Zabójcza obsesja

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2022-05-18
Kategoria: Romans
ISBN: 9788367217149
Liczba stron: 352
Tytuł oryginału: Deadly Obsession

Tom 2 cyklu Obsesyjna namiętność

Ocena: 5 (1 głosów)

Zabójcza obsesja Bestsellerowe autorki USA Today J.L. Beck i C. Hallman

 

Czasami miłość życia jest tuż obok ciebie. Innym razem chowa się za twoim oknem, obserwując, jak śpisz. Równie namiętna, co niebezpieczna.

Zane chronił Dove, kiedy byli jeszcze dziećmi. Z czasem stała się jego obsesją. Zranił, zniszczył i zabił wszystkich, którzy wyrządzili jej jakąkolwiek krzywdę. A także tych, którzy za bardzo się do niej zbliżyli. Porwał ją, a ona go znienawidziła i za wszelką cenę próbowała uciec. Nie wiedziała, że Zane to najmniejsze zło, a na zewnątrz grozi jej śmiertelne niebezpieczeństwo. Kiedy na jej oczach został postrzelony, Dove zrozumiała, że był dla niej wszystkim: ciemnością i światłem, dobrem i złem. Potrzebowała go do życia jak kolejnego oddechu, pragnęła poczuć jego ciało. Przez miesiąc w niewoli u Zane'a nauczyła się, że jedyną stałą w jej życiu jest właśnie on. Myśl, że więcej go już nie zobaczy, odbierała jej rozum. Kto ją obroni teraz, kiedy znowu została porwana, tym razem przez bezwzględnego gangstera?

Drugi tom serii Obsesyjna namiętność niezwykłego duetu literackiego J.L. Beck i C. Hallman. Autorki wspólnie opublikowały pięć udanych serii. Większość z ich książek znalazła się na liście bestsellerów Amazona.

Tagi: Proza erotyczna

Kup książkę Zabójcza obsesja

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Zabójcza obsesja

Avatar użytkownika - izabela81
izabela81
Przeczytane:2022-06-09, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam, 52 książki 2022,

"Zabójcza obsesja" jest drugim tomem cylu Obsesyjna namiętność duetu J.L. Beck i C. Hallman. Przewracając ostatnią kartkę pierwszej części, która skończyła się w dramatyczny sposób, zupełnie nie wiedziałam, co autorki zaplanowały w kontynuacji. Zostawiły mnie z wieloma pytaniami bez odpowiedzi...

 

Ponownie mamy tu książkę nie wyróżniającą się niczym szczególnym pośród innych, ale skutecznie potrafiącą wciągnąć nas w wir wydarzeń. W dalszym ciągu mamy tu nakreślony motyw obsesji oraz mafijne klimaty (choć tego elementu znacznie więcej aniżeli w pierwszym tomie) - to wszystko w tego typu literaturze już było, ale mimo to kolejny raz otrzymałam rozrywkę na dobrym poziomie.

 

"Po tym wszystkim, co zrobiłem, wszystko rozpada się na kawałki. Człowieka, który zabijał od zawsze, odbierał życie innym, wreszcie dopadła karma."

 

Wcześniej obserwując Dove i Zane'a, mogliśmy odnieść wrażenie, że ich relacja nie należy do zdrowych. Jednak gdy bliżej poznając mężczyznę oraz to, kim tak naprawdę był, zaczęłam mieć pewne wątpliwości, a nawet zmieniać o nim zdanie, czując do niego wielką sympatię. Teraz mogę powiedzieć, że go uwielbiam.

 

"Czasami miłość twojego życia jest tuż obok ciebie. 

Innym razem chowa się tuż za twoim oknem, obserwując, jak śpisz."

 

Historia w dużej mierze skoncentrowana jest na tytułowej obsesji miłości i posiadania oraz związanej z nią całkowitą kontrolą, zaborczością, cielesnością i gorącymi scenami erotycznymi. Jednakże tym razem  jeszcze bardziej uwypuklona została kwestia zaborczości, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu oraz innych uczuć, jakie się rodzą.

 

"Jeśli jest coś, czego nauczyłam się przez ten ostatni miesiąc, to to, że jedyną stałą w moim życiu jest Zane. Mój prześladowca i ja, jego obsesja."

 

Fabuła pędzi w zastraszającym tempie. Dzieje się naprawdę dużo. Będziemy mieli do czynienia z porwaniami, ucieczkami, grą pozorów i wychodzeniem na jaw nowych faktów.

 

To pełen skrajnych emocji dark romans, który rozpala zmysły, mąci w głowie, łapie w macki obsesji i nie puszcza do finału. Czy Dove i Zane pomogą sobie nawzajem? Czy będą razem? Jesteście gotowi, by zmierzyć się z "Zabójczą obsesją"?

 

Link do opinii
Inne książki autora
Okrutna obsesja
J. L. Beck, C. Hallman0
Okładka ksiązki - Okrutna obsesja

Ślubował ją chronić, kiedy byli jeszcze dziećmi. Najpierw przed potworami chowających się pod łóżkiem, a potem przed tymi, którzy wędrują po świecie w...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Recenzje miesiąca
Tylko to, co ważne
Agnieszka Stec-Kotasińska
Tylko to, co ważne
Odrodzone królestwo
Elżbieta Cherezińska
Odrodzone królestwo
Szpiedzy i sufrażystki
Krzysztof Beśka
Szpiedzy i sufrażystki
Leśniczanka
Klaudia Duszyńska
Leśniczanka
Hotel spełnionych marzeń
Justyna Drzewicka
Hotel spełnionych marzeń
Moc Amelki
Barbara Gawryluk
Moc Amelki
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy