Worth the Chance

Poznajcie Liv Michaels Może i minęło siedem lat, ale nadal wszędzie go poznam. Jasne, dorósł, dojrzał, ma mięśnie we wszystkich właściwych miejscach, ale jego urzekające niebieskie oczy i zarozumiały uśmiech są dokładnie takie, jak zapamiętałam. Mimo że wolałam o nich zapomnieć. Liv Michaels jest o krok od sukcesu. Mądra, zdecydowana kobieta, którą zaledwie tygodnie dzielą od wylądowania w pracy, o której marzyła od lat. Czas wyleczył stare rany, nawet jej złamane serce, które zostało zmiażdżone przez jej pierwszą miłość. Poznajcie Vince'a Stone’a Kobiety kochają wojowników, szczególnie tych dobrych. Szczęśliwie dla mnie jestem cholernie dobry. Ale istnieje jedna kobieta, która nie jest mną zainteresowana. No dobra, przynajmniej już nie. Vince „Niezwyciężony” Stone jest fantazją każdej kobiety… silny, seksowny, pewny siebie i całkowicie pod kontrolą. Dorastając w otoczeniu chaosu, nigdy nie miał okazji poznać, czym jest zbytnie przywiązanie. Sądzi, że miłość pociągnie cię na samo dno. Uwielbia kobiety, traktuje je dobrze, stawia ich potrzeby przed własnymi... przynajmniej na okres nocy. Wraz z nadchodzącą największą życiową walką, jego uwaga powinna być całkowicie skupiona na treningu. Kiedy los ponownie złącza Vince'a i Liv, nie można zaprzeczyć, że między nimi nadal istnieje chemia. Ale czy Vince może wymazać stare rany z ich przeszłości i zostawić je za sobą? A może zamiast tego Liv go zrani?

Informacje dodatkowe o Worth the Chance:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2014-02-17

Kup książkę Worth the Chance

Worth the Chance - opinie o książce

Avatar użytkownika - annakelly1
annakelly1
Przeczytane:2019-03-10,

Vince Stone nigdy nie miał lekko. Od dziecka zmaga się z matką ćpunką i brakiem ojca, który rzekomo zginął. Od tego czasu chłopak nosi jego nieśmiertelniki na szyi i nigdy się z nimi nie rozstaje.
Vince'a poznajemy już w pierwszym tomie pt. "Walka". Tam jest podopiecznym Nico i zaczyna swoją przygodę z MMA. Teraz Stone, to już dorosły mężczyzna, który nadal ma problemy, ale ukojenie przynoszą mu treningi i kobiety. Jego specyficzny stosunek do seksu uniemożliwia mu znalezienie kobiety na całe życie.
W jego życiu ponownie pojawia się Liv. Z tą kobietą znają się od czasów szkolnych i już raz złamał jej serce. Pomimo tego wszystkiego między Olivią, a Vincem nadal można wyczuć chemię, która skutecznie miesza im w głowach. Kobieta pracuje teraz jako dziennikarka w Daily Sun Times i ma przeprowadzic wywiad ze Stonem. Mężczyzna jeszcze raz zostaje oczarowany, tym razem dorosłą Liv. Już raz odpuścił więc teraz nie da jej tak łatwo odejść.

Drugi tom MMA Fighter zaczęłam czytać gdy byłam w emocjonalnym dołku. Ta książka skutecznie odciągnęła mnie od nieprzyjemnych myśli i wciągnęła w wir wydarzeń. Vi dobrze wie jak oczarować czytelnika i jak poprowadzić fabułę aby była ciekawa. Nie jest to nic odkrywczego, nie ma tu oryginalnej historii, a i tak dobrze się to czyta, nie nudzi i przewraca się kartki raz za razem. Ja pokochałam opowieść Vince'a i Liv. Ci bohaterowie dają się lubić od samego początku. W pierwszej części nie zwróciłam na Stone'a szczególnej uwagi. Ot zwykły dzieciak chcący walczyć. Ta część w pełni ukazuje jego wyjątkowość i niepowtarzalność.
Jak to w książkach Keeland bywa, erotyka tutaj nie gra pierwszych skrzypiec. Seks jest na drugim planie i nie ma go za dużo. Dla mnie jest to wielkim plusem. W świecie gdzie jest juz przesyt erotyki, te książki pokazują, że dobra fabuła nie musi opierać się na seksie.
Jak najbardziej polecam tę serię osobom, które lubią romanse oraz obyczajówki, które mają w sobie domieszkę erotyki. W chwilach gdy chcemy się odstresować i nabrać ponownie chęci do czytania, albo gdy po prostu potrzebujemy czegoś lekkiego, te książki idealnie się do tego nadają.

Avatar użytkownika - Simi_48
Simi_48
Przeczytane:2016-01-31, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2016,
Mężczyzna z bolesną przeszłością. Kobieta, która została już raz przez niego zraniona. Tajemnica, która może popsuć wszystko. Miłość, która może wszystko naprawić. Vinny miał okropne dzieciństwo. Na szczęście znalazł się ktoś, kto wyciągnął go z tego bagna. Bokser, który musi mieć wszystko pod kontrolą i boi się zaufać. Spotkanie z Liv zaburzy jego życie. Kiedyś ją zranił. Teraz ma szansę na odkupienie. Autorka stworzyła genialną i podniecającą historię. Przeniosła czytelnika w świat walk, klatek oraz miłości. Jej postacie pociągają i pobudzają zmysły. Mogę was zapewnić - Jeśli raz przeczytacie tę książkę zostanie wam w pamięci na zawsze.
Avatar użytkownika - wmoichkregach
wmoichkregach
Przeczytane:2018-06-28, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2018,
Nieplanowana miłość
Vi Keeland0
Okładka ksiązki - Nieplanowana miłość

Czasem właściwą osobę spotykamy w zupełnie nieodpowiednim czasie Beck ma wrażenie, że próbował już wszystkiego, aby przekonać swoją babcię, żeby trochę...

Cole (tom 1). Tylko twój
Vi Keeland0
Okładka ksiązki - Cole (tom 1). Tylko twój

Gorący playboy i milioner, który może być kimś więcej niż tylko letnim romansem To miał być wymarzony miesiąc miodowy. Turkusowa woda, spacery w blasku...