA

Opinie o książce - Wędrówka

Inne książki autora
Wieczorynki z Wielką Kaczką
Anna Onichimowska0
Okładka ksiązki - Wieczorynki z Wielką Kaczką

Zabawna powieść dla dzieci i ich zabieganych rodziców ? króciutkie rozdziały są idealne do czytania dziecku przed snem, a absurdalny humor rozbawi każdego...

Dzień czekolady
Anna Onichimowska0
Okładka ksiązki - Dzień czekolady

Opowieść o czasie, który wszystko zmienia, o lękach, marzeniach, tęsknocie, a przede wszystkim - o miłości. Jej bohaterowie - siedmioletni Dawid...

Zobacz wszystkie książki tego autora