White Monarch (Tom 3). Brutalne triumfy

Delikatna i chroniona księżniczka przeobraża się w niezwyciężoną królową w świecie meksykańskich karteli.

Gdy została żoną nieprzewidywalnego Cristiano de la Rosa, wszyscy zaczęli od niej wymagać, że będzie rządziła nie tylko u boku swojego męża, ale również tak jak on zadba o swoich ludzi. Natalia w końcu musiała pogodzić się z losem, otworzyć się na uczucie do Cristiana i z delikatnej kobiety przeobrazić się w zabójczą władczynię.

Jednak przeszłość nie daje o sobie zapomnieć. Cristiano de la Rosa pragnie oczyścić się z zarzutów i udowodnić swoją niewinność, co wystawia jego samego i osoby z jego otoczenia na ogromne niebezpieczeństwo. W obliczu śmiertelnego zagrożenia małżonkowie stają się sobie bliscy jak nigdy dotąd. Brutalne rozgrywki karteli sprawiają, że mogą utracić wszystko, co jest im drogie. Wrogowie wiedzą, że Natalia jest największą słabością Cristiana, i nie zamierzają przepuścić okazji, aby zniszczyć ich oboje.

Czy nowo odkryte uczucie wytrzyma najtrudniejszą z prób?

Informacje dodatkowe o White Monarch (Tom 3). Brutalne triumfy:

White Monarch (Tom 3). Brutalne triumfy - opinie o książce

Avatar użytkownika - zaczytanaulcia
zaczytanaulcia
Przeczytane:2023-12-14, Ocena: 4, Przeczytałem,

"Mieliśmy za sobą burzliwą przeszłość i małżeństwo, które bardziej niż związek przypominało pole bitwy. Wojowaliśmy od tygodni, ale czułam, że głos w głębi mojej duszy nie może się mylić. Cristiano zrobiłby wszystko, co w jego mocy, by upewnić się, że jestem bezpieczna."

☠️🌹☠️🌹

Nasączona emocjami i odmieniająca je przez wszystkie życiowe przypadki.
Przepełniona tajemnicami, których wyjawienie zbierze potężne żniwo.
Ukazująca, jak cienka granica dzieli nienawiść od miłości.

"Brutalne triumfy" to trzecia, wieńcząca losy bohaterów część serii "White Monarch" Jessici Hawkins.

Po niedosycie, jaki pozostawił po sobie poprzedni tom, z niecierpliwością czekałam na kontynuację. I to, co się tu działo, przerosło moje najśmielsze oczekiwania.
Już od samego początku, czytelnik jest wciągnięty w wir zdarzeń, które nie raz wywołują ciarki na plecach, a także przyspieszają tętno.
Dzieje się tu naprawdę wiele.
Przed bohaterami jest mnóstwo trudnych sytuacji i chwil, które łamią serce.
Poznanie tajemnic także jest na wyciągnięcie ręki, a każda z nich nie tylko jest ogromnym zaskoczeniem, ale także powoduje, że więź łącząca Natalię i Cristiano, jeszcze bardziej się zacieśnia.

Zakończenie to wisienka na torcie, która mnie totalnie zszokowała. Nie tego się spodziewałam. I w sumie to dobrze 🙂 Nawet bardzo 😁

Cała książka jest owiana aurą tajemniczości. Mnóstwo w niej niebezpiecznych, brutalnych zdarzeń, które mrożą krew w żyłach, i które potrafią przywołać uczucie ulgi.

Seria "White Monarch" to jedna z najlepszych jakie czytałam. Bohaterowie są tu idealnie wykreowani, fabuła wciąga od pierwszych stron, a akcja nie zwalnia ani na chwilę. Żałuję, że "Brutalne triumfy" wieńczą już losy bohaterów. Wiem jednak, że jeszcze nie raz do nich powrócę.

Serdecznie polecam ❤️

Avatar użytkownika - agnieszka_rowka
agnieszka_rowka
Przeczytane:2024-02-11, Przeczytałam,
Brutalne rozkosze. White Monarch. Tom 1
Jessica Hawkins0
Okładka ksiązki - Brutalne rozkosze. White Monarch. Tom 1

W rodzinie de la Rosa stare urazy sięgają głębiej niż lojalność, a zdrada oznacza wojnę. Natalie Cruz urodziła się księżniczką wśród przestępców. Jest...

White Monarch (Tom 2). Brutalne zakończenia
Jessica Hawkins0
Okładka ksiązki - White Monarch (Tom 2). Brutalne zakończenia

Diabeł ma imię - Cristiano de la Rosa, ale od dziś będę nazywać go moim mężem. Cristiano, przywódca kartelu Calavera i wróg rodziny Cruz, był ostatnim...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska