Wielki Ogarniacz Życia we dwoje Czyli jak kochać i się nie pozabijać

Data wydania: 2018-09-05
Kategoria: Rozrywka, humor
ISBN: 978-83-240-4815-1

Tom 2 cyklu Wielki Ogarniacz Życia

Nowe przygody bohaterów Wielkiego Ogarniacza Życia, bestselerowego poradnika o tym, jak być szczęśliwym, nie robiąc niczego.

Jej życie to nieustanna walka między spaniem a internetem. Chciałaby tracić kilogramy tak szybko jak pieniądze i cierpliwość. Co wieczór postanawia, że od jutra zmieni się na lepsze, ale kiedy wstaje rano, przypomina sobie, że przecież jest idealna.

I wtedy poznaje TEGO JEDYNEGO.

Pan Buk woli dobrze zjeść, niż podobać się byle komu. Gdyby nie związek z Panią Bukową, mógłby przeżyć całe życie w przekonaniu, że nie ma wad.

Ale ONA wie też, że czasem jedyne wyjście to wyjście na piwo, a ON - że jeśli kobieta warczy i nie daje się przytulić, to trzeba odejść na bezpieczną odległość i rzucać w nią czekoladą. I to jest cenna wiedza.

Ta książka pokaże wam, jak być razem i się nie pozabijać.

Kup książkę Wielki Ogarniacz Życia we dwoje Czyli jak kochać i się nie pozabijać

Opinie o książce - Wielki Ogarniacz Życia we dwoje Czyli jak kochać i się nie pozabijać

Avatar użytkownika - ewaboruch
ewaboruch
Przeczytane:2020-04-18, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2020, humor,

Cudeńko! Zajęcie na popołudnie, bo i tyle zajmuje przeczytanie tej perełki, przy której prawie płakałam ze śmiechu!
Teraz tylko nadrobić Wielki ogarniacz życia i nowiutki Wielki Ogarniacz Pracy... no i Weź się ogarnij oczywiście!

Druga część ogarniacza życia. Tym razem Pani Bukowa na partnera. Razem opowiadają jak zapomnieć o manierach na pierwszej randce, jak prawić komplementy i jak wytrzymać z mężczyzną na shoppingu. Nie brakuje też opowieści jak przeżyć wesele na trzeźwo, jak przesadzić z podziałem obowiązków i jak robić zakupy na promocji. Pomiędzy rozdziałami znajdują się internetowe mądrości, śmieszne rysunki i wiele różnych porad.

Avatar użytkownika - wanderlust
wanderlust
Przeczytane:2019-03-13, Ocena: 5, Przeczytałam, 26 książek 2019,
Avatar użytkownika - margoth86
margoth86
Przeczytane:2019-01-07, Ocena: 6, Przeczytałam, Wyzwanie - 65 książek w 2019 roku,

Romantyczny wieczorze, zaczekaj jeszcze chwilkę. Mój Romeo musi do kibla.

-Popatrz co sobie kupiłam!
-Dwa słowa: PO CO?
-Dwa słowa: WY PRZEDAŻ.

Więcej cytatów z tej książki
Na Jowisza! Uzupełniam Jeżycjadę
Małgorzata Musierowicz, Emilia Kiereś