Więcej niż ona. Tom 2

Czy każdy zasługuje na drugą szansę?

Logana i Amandę połączył jeden wspaniały wieczór, który mógł być dla nich początkiem czegoś wyjątkowego. Jednak chłopak wszystko zepsuł.

Amanda czekała na jego telefon, jakikolwiek sygnał, że też o niej myśli. Niestety Logan zerwał z nią kontakt tym samym łamiąc jej serce.

Teraz ich drogi ponownie się przecinają i jak szybko się okaże, żadne z nich nie pogodziło się z tym, że ich znajomość zakończyła się w taki sposób. Mimo to Amanda nie chce już go znać. Bedzie miała jednak utrudnione zadanie - Logan ma zostać jej współlokatorem.

Informacje dodatkowe o Więcej niż ona. Tom 2:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2019-03-20
Tytuł oryginału: More Than Her

Tagi: Przeznaczone dla kobiet i/lub dziewcząt

Kup książkę Więcej niż ona. Tom 2

Więcej niż ona. Tom 2 - opinie o książce

Choć minęło już sporo czasu od przeczytania pierwszej książki z cyklu "Więcej" to zdecydowanie siedzi mi ona w głowie. Autorka perfekcyjnie zagrała na uczuciach czytelniczki (a przynajmniej moich) i mając to na uwadze bez wahania sięgnęłam po kolejny tom. Chęć poznania losów kolejnych bohaterów była duża, a oczekiwanie na kolejny emocjonalny rollercoaster ze strony McLean nie dawało żyć.

Logan Matthews to typowy flirciarz. Przygody na jedną noc czy obiecanki, że zadzwoni czego nie robi to właśnie cały on. Jednak na jego drodze pojawia się Amanda Marquez. Dziewczyna, która nie jest jak inne i on dobrze o tym wie. Tyle że nie powstrzymało to chłopaka przed postąpieniem tak jak zawsze. Po tej jednej, ale jakże cudownej dla obojga randce najnormalniej w świecie (dla niego) zrywa kontakt. Ot tak jak gdyby nigdy nic się nie stało. Ale stało się i to dużo.

Ten jeden wieczór zmienił życie Amandy. Najpierw na lepsze, a potem było już tylko gorzej.

Drogi tych dwojga znów się splatają. Logan dobrze widzi, że dziewczyna nie chce mieć z nim nic wspólnego, a to wszystko przez to, jak ją potraktował. Tylko że żadne z nich nie zapomniało tego co było między nimi. On chciałby to naprawić, a ona skrzywdzona już raz woli trzymać się na dystans. Wydawałoby się, że Amandzie uda się unikać mężczyzny, który mimo tego, co jej zrobił wciąż ma we władzy jej serce. Niestety nie jest w stanie tego robić w momencie, gdy okazuje się, że Matthews zostaje jej... współlokatorem.

Czy uda jej się kontynuować ignorowanie faceta, który ma nad nią "władzę", a przebywa za ścianą? Czy Logan będzie walczył o odzyskanie dziewczyny, która jak sam mówi ma jego jaja w kieszeni i już mu ich nie zwróci? Czy dadzą sobie jeszcze jedną szansę?

Czytając pierwszą część i poznając w niej Logana nie zapałałam do niego pozytywnymi uczuciami. Dzięki "Więcej niż ona" możemy poznać go lepiej i zobaczyć, że zdecydowanie chłopak ma swoje dobre strony. I choć jego zachowanie czasami irytuje to jednak ciężko go nie lubić. Amanda zaś jest bohaterką, która szybko skrada serce czytelniczce. To, co mi się nie spodobało, a raczej nie kleiło to fakt jak zaledwie jedno spotkanie mogło mieć aż tyle niegatywnych następstw. Troszkę to naciągane. No i gra emocjonalna już nie ta sama co w pierwszej części, choć bohaterowie i ich sytuacje znów są dużo lepiej nakreślone właśnie tu. Tak więc każda z pozycji ma swoje minusy, ale ma i plusy. W ogólnym rozrachunku książki mają dość podobny poziom, choć gdzie indziej mają swoje wady i zalety. No i jedno jest pewne. Choćby mi się ta pozycja nie podobała to zakończenie nie pozostawia wyboru jak czytać dalej. W końcu muszę dowiedzieć się jak potoczą się losy Marquez oraz Matthewsa!

Avatar użytkownika - angelikalisiecka
angelikalisiecka
Przeczytane:2021-10-29, Ocena: 4, Przeczytałem,

Powieść o młodych ludziach wkraczających w dorosłe życie ktore może zaskoczyć studia imprezy miłość można powiedzieć. Jest warta przeczytania mnie obecnie zawiodło tylko zakończenie i gdyby nie szczegółowo opisane wątki erotyczne super książka dla młodzieży

Drugi tom Więcej niż my. Pierwszy tom mnie zachwycił.  Drugi mnie również nie zawiódł.  Jednym tchem ją czytałam.  Poznajemy losy Logana,  wiecznego singla który lubi dziewczyny i przygodę na jedną noc.  Kiedy spotyka przypadkiem Amande wspomnienia wracają sprzed roku. Ich wspólną noc i strach przed związkiem. Teraz Logan walczy o uwagę Amandy A ta go odrzuca, boi się ponownego złamania serca. Jednak wiele sytuacji doprowadza ich do zbliżenia i coraz bardziej się poddawaja3. Kiedy są już w stałym  związku wydarza się coś strasznego. Biologiczny ojciec Logana jest w ich wspólnym mieszkaniu i bije Logana oraz Amande. To złamało Logana. Obwinia się o ból i cierpienie Amandy i zostawia ją bez słowa.  Jest mi strasznie przykro że tak to się teraz skończyło ale mam nadzieję że w kolejnym tomie się wszystko ułoży

Avatar użytkownika - LiteraturaZmyslo
LiteraturaZmyslo
Przeczytane:2019-03-23, Ocena: 5, Przeczytałam,

„Więcej niż ona” to drugi tom serii „Więcej” od Jay McLean. Pierwsza część „Więcej niż my” bardzo mi się spodobała. Książka była niezwykle bolesna, ale i piękna. Z niecierpliwością czekałam na kontynuację i trzymałam kciuki, aby kolejna część trzymała poziom.
W drugim tomie poznajemy losy Logana i Amandy, którzy są przyjaciółmi Mikayli i Jake (para z pierwszej części). Logan to typowy łobuz. Nie stroni od imprez, alkoholu i dziewczyn. Gdy poznaje Amandę wydaje się, ze rozpoczyna nowy rozdział. Dziewczyna całkowicie zawraca mu w głowie. Logan zrobi wszystko, aby zaprosić ją na randkę. Kiedy Amanda w końcu się zgadza, para spędza niezapomniany wieczór (i noc). Amanda musi przyznać sama przed sobą, że wpadła po uszy i po prostu zadurzyła się w największym łobuzie na uczelni. Logan jednak ma mętlik w głowie. Czuje coś do Amandy, ale czuje coś również do Mikayli. Zamiast uporządkować swoje uczucia chłopak zamyka się w sobie i rezygnuje z obu dziewczyn. Amanda ma złamane serce, kiedy po kilku dniach a później tygodniach musi przejrzeć na oczy. Logan po randce nie zadzwonił a ona nic dla niego nie znaczy. Wszystko jednak się zmienia, kiedy tych dwoje spotyka się ponownie po roku. Logan uświadamia sobie, że nigdy nie zapomniał o Amandzie a dziewczyna jest całkowicie świadoma, że jej złamane serce wciąż bije dla Logana. Będziemy świadkami walki o zaufanie i będziemy kibicować, aby druga szansa nie została zmarnowana, ponieważ nad tą dwójką zbierają się czarne chmury…
Jay McLean pisze niesamowicie wciągająco i płynnie. Od lektury „Więcej niż ona” nie mogłam się oderwać. Co rozdział odrywałam nowe tajemnice, które nadawały nowe tempo historii. Śmiałam się, wzruszałam i rumieniłam podczas czytania. Książka trzyma wysoki poziom i pozostawia pozytywny niedosyt tak jak poprzednia część. Już czekam na kolejną książkę. Gorąco polecam całą serię. Nie zawiedziecie się!

Więcej niż on. Tom 3
Jay McLean0
Okładka ksiązki - Więcej niż on. Tom 3

Romantyczna powieść Jay McLean, autorki bestsellerów "Więcej niż ona" i "Więcej niż my" Każdego ranka masz wybór: możesz dalej śnić lub...

Więcej niż my. Tom 1
Jay McLean0
Okładka ksiązki - Więcej niż my. Tom 1

Serce, które zostało złamane i szansa, żeby je poskładać na nowo Kiedy Mikayla żegnała się z rodzicami przed wymarzonym balem na zakończenie liceum...