Wielki Ogarniacz Życia we dwoje Czyli jak kochać i się nie pozabijać

Tom 2 cyklu Wielki Ogarniacz Życia

Nowe przygody bohaterów Wielkiego Ogarniacza Życia, bestselerowego poradnika o tym, jak być szczęśliwym, nie robiąc niczego.

Jej życie to nieustanna walka między spaniem a internetem. Chciałaby tracić kilogramy tak szybko jak pieniądze i cierpliwość. Co wieczór postanawia, że od jutra zmieni się na lepsze, ale kiedy wstaje rano, przypomina sobie, że przecież jest idealna.

I wtedy poznaje TEGO JEDYNEGO.

Pan Buk woli dobrze zjeść, niż podobać się byle komu. Gdyby nie związek z Panią Bukową, mógłby przeżyć całe życie w przekonaniu, że nie ma wad.

Ale ONA wie też, że czasem jedyne wyjście to wyjście na piwo, a ON - że jeśli kobieta warczy i nie daje się przytulić, to trzeba odejść na bezpieczną odległość i rzucać w nią czekoladą. I to jest cenna wiedza.

Ta książka pokaże wam, jak być razem i się nie pozabijać.

Informacje dodatkowe o Wielki Ogarniacz Życia we dwoje Czyli jak kochać i się nie pozabijać:

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2018-09-05
Kategoria: Rozrywka, humor
ISBN: 978-83-240-4815-1

Kup książkę Wielki Ogarniacz Życia we dwoje Czyli jak kochać i się nie pozabijać

-Obraziłaś się?
-Nie.
-Bardzo?
-Bardzo.

On mnie zostawi i będę znów musiała chodzić na randki i tłumaczyć komuś moje dziwactwa.

Wielki Ogarniacz Życia we dwoje Czyli jak kochać i się nie pozabijać - opinie o książce

Kiedyś byłam ogromną fanką Pani Bukowej. Jednak to ostatnia książka właśnie tej „autorki” 🤭 po jaką sięgam. Niestety nie uśmiałam się tak jak przy tej pierwszej.

Kolejny raz po tego typu książce upewniam się, że wolę codzienne, małe inspiracje obrazkowe niż w formie wydanej książki.

Avatar użytkownika - Justyna641
Justyna641
Przeczytane:2024-03-04, Ocena: 4, Przeczytałam, 68, 52 książki 2024,

Jestem fanką pani Bukowej i obserwuję ją na Facebooku. Jej poprzednia książka "Wielki ogarniacz życia, czyli jak być szczęśliwym nie robiąc niczego" bardzo mi się podobała, bo była taka inna niż wszystkie, przezabawna i świetnie mi się ją czytało. W tej nie ma już tej świeżości debiutu. Tematem jest życie we dwoje przedstawione zarówno z perspektywy jej, jak i jego i nic odkrywczego niestety tutaj nie znalazłam poza utartymi schematami na temat związków. No i te cytaty z Internetów to w większości pojawiły się na profilu autorki na Facebooku. Niemniej jednak to wciąż warta polecenia pozycja, napisana z humorem, lekko, którą się dobrze czyta. Ogólnie na plus, ale bez fajerwerków.

Avatar użytkownika - chimerzasta
chimerzasta
Przeczytane:2022-04-14, Ocena: 5, Przeczytałam, Czytam regularnie w 2022 roku,

Jako część znów czyta się lekko, łatwo i przyjemnie. Idealna lektura na odstresowanie

Avatar użytkownika - AnnaBook
AnnaBook
Przeczytane:2020-03-05, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,

Hmmm.... momentami byłam przerażona... czy ktoś mnie nagrał i opisał? Polecam, zabawna i odmóżdzająca, poprawi nastój nawet po baaardzo złym dniu w pracy

Cudeńko! Zajęcie na popołudnie, bo i tyle zajmuje przeczytanie tej perełki, przy której prawie płakałam ze śmiechu!
Teraz tylko nadrobić Wielki ogarniacz życia i nowiutki Wielki Ogarniacz Pracy... no i Weź się ogarnij oczywiście!

Druga część ogarniacza życia. Tym razem Pani Bukowa na partnera. Razem opowiadają jak zapomnieć o manierach na pierwszej randce, jak prawić komplementy i jak wytrzymać z mężczyzną na shoppingu. Nie brakuje też opowieści jak przeżyć wesele na trzeźwo, jak przesadzić z podziałem obowiązków i jak robić zakupy na promocji. Pomiędzy rozdziałami znajdują się internetowe mądrości, śmieszne rysunki i wiele różnych porad.

Wielki Ogarniacz Kuchni
Pani Bukowa, Pan Buk0
Okładka ksiązki - Wielki Ogarniacz Kuchni

To, co możesz zjeść jutro, zjedz dzisiaj! Pani Bukowa zna się na jedzeniu jak mało kto. Kto nie wierzy, niech na nią spojrzy. Sama odkryła, że zrównoważona...