Wielkanoc

Oto historia zmartwychwstania Pana Jezusa przedstawiona w pełnych ciepła ilustracjach i opowiedziana wierszem napisanym z myślą o najmłodszych dzieciach. Ta urocza, niosąca radość książeczka zachęca do poznania wydarzeń sprzed prawie dwóch tysięcy lat i do wspólnego, rodzinnego przeżywania Wielkanocy.

Odbiorcy
– dzieci, które poznawać będą historię zmartwychwstania Pana Jezusa;
– rodzice i dziadkowie, którzy chcą, by ich dzieci i wnuki rozumiały istotę Wielkanocy.

Dlaczego warto nabyć tę książkę
– w prostych słowach opowiada najmłodszym o Wielkanocy;
– jej nietuzinkowe, pełne ciepła ilustracje przemawiają do wyobraźni małych czytelników;
– to zaproszenie dla maluchów i ich rodziców do wspólnego przeżywania Świąt Wielkanocnych.

Informacje dodatkowe o Wielkanoc:

Wydawnictwo: Jedność
Data wydania: 2017-03-08
ISBN: 978-83-7971-633-3
Ilustracje:Ola Makowska

Kup książkę Wielkanoc

Wielkanoc - opinie o książce

Bogusław Nosek0
Okładka ksiązki - Jestem chrześcijaninem. Świadczę o Bogu. Podręcznik do religii dla kl. 1 i 2 szkoły branżowej II stopnia

o Obejmuje 80 tematów zgrupowanych w sześciu rozdziałach. o Jednostki zawierają stałe elementy: teksty biblijne i katechizmowe, Pomyśl, Zapamiętaj, Posłuchaj...

Bogusław Nosek0
Okładka ksiązki - Podręcznik do religii dla kl. 2 szkoły branżowej I stopnia pt. Jestem chrześcijaninem. Żyję nadzieją

Jestem chrześcijaninem. Żyję nadzieją. Podręcznik do religii dla klasy II szkoły branżowej I stopnia nr AZ-52-01/18-KI-12/21 z dn. 14 lipca 2021 r. Podręcznik...