Wojny biznesowe

Dlaczego niektóre firmy triumfują a inne upadają?

iPhone kontra BlackBerry. Adidas kontra Puma. Fender kontra Gibson. H&M kontra Zara. David Brown, autor jednego z najpopularniejszych podcastów, ,,Business Wars", przedstawia największe rywalizacje biznesowe w historii. Co stoi za sukcesami i porażkami marek, które wpływają na nasze życie?

David Brown wykorzystując kultowe strategiczne zagrywki i rady Sun Zi pokazuje, jak potężne firmy wyrastają, pokonują rywali, tworzą innowacyjne plany i dostosowują się do zmiennych oczekiwań społeczeństwa. Ich cel? Być o kilka kroków przed resztą i pozostać triumfalnym tytanem swojej branży.

Opowieści zawarte w Wojnach biznesowych ekscytują, ale jednocześnie dają bezcenne lekcje: determinacji, kreatywności, cierpliwości, finezji, wytrwałości i innych cech, które prowadzą do stworzenia zwycięskiej firmy. Te wnioski przydadzą się wszystkim: od freelancerów po dyrektorów międzynarodowych korporacji.

Informacje dodatkowe o Wojny biznesowe:

Wydawnictwo: Sine Qua Non
Data wydania: 2021-10-13
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy
Tytuł oryginału: The Art of Business Wars

Kup książkę Wojny biznesowe

Wojny biznesowe - opinie o książce

Powrót do życia
David Brown0
Okładka ksiązki - Powrót do życia

Powrót do życia to zbiór opowiadań, dzięki którym łatwiej nam będzie dostrzec w szarej codzienności prawdy biblijne i teologiczne. W charakterach i życiu...

Za pierwszą kulisą
Mirosława Łukaszewicz