Wiadomość z nieba

„Wiadomość z nieba” to niezwykły pamiętnik napisany przez rodziców sześcioletniej dziewczynki, którzy dowiadują się, że ich córka ma rzadką odmianę guza mózgu. To wzruszająca historia o tym, jaką lekcję życia i miłości może przekazać swoim rodzicom kilkuletnia dziewczynka, odchodząc z tego świata.

„Wiadomość z nieba” to prawdziwa i niezapomniana opowieść, którą napisało życie.

Informacje dodatkowe o Wiadomość z nieba:

Wydawnictwo: Papierowy Księżyc
Data wydania: 2011-11-23
Kategoria: Literatura faktu, reportaż
ISBN: 978-83-61386-12-4

Kup książkę Wiadomość z nieba

Wiadomość z nieba - opinie o książce

Avatar użytkownika - just_monca
just_monca
Przeczytane:2013-07-10, Ocena: 6, Przeczytałam,
Pamiętam, że ostatni raz tak płakałam czytając książkę pt.: "Oscar i pani Róża". "Wiadomość z nieba" to dziennik spisany przez rodziców sześcioletniej, nieuleczalnie chorej Eleny, mający upamiętnić wspólne chwile a także w przyszłości pozwolić poznać Gracie (młodszej siostrze Eleny) małą bohaterkę. To zapis nie tylko przebiegu leczenia, walki i trudów z jakimi musieli zmierzyć się Brook i Keitk, ale także szczęśliwych chwil, które wspólnie przeżywali.Celebrując każdy dzień ale nie tracąc przy tym nadziei, starali się przygotować na to, co nieuchronne. A dowody wdzięczności i miłości jakie zostawiała Lenka domownikom (w postaci krótkich liścików adresowanych do mamy, taty i siostry) utwierdziły ich w przekonaniu, że dziewczynka była szczęśliwa do końca. Byłam pełna podziwu dla rodziców Eleny za to, że mimo bólu starali się jak najlepiej spędzić ostatnie chwile ze swoją córką i że nie poddali się w najtrudniejszych chwilach. To właśnie jest siła miłości.
Avatar użytkownika -

Przeczytane:2013-08-27,
Jedna z książek,która w mojej pamięci zostanie do końca. Książka opowiadająca o walce, bólu, cierpieniu... Mimo to wywołała u mnie prócz łez także uśmiech. Otwarła oczy i podbudowała. Niezapomniana,pouczająca i dodająca otuchy. Po prostu po nią sięgnij...
,,Wiadomość z nieba'' to niezwykła opowieść o pokorze i inspiracji. Strona po stronie, ten dziennik jest przypomnieniem dla rodziców na całym świecie, by doceniali i cieszyli się każdym momentem spędzonym wspólnie ze swoimi dziećmi. Bardzo podobała mi się ta pozycja i cieszę się, że mogłam ją przeczytać. Jest to bardzo wartościowa powieść o takich wartościach jak: miłość, zaufanie i przyjaźń. Polecam wszystkim rodzicom! Książka daje dużo do myślenia. Czytelnicy, którzy wymagają od powieści czegoś więcej na pewno zachwycą się tą pozycją!
Avatar użytkownika - planka1981
planka1981