Yotsuba&! tom 3

More all ages comedy from the creator of Azumanga Daioh. Yotsuba hasn't gotten much smarter, and her neighbors still haven't gotten used to this wacky tike's exploits. A truly heartwarming comedy that will make you laugh out loud!

Informacje dodatkowe o Yotsuba&! tom 3:

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2018-11-16, Ocena: 4, Przeczytałem,

WYBUCHOWA YOTSUBA

„Yotsuba” może nie jest najzabawniejszą mangą, jaka powstała (choć chętnie zobaczyłbym coś, co bardziej mnie rozśmieszy), jednak w chwili obecnej to najlepsza stricte komediowa seria z Kraju Kwitnącej Wiśni wśród nowości dostępnych na polskim rynku. Przy okazji to także wcale niegłupia opowieść, którą da się na dodatek czytać od dowolnego tomu, bez strat dla odbiorcy. Ale wątpię by jakikolwiek czytelnik poprzestał na lekturze tylko jednego tomu i nie chciał więcej.

Kim jest Yotsuba? To mała dziewczynka, wychowywana samotnie przez ojca, która życie spędziła z dala od miasta i ludzi. Dlatego też trudno ją nazwać mistrzynią kontaktów międzyludzkich, a i ze znajomością wielu rzeczy znanych każdemu z życia codziennego też nie jest u niej najlepiej. Wszystko to prowadzi najczęściej do licznych nieporozumień, które stają się przyczyną najróżniejszych perypetii, z których bohaterka zawsze wychodzi obronna rękę.
Co czeka na nią tym razem? Jak zwykle mnóstwo najróżniejszych rzeczy. Wszystko zaczyna się od pewnego jadalnego prezentu, potem zapozna się bliżej z kwiatami, będzie obchodziła święto zmarłych, a nawet wyruszy z wizytą do zoo. Coś innego jednak zdominuje jej uwagę tym razem: fajerwerki, na pokaz których Yotsuba się wybiera. W skrócie: będzie bardzo wybuchowo!

Całość recenzji na moim blogu: https://ksiazkarniablog.blogspot.com/2018/11/yotsuba-3-kiyohiko-azuma.html

Avatar użytkownika - Regalia
Regalia
Przeczytane:2016-12-26, Ocena: 5, Przeczytałam,
Yotsuba! #9
Kiyohiko Azuma0
Okładka ksiązki - Yotsuba! #9

Cześć, to znowu ja, Yotsuba! Mam teraz nową przyjaciółkę – Dziurettę. Dostałam od tatusia za to, że kupił sobie takie coś, co robi „wrrrum”...

Yotsuba! #3
Kiyohiko Azuma0
Okładka ksiązki - Yotsuba! #3

Cześć, to ja, Yotsuba! Lubicie fajerwerki? Bo ja bardzo! Ale najbardziej te, co robią na niebie wielkie „BUM!”, dlatego że są kolorowe i piękne...