Wieczór kawalerski

Ocena: 4 (1 głosów)

Jacek dociera na wieczór kawalerski w Tarnowskich Górach. Pomylił pociągi, więc jest spóźniony, wszyscy uczestnicy zabawy już śpią. Mężczyzna, szukając alkoholu, odnajduje zwłoki niedoszłego pana młodego. Andrzej został zamordowany, ktoś podciął mu gardło. Pierwsze podejrzenie pada na Jacka, który był kiedyś partnerem Julity, późniejszej narzeczonej Andrzeja.
 
 

Informacje dodatkowe o Wieczór kawalerski:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2021-12-29
Kategoria: Kryminał, sensacja, thriller
ISBN: 9788728004111
Liczba stron: 38
Język oryginału: polski

więcej

Kup książkę Wieczór kawalerski

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Dodaj cytat
REKLAMA

Zobacz także

Wieczór kawalerski - opinie o książce

Lubię komedie kryminalne autorstwa Iwony Banach, więc gdy wpadł mi tytuł "Wieczór kawalerski" na EmpikGo w oczy, od razu zabrałam się za słuchanie. Nie spojrzałam nawet jak długa jest ta historia, więc bardzo się zdziwiłam, że tak krótka...
Zapowiadało się nieźle, gdy cała sytuacja zaczęła się rozwijać, to nagle ni z gruszki, ni z pietruszki po nieco więcej niż pół godzinie się skończyło.

Jacek wybiera się na wieczór kawalerski swojego rywala, który odbił mu dziewczynę, właściwie to nie powinien się tam pokazywać, ale będzie tam grono jego przyjaciół i znajomych, więc mimo złości i oporów przyjął zaproszenie. Od samego początku nic się jednak Jackowi nie układało. Gdy wysiadł z pociągu z wielkimi tobołami, które miał zabrać na imprezę, okazało się, że pomylił miasta..., zamiast być w Tarnowskich Górach znalazł się w Tarnobrzegu.
Zanim wrócił z powrotem i odszukał właściwy lokal, było już po imprezie, całe towarzystwo zastał tak pijane i śpiące gdzie popadnie.
Szukając alkoholu w pokoju przyszłego pana młodego - znajduje go martwego...
Przybyła na miejsce policja dosyć szybko wyłoniła mordercę.
Dobre, lecz zdecydowanie zbyt krótkie.

Mam nadzieję, że pani Iwona Banach nie stworzy większej ilości takiego rodzaju utworów, bo po prostu szkoda marnowania jej cennego czasu.
Lubię czasem posłuchać czegoś krótkiego, lekkiego, ot tak dla relaksu słuchania w jeden dzień, w kilka godzin, nawet w godzinę, lecz w 38 minut to nieco zbyt mało, zwłaszcza na kryminalną zagadkę, nawet jeśli jest to komedia. I chociaż ta opowieść była naprawdę niezła, to po wysłuchaniu tej historii czuje się niedosyt. Chyba, że to tylko podcast i będzie dalsza część, chociaż na to nie wygląda. Słuchałam wcześniej wielu tego typu opowieści, ale jednak wtedy od samego początku wiem na co się porywam a tutaj jakby zostałam, pewnie niechcący, wprowadzona w błąd.
Po wysłuchaniu tej mini komedii kryminalnej, poczytałam sobie opinie o niej innych słuchaczy i wiem, że wszyscy mamy takie samo zdanie.
Nawet bardzo trudno jest napisać jakąkolwiek recenzję...

Link do opinii
Inne książki autora
Kosmitek
Iwona Banach0
Okładka ksiązki - Kosmitek

W wyniku ogromnego zamieszania na Ziemię trafia Xilix - kosmita, który niezbyt zna się na zwyczajach Ziemian, a już z pewnością niewiele wie o Bożym Narodzeniu...

Seks, książki i pieniążki
Iwona Banach0
Okładka ksiązki - Seks, książki i pieniążki

Najnowsza komedia kryminalna od Iwony Banach, autorki którą pokochali czytelnicy gatunku! Trzy dziewczyny z małego miasteczka wydają wspólnie pod pseudonimem...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Recenzje miesiąca
Upiór w moherze
Iwona Banach
Upiór w moherze
Jemiolec
Kajetan Szokalski
Jemiolec
Pożegnanie z ojczyzną
Renata Czarnecka ;
Pożegnanie z ojczyzną
Sprawa lorda Rosewortha
Małgorzata Starosta
Sprawa lorda Rosewortha
Szepty ciemności
Andrzej Pupin
Szepty ciemności
Gdzie słychać szepty
Kate Pearsall
Gdzie słychać szepty
Góralskie czary. Leksykon magii Podtatrza i Beskidów Zachodnich
Katarzyna Ceklarz; Urszula Janicka-Krzywda
Góralskie czary. Leksykon magii Podtatrza i Beskidów Zachodnich
Zróbmy sobie szkołę
Mikołaj Marcela
Zróbmy sobie szkołę
Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska
Księga zaklęć
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy