Witamy w Unterleuten!

Wydawnictwo: Sonia Draga
Data wydania: 2022-05-25
Kategoria: Literatura piękna
ISBN: 9788366661912
Liczba stron: 576
Tytuł oryginału: Unterleuten
Tłumaczenie: Katarzyna Sosnowska

Ocena: 0 (0 głosów)

Książka przez rok znajdowała się na liście bestsellerów tygodnika ,,Der Spiegel"

Juli Zeh napisała świetną powieść społeczną o ważnych pytaniach naszych czasów, którą czyta się jak thriller. Czy w XXI wieku istnieje jeszcze moralność poza interesem własnym? W co wierzymy? I jak to jest, że wszyscy zawsze chcą jak najlepiej, a ostatecznie jednak dzieją się straszne rzeczy?

Witamy w Unterleuten!

Wystarczy jeden rzut oka na brandenburską wioskę, by dać się oczarować staromodnymi nazwami sąsiednich miejscowości, dziwacznymi oryginałami, którzy zasiedlili ją po transformacji, nieskażoną przyrodą z rzadkimi gatunkami ptaków. Ale za fasadami małych domków wybuchają stare konflikty. A chociaż nikt nie chce uczynić ni złego, wydarza się najgorsze.

Witamy w Unterleuten! to powieść naszego czasu, Juli Zeh opisuje w niej wielką drażliwość, pogardę dla polityki i rezygnację. ,,Der Spiegel"

Tagi: Beletrystyka - charakterystyczna lokalizacja

Kup książkę Witamy w Unterleuten!

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Inne książki autora
Instynkt gry
Juli Zeh0
Okładka ksiązki - Instynkt gry

Zachodnie Niemcy, dzisiejsze Bonn, Ada i Alev, dwójka rówieśników, różnią się od swoich szkolnych kolegów, są niezwykle oczytani i w nic nie wierzą, uważają...

Instynkt gry
Juli Zeh0
Okładka ksiązki - Instynkt gry

Zachodnie Niemcy, dzisiejsze Bonn. Ada i Alev, dwójka rówieśników, różnią się od swoich szkolnych kolegów. Są niezwykle oczytani i w nic nie wierzą. Uważają...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Reklamy