Zadziwiające światy wyższych wymiarów. Zadziwiające światy wyższych wymiarów

Rzeczywistość, którą wokół siebie postrzegamy, nazywamy światem w wymiarze fizycznym, czyli trójwymiarowym, a to, czego nie dostrzega ludzkie oko - to świat niematerialny, co do którego wiedza człowieka jest bardzo niewielka.

Niniejsza książka ma na celu dostarczenie informacji na temat tego pozamaterialnego świata wyższego wymiaru. Ma pomóc w otwarciu się na nowe sposoby bycia i życia, nowe myślenie i postrzeganie.

Według autora wszyscy bez wyjątku jesteśmy bytami świetlnymi z jaśniejącego świata wyższego wymiaru, w ciągłej wędrówce mającej na celu zdobycie wielorakiego doświadczenia i wiedzy, poznanie specyfiki fizycznego wymiaru, dualizmu tego świata poprzez czasowy w nim pobyt. Jesteśmy bytami wielowymiarowymi (czyli istniejącymi równocześnie w wielu wymiarach, rzeczywistościach), a materialny trójwymiarowy świat jest rzeczywistością, w której jesteśmy do pewnego stopnia uwięzieni.

W porównaniu ze światem materialnym o dużej gęstości i niskiej częstotliwości drgań świat wyższego wymiaru jest wyrafinowany, subtelny, ma wysoką częstotliwość drgań i energię, pełen jest światła, a jego otoczenie jest nad wyraz piękne. Człowiek jest zaś bytem, który żyje nie tylko w materialnym świecie, ale równocześnie w wielu wymiarach, w wielu rzeczywistościach.

W tej książce jest mowa o świecie wyższego wymiaru, niezniszczalnej duszy i jej funkcjach, o ciele świetlnym, cząstkach elementarnych, relacji między kwantami a świadomością czy światach równoległych.

Można w nie wierzyć lub nie wierzyć. Może jednak warto je spróbować poznać i zrozumieć.

Tadataka Kimura urodził się 27 stycznia 1954 roku. Mieszka w Fukuoka. Doktor medycyny. Absolwent prefekturalnego (prefektura Hokkaido) uniwersytetu medycznego w Sapporo. Zdobył doświadczenie w lecznictwie klinicznym w Japonii i Stanach Zjednoczonych (interna, ratownictwo medyczne, psychiatria, psychosomatyka). Obecnie jest dyrektorem szpitala Kasuga w Kitakyushu.

Informacje dodatkowe o Zadziwiające światy wyższych wymiarów. Zadziwiające światy wyższych wymiarów:

Wydawnictwo: Poligraf
Data wydania: 2023-03-17
Kategoria: Edukacyjne
Tytuł oryginału: Kyi no kjigen sekai

Tagi: Edukacja - nauki humanistyczne i społeczne

Kup książkę Zadziwiające światy wyższych wymiarów. Zadziwiające światy wyższych wymiarów

Prawda duszy
Tadataka Kimura0
Okładka ksiązki - Prawda duszy

Wyobraź sobie, że jestes rybą. Co wiesz o życiu na lądzie? Nic. Bo jestes ograniczony swoim własnym środowiskiem. A będąc człowiekiem.. co wiesz o duszy...