Wspomnienia z wędrówki dusz. Studia członków Instytutu Newtona

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2021-06-30
Tytuł oryginału: Memories of the Afterlife: Life-Between-Lives Stories of Personal Transformation

Co by było, gdybyśmy mogli pamiętać prawdziwy cel naszej duszy?

Dr Michael Newton -- autor bestsellerów Wędrówka dusz, Przeznaczenie dusz i Życie między wcieleniami - powraca z książką będącą zwieńczeniem serii poświęconej tematyce życia po życiu. W tym zbiorze relacji zebranych i opisanych przez hipnoterapeutów pracujących w Instytucie Newtona, ze wstępem i komentarzami dr. Newtona, poznajemy kolejne dowody na głęboki wpływ duchowej regresji na codzienne ludzkie życie.

W trakcie sesji pacjenci wyruszyli w duchowe podróże, które na zawsze odmieniły ich życie. Dzięki temu zrozumieli sens przeciwności losu, uzdrowili emocje i dostrzegli prawdziwy sens istnienia.

Tagi: Życie po śmierci reinkarnacja i poprzednie wcielenia

Kup książkę Wspomnienia z wędrówki dusz. Studia członków Instytutu Newtona

Opinie o książce - Wspomnienia z wędrówki dusz. Studia członków Instytutu Newtona

Życie między wcieleniami. Hipnoterapia drogą do duchowej regresji
dr Michael Newton0
Okładka ksiązki - Życie między wcieleniami. Hipnoterapia drogą do duchowej regresji

Światową sławę doktorowi Michaelowi Newtonowi przyniosły jego autorskie techniki duchowej regresji, dzięki którym osoby poddane hipnozie mają możliwość...

Przeznaczenie dusz. W poszukiwaniu życia po życiu
dr Michael Newton0
Okładka ksiązki - Przeznaczenie dusz. W poszukiwaniu życia po życiu

,, oraz to najbardziej fascynujące książki, jakie przeczytałam w życiu!" - Shirley MacLaine, aktorka, pisarka, zdobywczyni Oscara Pionier odkrywania...

Domek na końcu świata
Danuta Noszczyńska