Wszystko czego nie zdążyliśmy powiedzieć

Komedia romantyczna najpopularniejszego pisarza Francji.Prawie milion sprzedanych egzemplarzy.Lekko sensacyjna fabuła, szczypta magii i miłość, dla której czas nie jest przeszkodą.

Informacje dodatkowe o Wszystko czego nie zdążyliśmy powiedzieć:

Wydawnictwo: Albatros
Data wydania: b.d

Kup książkę Wszystko czego nie zdążyliśmy powiedzieć

Pamięć to niezwykły artysta, potrafi przemalować barwy życia, zatrzeć to, co szare i przyziemne, a zachować tylko piękne elementy, najbardziej wzruszające kształty.

Wszystko czego nie zdążyliśmy powiedzieć - opinie o książce

Och ? Cóż to była za cudowna podróż i jak żałuję, że już się skończyła.

Jak ja teraz pragnę zobaczyć serial. ? Jak kusi w tym momencie wykupienie Canal+ tylko dla tych bohaterów, dla tej historii.

Zakochałam się... w miejscach, bohaterach, historiach. Ta książka mnie oczarowała, sprawiła, że znów wierzę w magię (a może zawsze w nią wierzyłem).

I ten malutki element science-fiction. ? Kocham takie smaczki.

Coś mi się wydaje, że będą same zachwyty. Ale spróbuję dodać trochę konkretów.

Umiera ojciec Julii, by później jego kopia w postaci androida znalazł się w mieszkaniu bohaterki. I tak zaczyna się niezwykła, pełna wrażeń i humoru historia. Nie brakuje też mądrych słów. Niby banalnych, ale pomagającym też i czytelnikom zmierzyć się z własną przeszłością. Bo... ta książka coś mi uświadomiła, coś bardzo ważnego.

Polecam. I na zakończenie zostawiam takie malutkie pytanie: czy gdybyście mogli spędzić dodatkowy tydzień z osobą wam bliską, która zmarła, czy nie skorzystalibyście z tej możliwości? Bo ja skorzystałabym i powiedziałabym to wszystko, czego do dziś żałuję, że nie powiedziałam.

Niesamowita książką. Chyba to będzie mój ulubieniec tego roku.

Avatar użytkownika - Emma81
Emma81
Przeczytane:2019-06-18, Ocena: 4, Przeczytałam, Mam, 26 książek 2019,

Marc Levy tym razem serwuje nam powieść z wątkiem robonautyki i techniki przyszłości. Julia, niedoszła mężatka, która w dzień planowanego ślubu zmuszona jest pochować ojca, otrzymuje niespodziewanie szansę, by spędzić ze zmarłym jeszcze trochę czasu. Czy dobrze wykorzysta ten czas? Czy pozwoli robo-ojcu odbudować ich wzajemne  relacje, zepsute za życia? Jakie skrywane tajemnice rodzinne wyjdą na jaw? I co moga one zmienić w życiu bohaterki?

"Nigdy nie jest za późno, dopóki nie stanie się coś nieodwracalnego".

Avatar użytkownika - violabu
Przeczytane:2013-08-01, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,
W następnym życiu
Levy Marc0
Okładka ksiązki - W następnym życiu

W roku 2004, w Bostonie najbardziej angielskim ze wszystkich miast USA, zaczyna się wielka przygoda dwóch przyjaciół. Znanego w świecie historyka sztuki...

Gdzie jesteś?
Levy Marc0
Okładka ksiązki - Gdzie jesteś?

Dwudziestoletni chłopak i dziewczyna rozstają się na pewien czas, postanawiają spotkać się ponownie, gdy odnajdą już swoje miejsce w życiu. Filip rozpoczyna...