Za wszystkie błędy. Audiobook

Kategoria: Romans
Czas trwania:0
Czyta: Paulina Raczyło
Tytuł oryginału: PER TUTTI GLI SBAGLI

Linda to trzydziestotrzyletnia dekoratorka wnętrz ze sporym bagażem romansowych doświadczeń. Doskonale wie, że jej wady - pożądliwość, gniew, lenistwo i łakomstwo - są jej siłą. A kiedy czegoś pragnie, musi to zdobyć i nie prosi o pozwolenie. Wielu już próbowało ją zmienić, naprawić liczne niedoskonałości, ale jak dotąd nikomu się to nie udało.

Jedyną osobą, która naprawdę ją rozumie, jest jej przyjaciel Alessandro, fotoreporter. Gdyby miał ją sfotografować, zrobiłby zdjęcie nieco poruszone i piękne i zatytułował je ,,Siedem grzechów głównych".

Być może właśnie w naturze Lindy leży przyczyna, dla której nie odnalazła jeszcze miłości. Czy zmieni się to za sprawą Tommasa Belli, chłodnego i opanowanego mężczyzny, który zleca jej urządzenie jego willi?

,,Ta historia powstała, by czytelnik mógł marzyć. Od pierwszej strony otrzymuje więc to, czego szukał: prostą narrację, miłość, piękną scenerię, nieco erotyki, przygodę i oczywiście szczęśliwe zakończenie". Corriere del Veneto

,,Po międzynarodowym sukcesie trylogii Irene Cao, autorka powraca z nową erotyczną powieścią, by przypomnieć nam, że daremna jest walka z pożądaniem". Messaggero Veneto

Kup książkę Za wszystkie błędy. Audiobook

Opinie o książce - Za wszystkie błędy. Audiobook

Za całą miłość. Audiobook
Irene Cao0
Okładka ksiązki - Za całą miłość. Audiobook

Historia o gorliwej pobożności i przesądach, za którymi kryją się najmroczniejsze ludzkie instynkty. Po międzynarodowym sukcesie Daru języków Rosa Ribas...

Trylogia zmysłów. Widzę cię, Słyszę cię, Pragnę cię
Irene Cao0
Okładka ksiązki - Trylogia zmysłów. Widzę cię, Słyszę cię, Pragnę cię

Bestsellerowa włoska trylogia erotyczna! Gdyby dało się uchwycić przyjemność, Elena robiłaby to oczami. 29-latka, piękna i niewinna, nie wie, czym jest...

Gdy byłem kimś innym
Stéphane Allix