Włoskie sekrety

Ktoś bardzo się stara, aby prawda nie wyszła na jaw, i gotów jest na wszystko, aby zachować własne tajemnice. Miranda prowadzi ustabilizowane życie. Ma kochającą rodzinę i oddanych przyjaciół. Spokój burzy tragiczna wiadomość o śmierci jej ukochanej ciotki Agnes. Testament, zgodnie z którym to Miranda odziedziczyła zawrotną sumę pieniędzy i dom we włoskim Sorrento, zaskakuje całą rodzinę. Nie wszyscy chcą pogodzić się z ostatnią wolą zmarłej. Miranda jednak, wbrew siostrze i jej mężowi, rzuca pracę i wyjeżdża do Włoch. Na miejscu poznaje ludzi, którzy stają się dla niej bliscy niczym rodzina, i wdaje się w romans z tajemniczym i pociągającym Rafaelem. Szybko odkrywa nowe fakty z życia ciotki, na które składało się wiele dramatycznych wydarzeń, o czym nikt z rodziny nie miał pojęcia. Niewyjaśnione historie otaczające włoską willę oraz tajemnice związane z przeszłością ciotki zmienią życie Mirandy.

Informacje dodatkowe o Włoskie sekrety:

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Data wydania: 2011-09-21

Kup książkę Włoskie sekrety

Włoskie sekrety - opinie o książce

Avatar użytkownika - iwona-w
iwona-w
Przeczytane:2012-02-11, Ocena: 5, Przeczytałam, Książki na długi wieczór,
Spadek, nowe miejsce zamieszkania, uczucia, doświadczenia (nie zawsze łatwe) i przyjaciele. Piękna sceneria.
Avatar użytkownika -

Przeczytane:2013-11-06,
Zgrzyta mi coś w tej książce okropnie. Na początek doczepię się, czemu autorka, Polka przecież, bohaterką uczyniła Amerykankę. Jestem wielbicielką książek polskich autorów i co by to komu szkodziło, jakby Miranda była Polką. Nic na to nie poradzę, że lubię czytać o polskich realiach i polskich klimatach. O ile sama intryga sensacyjna w porządku - jej rozwiązania się nie domyśliłam, o tyle cała otoczka jakaś taka przesłodzona. Język też miejscami ckliwy. Ogólnie to jestem trochę rozczarowana, liczyłam na więcej.
Avatar użytkownika - mozarella
mozarella
Przeczytane:2012-02-11, Ocena: 6, Przeczytałam,
Rewelacyjna opowieść o miłości. Dzieki tej książce pokochałam czytanie.
Avatar użytkownika - Poziomka
Poziomka