Wyprawa po magiczny lek

Stella dowiaduje się o chorobie babci. Z listu, który otrzymała mama, wynika, że jedynie Wróżka Astra mogłaby pomóc w tej trudnej sytuacji. Dziewczynka wyrusza na poszukiwanie tajemniczej postaci, odnajdując po drodze niezbędne składniki lekarstwa. Powoli jej flakon wypełniają Odwaga, Cierpliwość czy Spokój, ale także krew, pot i łzy. Czy Stella zdąży na czas, kim jest Wróżka Astra i czy lek zadziała, dowiedziecie się z bajki o Gwiezdnej Dziewczynce, a przy okazji odnajdziecie w niej także lekarstwo na wiele własnych bolączek.

Informacje dodatkowe o Wyprawa po magiczny lek:

Wydawnictwo: Egmont
Data wydania: 2022-03-16

Kup książkę Wyprawa po magiczny lek

Wyprawa po magiczny lek - opinie o książce

Avatar użytkownika - Justyna_M
Justyna_M
Przeczytane:2022-10-30,

To historia nie tylko o niesamowitej podróży, ale również o odkrywaniu siebie. Doda siły i przybliży wartości odwagi, poświęcenia, cierpliwości i spokoju.

Stella rusza na wyprawę, aby odnaleźć lek, który wyleczy jej babcię. Czy uda jej się go zdobyć? Zakończenie Was zaskoczy i odpowie na wszystkie pytania, które zadacie w czasie lektury.

Ile jesteśmy zrobić dla kogoś, kogo kochamy?

Warto uwierzyć w siebie, a ta piękna historia Wam w tym pomoże. Mój pięciolatek słuchał e-booka z ogromnym zaciekawieniem.
Polecamy z całego serca!

Książkę "Wyprawa po magiczny lek" czytałam razem z sześcioletnim synkiem. Początkowo kręcił głową, gdy zobaczył okładkę. Mówił, że to jest bajka tylko dla dziewczyn. Jakoś go przekonałam i razem dotrwaliśmy do końca. Od razu powiem, był mile zaskoczony całą historią. Mocno trzymał kciuki za główną bohaterkę. Co zrobisz, żeby uratować własną babcię? Przed takim wyzwaniem stanęła mała bohaterka najnowszej bajki Agnieszki Rautman-Szczepańskiej Stella. Nasza bohaterka dowiedziała się, że jedyną osobą, która może uratować jej babcię, jest Wróżka Astra. Pytanie tylko gdzie ją znaleźć? Stella wyruszy w bardzo niebezpieczną podróż. Czy wyjdzie z tego cała? Jakie niebezpieczeństwa czyhają na niewinną dziewczynkę? Czy pozna nowych przyjaciół? Czy dzięki lekowi babcia przeżyje? Na te pytania odpowiedzi znajdziecie podczas czytania lub słuchania książki "Wyprawa po magiczny lek". Autorka Agnieszka Rautman-Szczepańska po raz kolejny stworzyła niezapomnianą historię dla najmłodszych czytelników. Dzięki tej bajce dzieci mogą się wiele nauczyć. Polecam czytać ją krótko przed snem dziecka. Dzięki temu najmłodsi czytelnicy będą mieli kolorowe sny pełne wróżek, elfów i innych zwierzątek. Dzięki Stelli poznacie mnóstwo różnych bohaterów, między innymi wróżki, skrzaty, czarodziejki i mnóstwo zwierzątek. Jakie swoje umiejętności odkryje mała Stella? Czy odnajdzie wszystkie składniki potrzebne do zrobienia leku dla chorej babci? Zdradzę wam pierwszy składni, to odwaga. Dzięki tej podróży nasza bohaterka pozna prawdziwą siebie. Odkryje to co jest głęboko ukryte. Zakończenie to prawdziwa bomba. Tego się nie spodziewaliśmy. Autorka mile nas zaskoczyła. Punkt dla niej. Agnieszka Rautman-Szczepańska ma dar do pisania książek dla dzieci. Podoba nam się jej styl. W genialny sposób dociera do najmłodszych czytelników. Wielkie brawa dla autorki. Stella to idealna bohaterka. Cała fabuła książki jest znakomita. Z całego serca polecamy książkę "Wyprawa po magiczny lek" mommy_and_books i syn.
Drużyna szeptunek
Agnieszka Rautman-Szczepańska0
Okładka ksiązki - Drużyna szeptunek

Dwie siostry bliźniaczki, Ragana i Roksana, wygnane z królestwa Perunii przez okrutnego i rządnego władzy ojczyma, odnajdują się po latach. Czym jest i...

Wypożyczalnia słów
Agnieszka Rautman-Szczepańska0
Okładka ksiązki - Wypożyczalnia słów

Wiersz rodzi się w skupieniu na sensualnym konkrecie albo w skoku w otchłań uogólnień. Agnieszka Rautman-Szczepańska próbuje połączyć te przeciwne metody...