Wielki Ogarniacz Życia we dwoje Czyli jak kochać i się nie pozabijać

Data wydania: 2018-09-05
Kategoria: Rozrywka, humor
ISBN: 978-83-240-4815-1

Tom 2 cyklu Wielki Ogarniacz Życia

Nowe przygody bohaterów Wielkiego Ogarniacza Życia, bestselerowego poradnika o tym, jak być szczęśliwym, nie robiąc niczego.

Jej życie to nieustanna walka między spaniem a internetem. Chciałaby tracić kilogramy tak szybko jak pieniądze i cierpliwość. Co wieczór postanawia, że od jutra zmieni się na lepsze, ale kiedy wstaje rano, przypomina sobie, że przecież jest idealna.

I wtedy poznaje TEGO JEDYNEGO.

Pan Buk woli dobrze zjeść, niż podobać się byle komu. Gdyby nie związek z Panią Bukową, mógłby przeżyć całe życie w przekonaniu, że nie ma wad.

Ale ONA wie też, że czasem jedyne wyjście to wyjście na piwo, a ON - że jeśli kobieta warczy i nie daje się przytulić, to trzeba odejść na bezpieczną odległość i rzucać w nią czekoladą. I to jest cenna wiedza.

Ta książka pokaże wam, jak być razem i się nie pozabijać.

Opinie o książce - Wielki Ogarniacz Życia we dwoje Czyli jak kochać i się nie pozabijać

Avatar użytkownika - ewaboruch
ewaboruch
Przeczytane:2020-04-18, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2020, humor,

Cudeńko! Zajęcie na popołudnie, bo i tyle zajmuje przeczytanie tej perełki, przy której prawie płakałam ze śmiechu!
Teraz tylko nadrobić Wielki ogarniacz życia i nowiutki Wielki Ogarniacz Pracy... no i Weź się ogarnij oczywiście!

Druga część ogarniacza życia. Tym razem Pani Bukowa na partnera. Razem opowiadają jak zapomnieć o manierach na pierwszej randce, jak prawić komplementy i jak wytrzymać z mężczyzną na shoppingu. Nie brakuje też opowieści jak przeżyć wesele na trzeźwo, jak przesadzić z podziałem obowiązków i jak robić zakupy na promocji. Pomiędzy rozdziałami znajdują się internetowe mądrości, śmieszne rysunki i wiele różnych porad.

Avatar użytkownika - wanderlust
wanderlust
Przeczytane:2019-03-13, Ocena: 5, Przeczytałam, 26 książek 2019,
Avatar użytkownika - margoth86
margoth86
Przeczytane:2019-01-07, Ocena: 6, Przeczytałam, Wyzwanie - 65 książek w 2019 roku,

Kup książkę Wielki Ogarniacz Życia we dwoje Czyli jak kochać i się nie pozabijać

Wielki Ogarniacz Kuchni
Pani Bukowa, Pan Buk0
Okładka ksiązki - Wielki Ogarniacz Kuchni

To, co możesz zjeść jutro, zjedz dzisiaj! Pani Bukowa zna się na jedzeniu jak mało kto. Kto nie wierzy, niech na nią spojrzy. Sama odkryła, że zrównoważona...

Romantyczny wieczorze, zaczekaj jeszcze chwilkę. Mój Romeo musi do kibla.

-Popatrz co sobie kupiłam!
-Dwa słowa: PO CO?
-Dwa słowa: WY PRZEDAŻ.

Więcej cytatów z tej książki