Wiara w czasach niewiary. Rozmowy o współczesnej religijności

Jak rozmawiać o duchowości w świecie, w którym dialog jest wyzwaniem, a wiara wydaje się przeżytkiem?

Gwałtowne zmiany polityczne i społeczne, mnogość informacji i ścieżek rozwoju duchowego. Którą drogę wybrać? Jak zmieniło się nasze podejście do religii? Gdzie dziś szukamy Boga?

Znani badacze, artyści i duchowni w szczerych, inspirujących rozmowach zastanawiają się nad tym, w co i jak właściwie wierzymy. Próbują zarówno wskazać najważniejsze zmiany społeczne i obyczajowe, które wpłynęły na naszą duchowość, jak i określić rolę, jaką odgrywa dziś szeroko rozumiana tradycja chrześcijańska. Wychodząc od różnorodnych doświadczeń i postaw, zapraszają czytelnika do wspólnej refleksji nad miejscem religii w życiu współczesnego człowieka.

Informacje dodatkowe o Wiara w czasach niewiary. Rozmowy o współczesnej religijności:

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2017-07-19
Kategoria: Duchowość, religia
ISBN: 978-83-240-4961-5

Kup książkę Wiara w czasach niewiary. Rozmowy o współczesnej religijności

Wiara w czasach niewiary. Rozmowy o współczesnej religijności - opinie o książce

Wróżka. Zestaw do samodzielnego wykonania lalki. Zrób to sam
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Wróżka. Zestaw do samodzielnego wykonania lalki. Zrób to sam

Wykonaj swoją własną wróżkę , wybierz dla niej imię i wpisz do świadectwa urodzenia. Wykonanie lalki bez użycia szpilek ani igły. Zestaw zawiera również...

Księga zabaw. Na rybach
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Księga zabaw. Na rybach

Przeczytaj o zwariowanych przygodach Maszy i Niedźwiedzia, uzupełnij historyjkę naklejkami, a potem pokoloruj zabawne obrazki i rozwiąż interesujące zadania...