Wendeta po śmierć

Niezwykły thriller Nory Roberts (J.D. Robb), autorki powieści sprzedanych w pięciuset milionach egzemplarzy.

Bestseller nr 1 ,,New York Timesa"

Najnowsza powieść o porucznik Wydziału Zabójstw nowojorskiej policji Eve Dallas, która walczy, aby ocalić niewinnych i przysłużyć się sprawiedliwości.

W Nowym Jorku grasuje seryjny morderca. Od kilku dni nad ranem odnajdowane są kolejne nagie, okaleczone ciała torturowanych ze szczególnym okrucieństwem mężczyzn. Morderca, czy też morderczyni, porzuca je przed świtem pod ich domami z wciśniętą w ranę po wyciętych genitaliach kartką, na której wypisane jest wierszem wyjaśnienie powodu ich śmierci. Podpis sprawcy: Lady Justice. Kto kryje się pod tym pseudonimem? Czy to jedna osoba, czy może zorganizowana grupa przestępcza? Dochodzenie prowadzi porucznik Eve Dallas. Według niej obrażenia zamordowanych mężczyzn wskazują na zemstę lub mord rytualny. W prowadzeniu śledztwa pomaga jej nieoceniony mąż Roarke, asystentka w stopniu detektywa Peabody oraz cała doskonała policyjna ekipa wydziału zabójstw nowojorskiej policji.

Dlaczego tajemnicza Lady Justice wymierza mężczyznom tę, według niej sprawiedliwą, karę? Czy zostanie odnaleziona i osądzona zgodnie z prawem?

Informacje dodatkowe o Wendeta po śmierć:

Wydawnictwo: Świat Książki
Data wydania: 2022-10-12
Tytuł oryginału: Vendetta in Death

Tagi: Literatura kryminalna i detektywistyczna

Kup książkę Wendeta po śmierć

Wendeta po śmierć - opinie o książce

Avatar użytkownika - Ela-Monia
Ela-Monia
Przeczytane:2023-03-21, Ocena: 4, Przeczytałem, Mam, 2023, Wydawnictwo Świat Książki,
Zrodzona ze wstydu
Nora Roberts0
Okładka ksiązki - Zrodzona ze wstydu

Shannon, młoda i piękna Amerykanka odnosząca sukcesy w pracy zawodowej, dowiaduje się od umierającej matki, że jest owocem burzliwego romansu. Przyjeżdża...

Szczęściara
Nora Roberts0
Okładka ksiązki - Szczęściara

Darcy była bibliotekarką, a marzyła o napisaniu powieści; obiecała wyjść za mąż za Geralda, który chciał jej dyktować, co ma robić, a pragnęła zażyć swobody;...