Wszystko jest możliwe! Skąd czerpać wiarę i odwagę, aby podążać za marzeniami

Kiedy Jen Bricker urodziła się bez nóg, zszokowani rodzice biologiczni uznali, że nie zapewnią jej właściwej opieki, dlatego oddali córkę do adopcji. W pełnym miłości domu rodziców adopcyjnych obowiązywała jedna prosta zasada: „Nigdy nie mów, że czegoś nie możesz”. Wkrótce nie było rzeczy, której ta nieduża, energiczna dziewczyna nie byłaby w stanie dokonać. Jen nauczyła się jeździć na wrotkach, grać w siatkówkę, wykonywać salta akrobatyczne i wirować na jedwabnych szarfach zawieszonych dziesięć metrów nad ziemią.

Wszystko jest możliwe! to niesamowita historia Jen. To opowieść o tym, jak Bóg realizuje swoje plany w jej życiu. To książka, która pokazuje, co każdy z nas może osiągnąć, jeśli tylko usuniemy słowa „przypadek” i „nie mogę” z naszych słowników. Inspirująca autobiografia Jen – pisana z serca, mądra, dowcipna i bezpardonowo szczera – wskazuje drogę do życia w radości i z poczuciem celu.

O autorce:
JEN BRICKER jest autorką, tancerką, akrobatką i mówcą motywacyjnym. Występowała wraz z Britney Spears w czasie jej tournée promującego album Circus. Występowała także jako główna gwiazda w prestiżowym Hotelu Palazzo w Las Vegas, w nowojorskim Lincoln Center, w Hotelu Shangri-La w Dubaju oraz w Nippon Budokan w Tokio. Gościła w wielu programach telewizyjnych, np. Real Sports, 20/20, Good Morning America i Versus. Była prelegentem na konferencji TED Talks, przemawiała też w Abu Dabi, Hong Kongu, Malezji i wielu innych miejscach na świecie.

Informacje dodatkowe o Wszystko jest możliwe! Skąd czerpać wiarę i odwagę, aby podążać za marzeniami:

Wydawnictwo: Aetos
Data wydania: 2016-11-16
Kategoria: Literatura faktu, reportaż
ISBN: 978-83-61097-59-4

Kup książkę Wszystko jest możliwe! Skąd czerpać wiarę i odwagę, aby podążać za marzeniami

Wszystko jest możliwe! Skąd czerpać wiarę i odwagę, aby podążać za marzeniami - opinie o książce

Z okładki spogląda młoda i uśmiechnięta kobieta ,która pozuje stojąc na rękach. Autorka urodziła się bez nóg, jednak ich brak nie przeszkadza jej w spełnianiu swoich marzeń. Jen jest akrobatką, tancerką i mówcą motywacyjnym. W autorskiej książce opisuje wszystko co jest dla niej ważne, podobało mi się wiele odniesień do wiary, widać, że Jen się jej nie wstydzi, o wsparciu najbliższych, które jest dla niej cenne. Szkoda, że nie wszędzie w rodzinie jest takie wsparcie. Często najbliżsi nie motywują a przeciwnie chcą jedynie wyśmiać i zdeptać. Bardzo miło spędziłam czas przy lekturze tej książki, rady autorki są niezwykle cenne. Błędne są przekonania, że życie osoby z niepełnosprawnością to wegetacja, autorka jest niezwykle pogodną i optymistycznie nastawioną do życia osobą. Podkreśla. że w życiu codziennym też zmaga się z lekceważeniem osób, które wielokrotnie ją przekreśliły z powodu tego, że nie ma nóg. Myślę, że książka spodoba się ludziom szukającym religijnych odniesień i motywacji. Czekam na kolejne publikacje Dodatkowo są załączone fotografie autorki z różnych okresów jej życia. Zachęcam do lektury.