Wyspa zaginionych głosów

Mikel Santiago wraca do księgarń, aby na stałe znaleźć się w gronie największych mistrzów thrillerów. Naprawdę uzależnia.

,,Publishers Weekly"

Więzi czytelnika aż do ostatniej strony.

,,Library Journal"

Zacznij czytać Mikela Santiago, jakby jutra nie było.

,,El Mundo"

Thriller, który podbił świat.

Zagubiona wyspa na Morzu Północnym. Zbliża się burza. Niemal wszyscy uciekli ostatnim promem. Na wyspie pozostało nie więcej niż pięćdziesiąt osób, w tym Carmen, Hiszpanka, która pracuje w małym lokalnym hotelu, i kilku rybaków. To oni znajdą tajemniczy metalowy pojemnik w pobliżu klifów.

Dziwną skrzynię wyrzuconą przez fale...

Od sekretów pełnych niuansów postaci, przez tajemnice uwięzione w sercu burzy... Mikel Santiago podnosi pytanie, które strona po stronie przewija się przez całą powieść: Jak bardzo musisz chcieć przeżyć, żeby przeżyć?

Informacje dodatkowe o Wyspa zaginionych głosów:

Wydawnictwo: Świat Książki
Data wydania: 2021-04-14
Tytuł oryginału: La isla de las ultimas voces

Tagi: Literatura kryminalna i detektywistyczna bóg

Kup książkę Wyspa zaginionych głosów

Wyspa zaginionych głosów - opinie o książce

Zapomniana, zagubiona wyspa, z której prawie wszyscy uciekają przed nadciągającą burzą. Prawie, bo zostaje kilka osób. Niektórzy zostają, bo chcą. Inni muszą, jeszcze inni mają coś do załatwienia. Klasyczny motyw zamkniętej społeczności sprawdza się tu doskonale. Zresztą, Santiago doskonałym pisarzem jest i inaczej być nie mogło!

Mamy tu kilkoro ciekawych bohaterów – mieszkańców wyspy, tajemniczą skrzynię, odnalezioną na wyspie i żołnierza, który… Więcej na temat fabuły nie powiem, czytajcie sami 😉

”Wyspa zaginionych głosów” to świetny thriller, który spodoba się fanom intryg, małych zamkniętych społeczności, teorii spiskowych i wartkiej akcji. To też uniwersalna opowieść o człowieku, człowieczeństwie, o tym, do czego jesteśmy zdolni, by ratować siebie i bliskich. I ile jesteśmy w stanie poświęcić, by zdobyć to, na czym nam zależy.

Warto czytać! Polecam bardzo!

Avatar użytkownika - jagna1978
jagna1978
Przeczytane:2021-04-16, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2021, 26 książek 2021,

Zaginiona wyspa na morzu, ktora zamieszkuje kilkadziesiat osob. Razem z nimi na wyspie znajduje sie metalowa skrzynia wyrzucona przez morze.Co kryje owe znalezisko i czy to przez nia ludzie opuscili wyspe .Ci ktorzy zostali nie boja sie juz jej zawartosci i oswoili sie z nia ale ich zycie na wyspie niesie wiele tajemnic ktorych nikt z zewnatrz nigdy do konca nie pozna.Swietna ksiazka ,trzymajaca w napieciu do ostatniej strony.

Zła droga
Mikel Santiago0
Okładka ksiązki - Zła droga

Na lokalnej drodze w Prowansji z ciemności wyłania się mężczyzna, którego pojawienie się rozpętuje cały szereg dziwnych zdarzeń, zmieniając w koszmar...

Ostatnia noc w Tremore Beach
Mikel Santiago0
Okładka ksiązki - Ostatnia noc w Tremore Beach

Kompozytor Peter Harper bardzo przeżywa rozwód. W poszukiwaniu wyjścia z życiowego impasu wynajmuje dom na odludnej plaży w Irlandii i w samotności...