Za g這sem serca

Data wydania: 2019-07-10
Kategoria: Romans
Tytu orygina逝: Hushed

Ocena: 3 (1 g這s闚)

Nowoczesny romans zainspirowany Ma陰 Syrenk, jedn z najpi瘯niejszych literackich historii mi這snych!

Jak wiele mo瞠sz po鈍i璚i dla mi這軼i? Czy jest warta tego, aby odebra g這s swojemu w豉snemu ,,ja"?

Chce uwolni si od przesz這軼i. Chce znale潭 dla siebie nowe miejsce. Co jednak, gdy czaruj帷y 鈍iat filmowy zamiast krain marze okazuje si pu豉pk?

Kiedy osiemnastoletnia Romy Morgan ratuje 篡cie hollywoodzkiemu gwiazdorowi Loganowi Rushowi, dostaje prac jako jego osobista asystentka i z dnia na dzie znajduje si w 鈔odku ekscytuj帷ego 鈍iata filmu. Spe軟ia si sen Romy - mi璠zy ni a Loganem zaczyna wi璚ej ni iskrzy. Wtedy jednak Romy odkrywa, 瞠 plan filmowy to 鈍iat iluzji i niedotrzymanych obietnic. Traci pewno嗆, komu naprawd mo瞠 zaufa. Kiedy odkrywa mroczn tajemnic Logana musi dokona wyboru mi璠zy mi這軼i a zemst.

Zanurz si ju dzi w tej niesamowitej historii, idealnej dla fanów Kasie West, Jenny Han, Stephanie Perkins, Abbi Glines, Morgan Matson i Julie Buxbaum.

__

O autorce

Joanne Macgregor - znana w Stanach pisarka ksi捫ek dla m這dzie篡, któr fanki pokocha造 za zabawny styl i poruszanie tematów, które inni pomijali. "Jej Wysoko嗆 P." sta豉 si wielkim hitem, który przyci庵n掖 do siebie wiele pokole czytelników. Autorka kreuje bohaterów, których mo積a 豉two pokocha i uto窺amia si z nimi, nawet je瞠li nie ma si 180 cm wzrostu! Ta ksi捫ka to polski debiut pisarki, któr pokochano w Stanach!

Tagi: Stany Zjednoczone Ameryki (USA)

Kup ksi捫k Za g這sem serca

Zobacz tak瞠

Opinie o ksi捫ce - Za g這sem serca

Romy wychowuje si w rodzinie gdzie s wytarte tylko dwa rodzaje 軼ie磬i kariery. Ka盥y potomstwo decyduje si na jedn z nich. Obydwie s zwi您ane z oceanem i mieszkaj帷ych tam stworzeniach. Jednak dziewczyna czuje, 瞠 si inna, poniewa 瘸dna z tych perspektyw jej zbytnie nie odpowiada. Romy jest r闚nie zakochana w pewnym aktorze, kt鏎y obchodzi swoje urodziny niedaleko miejsca jej zamieszkania. Dziewczyna jest 鈍iadkiem jak ch這pak ucieka z jachtu i ratuje go przed utoni璚iem. W zamian za ratunek dostaje ofert pracy. Wkroczy do zupe軟ie innego 鈍iata i mo瞠 dopiero dzi瘯i temu zrozumie co chcia豉by robi. Czy Romy sprzeciwi si tradycji rodzinnej? Czy odnajdzie szcz窷cie? Czy znany Logan jest tak osob jak kreuj go media? Czytaj帷 opis tej ksi捫ki s康zi豉m, 瞠 to b璠zie g逝piutki romansik, takie czytade趾o na jeden raz. Jak ja bardzo si myli豉m! Historia jest naprawd genialna, bohaterowie wyj徠kowi i prawdziwi i powie嗆 porusza bardzo wa積e tematy, jednak zaczn od pocz徠ku. Lu幡a interpretacja ba郾i Ma貫j Syrenki dodaje tutaj tego wyj徠kowego klimatu! To co napisa豉m na samym pocz徠ku jako opis, to mo瞠 pierwsze trzydzie軼i stron ksi捫ki. Ca豉 historia rozgrywa si przede wszystkim na planie filmowym. To tam bohaterowie sp璠zaj najwi璚ej czasu, tam si tak naprawd poznaj i powoli odkrywaj samych siebie. Romy to naprawd taka wsp馧czesna wersja Arielki. Dziewczyna kocha ocean i stworzenia, kt鏎e tam mieszkaj. Stara si im pom鏂 i anga簑je si w wiele akcji proekologicznych. Jest zawzi皻a w swoich postanowieniach i nie zamierza si poddawa. Zaczynaj帷 prac na planie filmowym musi przej嗆 kompletn metamorfoz by odnale潭 si w zupe軟ie nowej dla niej rzeczywisto軼i. To bohaterk, kt鏎 naprawd da si polubi i kt鏎a walczy o to, by pozostawi po sobie jaki pozytywny 郵ad. Logan za to Ksi捫 naszej Arielki. Cud ch這pak, po瞠racz nastoletnich serc, jednak nie tylko. To posta, kt鏎a jest bardzo zagubiona, robi to co mu si ka瞠 i nie wie, jak si od tego uwolni. Logan jest osob ciep陰, wra磧iw, z poczuciem humoru i kochan. Postaci, o kt鏎ej jeszcze chcia豉bym Wam wspomnie jest babcia Romy. To kobieta, kt鏎 pokochacie. Jej s這wa pozostawa造 ci庵le w mojej g這wie i zmusza造 do my郵enia. Poza tym zosta豉 ona wykreowana na cudown i zabawn osob! Gwarantuj, 瞠 pokochacie j! W ksi捫ce r闚nie niezwykle urzek mnie w徠ek 鈍iata podwodnego. Autorka z pewno軼i musia豉 wiele czyta o rekinach, waleniach, p貫twalach i k逝sownikach. W powie軼i to bardzo wa積y w徠ek, kt鏎y nieustannie si przewija. 鈍ietny dodatek do ca這kszta速u! Czytaj帷 o tym, sama mia豉m ochot pom鏂 tym stworzeniom. Ta ksi捫ka uczy i bawi! Na ko鎍u chcia豉bym wspomnie o stylu pisania, kt鏎y jest lekki i przyjemny, to idealna ksi捫ka na lato. Poch這niecie j za jednym zamachem i b璠zie Wam tylko ma這. Do samego ko鎍a, do ostatniego zdania nie wiedzia豉m jak to si wszystko sko鎍zy. Do tego warto wspomnie o uroczych obrazkach, kt鏎e znajdziecie w powie軼i. Ma貫 obrazki zwi您ane z morzem na ko鎍u rozdzia逝. Po cudny dodatek, kt鏎y zwi瘯sza ten morski klimat! Podsumowuj帷 ksi捫ka "Za g這sem serca" to 鈍ietna ksi捫ka, kt鏎a zdecydowanie jest warta Waszej uwagi. Nic w niej nie jest pewne i b璠ziecie si emocjonowa do ostatniego zdania! To powie嗆 o szukaniu swojego miejsca na ziemi, o podejmowaniu ryzyka i pod捫aniu za marzeniami. Cudowna, urocza, wzruszaj帷a i wa積a pod wzgl璠em ochrony zagro穎nych zwierz徠. Koniecznie musicie to przeczyta!
Avatar u篡tkownika - zaczytana_opisan
zaczytana_opisan
Przeczytane:2019-07-29, Ocena: 3, Przeczyta豉m, 52 ksi捫ki 2019,

Romy ko鎍zy osiemna軼ie lat i staje przed wyborem dalszej drogi. Dziewczyna sama jeszcze do ko鎍a nie wiem co chcia豉by robi, a rodzina wcale nie u豉twia podj璚ia decyzji, gdy ci庵le na ni naciskaj. Romy oprócz morskich stworze, uwielbia idola wielu nastolatek, Logana. Dziwnym zbiegiem okoliczno軼i Romy znajduje si tam, gdzie akurat gwiazda potrzebuje pomocy. Bohaterka ratuje Logana przed utoni璚iem, a w ramach podzi瘯owania zostaje zatrudniona jako jego osobista asystentka. 安iat filmu do którego trafi豉, rz康zi si swoimi prawami i mimo, 瞠 mo瞠 by niezapomnian przygod, oczekuje pewnych wyrzecze. Romy musi zmieni ca造 wizerunek, aby móc dopasowa si do pozosta造ch cz這nków ekipy. Mimo pocz徠kowego oszo這mienia z ka盥ym kolejnym dniem dziewczyna radzi sobie coraz lepiej, a czas sp璠zony z Loganem sprawia, 瞠 staj si sobie coraz bli窺i. Jednak uczucie, które zaczyna ich 陰czy sprawia, 瞠 Romy przestaje realizowa swoje plany i marzenia. Nie wszystko idzie ku dobremu i wraz z odkryt tajemnic bohaterka coraz cz窷ciej my郵i o zmianie otoczenia. Czy filmowy 鈍iat u boku przystojnego aktora sprawi, 瞠 Romy b璠zie szcz窷liwa i zrezygnuje ze swojej misji?

"Za g這sem serca" to lekka i przyjemna lektura, któr czyta這 si dobrze i szybko. Ciekawym pomys貫m by這 w陰czenie w fabu喚 problemu zwi您anego z ochron 鈔odowiska. Polubi豉m bohaterów, jednak mia豉m problem z chemi mi璠zy nimi. Moim zdaniem w ogóle jej nie by這, a ich uczucie pojawi這 si dos這wnie z dnia na dzie. Historia, która pokazuje jak jedna zdeterminowana osoba, jest w stanie wiele zrobi dla sprawy na której jej zale篡. Jak nale篡 uwa瘸 na to w co si wierzy, gdy nie wszystko co si widzi i czyta jest prawd, a cz瘰to s to spekulacje. Jak osoby z dwóch ró積ych 鈍iatów mimo tego, 瞠 wiele je dzieli s w stanie znale潭 wspólny j瞛yk. Historia, w której du膨 rol odgrywa natura i 鈔odowisko, ale równie znajdziemy w niej mi這嗆, przyja潯 i tajemnic. Ksi捫ka, z któr mo積a sp璠zi mi這 czas, jednak nie jest tak, któr na d逝go si zapami皻a.

Inne ksi捫ki autora
Mroczne szepty
Joanne MacGregor0
Ok豉dka ksi您ki - Mroczne szepty

Wstrz御aj帷y thriller medyczny, inspirowany prawdziwymi zdarzeniami Pomi璠zy znieczuleniem a przebudzeniem s jeszcze mroczne szepty... Gdy pod wp造wem...

Jej wysoko嗆 P.
Joanne MacGregor0
Ok豉dka ksi您ki - Jej wysoko嗆 P.

Zabawna i romantyczna historia, która poruszy serce ka盥ego, kto kiedykolwiek czu si inny. Siedemnastoletnia Peyton jest naprawd wysok nastolatk...

Zobacz wszystkie ksi捫ki tego autora
Recenzje miesi帷a
Ta, kt鏎a musi umrze