Wydolność 2.0. Wykorzystaj potencjał ciała i usprawnij umysł

Jak zadbać o maksymalną sprawność ciała i umysłu

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób zmaga się z różnymi problemami zdrowotnymi. Nadwaga, insulinooporność, zaburzenia hormonalne, problemy z układem pokarmowym, bóle stawów i mięśni, chroniczne zmęczenie, mgła mózgowa, kłopoty z pamięcią i koncentracją.

A najgorsze jest to, że część z nas przyzwyczaiła się do takiego stanu rzeczy i myśli, że nie można już nic zrobić. To bzdura!

Ben Greenfield w książce Wydolność 2.0 przedstawia skuteczne metody, które pozwolą ci nie tylko pozbyć się problemów zdrowotnych, ale też poprawić wygląd, zwiększyć siłę czy polepszyć kondycję. Znajdziesz tu również wiele biohacków wpływających na pamięć i koncentrację, podnoszących kreatywność i poprawiających jakość życia.

Choć niektóre z tych sposobów mogą ci się wydać kontrowersyjne, a nawet szalone, nie oznacza to, że nie działają. Działają cholernie dobrze! Wiele z nich sprawdziłem na sobie i wciąż stosuję. Wydolność 2.0 to pozycja obowiązkowa dla każdego, kto chce zwiększyć swoje możliwości fizyczne i psychiczne.

Czytaj, wdrażaj, a niemożliwe stanie się możliwe!

- Karol Wyszomirski

trener zdrowia i wysokiej efektywności

oraz autor książek o biohackingu

Ben Greenfield daje ci jedyny w swoim rodzaju przepis na usprawnienie ludzkiego organizmu i wykorzystanie jego potencjału. Z tej książki dowiesz się, jak:

o przeprogramować komputer w głowie, skorygować poziom najważniejszych neuroprzekaźników, naprawić ,,przeciekający" mózg oraz obniżyć poziomu kortyzolu,

o usprawnić układ nerwowy, wykorzystując dietę, biohakerskie techniki i suplementację,

o wykorzystać programy treningowe, by skutecznie spalać tłuszcz oraz budować mięśnie z nastawieniem na poprawę ich szybkości i siły,

o odżywiać się, trenować i regenerować, a także które narzędzia do biohakowania organizmu są najlepsze w domu i w podróży,

o wzmocnić działanie układu odpornościowego, zoptymalizować sen i odnawianie sił mentalnych,

o wykorzystać wewnętrzną aptekę do uzdrowienia samego siebie,

o zwiększyć libido i polepszyć seks.

Wydolność 2.0 to ekspercka wiedza na temat sprawności mózgu, wydolności ciała i pogody ducha.

Informacje dodatkowe o Wydolność 2.0. Wykorzystaj potencjał ciała i usprawnij umysł:

Wydawnictwo: Galaktyka
Data wydania: 2022-01-20
Kategoria: Poradniki
Tytuł oryginału: BOUNDLESS

Tagi: Umysł ciało duch bóg

Kup książkę Wydolność 2.0. Wykorzystaj potencjał ciała i usprawnij umysł

Wydolność 2.0. Wykorzystaj potencjał ciała i usprawnij umysł - opinie o książce

Ben Greenfield0
Okładka ksiązki - Optymalny trening wytrzymałościowy. Jak trenować mądrze i nie zrobić sobie krzywdy

Jeśli uprawiasz sporty wytrzymałościowe, pewnie słyszałeś nie raz, że intensywny i długotrwały trening może zagrażać twojemu zdrowiu. Optymalny trening...

Forget Me Not
Julie Soto