Wierzący niePraktykujący

Pokładasz całą wiarę w Bogu, lecz żyjesz tak, jakby wszystko zależało od ciebie?

Osobista droga Craiga Goreschela do autentycznego życia, które jest wyrazem uwielbienia dla Boga i lekcje, jakich uczył się po drodze, są bardziej na czasie niż kiedykolwiek.

Doświadczenia rodzinne i wychowanie, jak i bezbarwne, a nawet diametralnie odmienne opinie na temat wiary, z którymi się spotkał, są dla Groeschela podstawą szczerych i naturalnych refleksji na temat tendencji oraz nawyków chrześcijańskiego ateizmu, co sprawia, że Wierzący niePraktykujący jest przekonującą i zmieniającą życie lekturą.

To uczciwe, bezkompromisowe i pouczające spojrzenie na sposób, w jaki ludzie wierzą w Boga, żyjąc tak jakby On nie istniał – jest niesłychaną klasyką.

Autor bestsellerów New York Timesa, Craig Groeschel jest założycielem i pastorem przełożonym LifeChurch.tv – dynamicznej sieci kościołów i twórcy popularnej, darmowej aplikacji Biblii YouVersion Bible. Jest autorem kilku książek, w tym: Soul Detox (Dusza na detoksie), Weird (Dziwak) czy The Christian Atheist (Wierzący niePraktykujący). Craig wraz ze swoją żoną Amy i sześciorgiem dzieci mieszka w Edmond, w Oklahomie.

Informacje dodatkowe o Wierzący niePraktykujący:

Wydawnictwo: Szaron
Data wydania: 2014-03-04
Kategoria: Duchowość, religia
ISBN: 978-83-63271-24-4

Kup książkę Wierzący niePraktykujący

Wierzący niePraktykujący - opinie o książce

Avatar użytkownika - Dorota_Dega
Dorota_Dega
Przeczytane:2014-07-22, Ocena: 5, Przeczytałam,
Jedna z najlepszych książek religijnych jakie miałam przyjemność czytać. Pastor Craig w łatwy i przystępny sposób udzielił odpowiedzi na najbardziej męczące pytania osoby , która przeżywa kryzys wiary. Serdecznie polecam.
Boży kierunek
Craig Groeschel0
Okładka ksiązki - Boży kierunek

PODEJMUJ DECYZJE, DZIĘKI KTÓRYM TWOJE ŻYCIE BĘDZIE TAKIE, JAKIEGO OCZEKUJE BÓG. Każdego dnia, chwila po chwili, twoje wybory sumują się...