Za wcześnie. Rozmowy z rodzicami wcześniaków urodzonych w 23—29 tygodniu ciąży

Przez dwa lata prowadzenia swojego miejsca w sieci, poznałam mnóstwo fantastycznych rodziców walecznych malców. Ich historie, smutki i radości przedwczesnego macierzyństwa stały mi się bardzo bliskie. Z niektórymi z nich rozmawialiśmy godzinami, wspólnie śmiejąc się i płacząc. Z tych rozmów powstała ta książka — wsparcie dla rodziców, którym rodzą się skrajne wcześniaki i są zagubieni, tak jak kiedyś bohaterowie historii pisanych przez życie. Nie znajdziesz tu medycznych wskazówek ani porad, co robić. Dajemy Ci tymi opowieściami zrozumienie dla fali sprzecznych uczuć, wyjaśnienie czasem niezrozumiałych stanów, w jakich jako rodzic wcześniaka możesz się znaleźć. Dzielimy się doświadczeniem, nadzieją i pokazujemy, że cuda są możliwe. Poznaj opowieści rodziców wcześniaków.

Chciałabym bardzo podziękować wszystkim Rodzicom, którzy mi zaufali, zgodzili się porozmawiać ze mną i odkryć intymne szczegóły ze swojego życia. Dziękuję wszystkim moim blogowym Mamom.

Informacje dodatkowe o Za wcześnie. Rozmowy z rodzicami wcześniaków urodzonych w 23—29 tygodniu ciąży:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2018 (data przybliżona)
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy

Kup książkę Za wcześnie. Rozmowy z rodzicami wcześniaków urodzonych w 23—29 tygodniu ciąży

Za wcześnie. Rozmowy z rodzicami wcześniaków urodzonych w 23—29 tygodniu ciąży - opinie o książce

Avatar użytkownika - Shi4
Shi4
Przeczytane:2019-01-12, Ocena: 5, Przeczytałam, Miałam, 52 (75) książki 2019,

Wzruszające wyznania rodziców dzieci przedwczesnie urodzonych. Na szczęście i ku pokrzepieniu innych rodziców historie w miare dobrze zakończone. Tak bardziej ku pokrzepieniu serc. Większość ma formę wywiadu przeprowadzanego przez autorkę, również matkę wcześniaka.

Za wcześnie. Rozmowy z rodzicami wcześniaków urodzonych w 30—36 tygodniu ciąży
MARTA SPYRCZAK0
Okładka ksiązki - Za wcześnie. Rozmowy z rodzicami wcześniaków urodzonych w 30—36 tygodniu ciąży

Przez wszystkie lata prowadzenia swojego miejsca w sieci, poznałam mnóstwo fantastycznych rodziców walecznych malców. Ich historie...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;