WYSPY KANARYJSKIE Teneryfa o Fuerteventura o Gran Canaria o Lanzarote o La Palma o La Gomera o El Hierro o La Graciosa o Lobos Bajeczne plaże z białym i czarnym piaskiem Cuda natury - parki narodowe, klify i jaskinie Kolonialne miasteczka, wiatraki i domy w skale Na Kanarach zachwyciła mnie niezwykła różnorodność krajobrazów, które zmieniają się jak w kalejdoskopie. Każda z wysp ma wiele twarzy, a na archipelagu jest wystarczająco dużo miejsca, aby pomieścić imprezowiczów, plażowiczów, rodziny z dziećmi, amatorów aktywnego wypoczynku oraz szukających spokoju samotników. Anna Jankowska, autorka przewodnika 4 kroki do udanej podróży! INSPIRATOR - precyzyjnie zaplanowane wycieczki, osobiste relacje autorów ZWIEDZANIE - ciekawe miejsca, których nie znajdziesz nigdzie indziej, porady i rekomendacje autorów POZNAJ KANARY - wszystko, co musisz wiedzieć, aby zrozumieć Wyspy Kanaryjskie ZAPLANUJ WYPRAWĘ - krok po kroku zorganizuj idealną podróż

Informacje dodatkowe o Wyspy Kanaryjskie przewodnik praktyczny. Teneryfa, Fuerteventura, Gran Canaria, Lanzarote, La Palma, La Gomera, El Hierro, La Graciosa, Lobos:

Wydawnictwo: Pascal
Data wydania: 2018-01-17
Kategoria: Przewodniki turystyczne

Kup książkę Wyspy Kanaryjskie przewodnik praktyczny. Teneryfa, Fuerteventura, Gran Canaria, Lanzarote, La Palma, La Gomera, El Hierro, La Graciosa, Lobos

Wyspy Kanaryjskie przewodnik praktyczny. Teneryfa, Fuerteventura, Gran Canaria, Lanzarote, La Palma, La Gomera, El Hierro, La Graciosa, Lobos - opinie o książce

Rymowanki dla najmłodszych
Okładka ksiązki - Rymowanki dla najmłodszych

Klasyka Polska dla Najmłodszych to seria 4 pięknie wydanych kartonowych książeczek dających radość czytania dzieciom, rodzicom i dziadkom. Wyliczanki...

Historie biblijne. Opowieści ze Starego i Nowego Testamentu
Okładka ksiązki - Historie biblijne. Opowieści ze Starego i Nowego Testamentu

60 opowieści ze Starego i Nowego Testamentu Kto uratował zwierzęta świata z biblijnego potopu? Kto wygrał walkę Dawida z Goliatem? Jakich cudów dokonywał...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;