Zaginione historie

Tytuł oryginału: The Lost Stories
Język oryginału: Angielski
Tłumaczenie: Jacek Drewnowski

Tom 11 cyklu Zwiadowcy

Każdy zna legendy Araluenu. Jednak jeszcze nikt nie słyszał całej historii - aż do teraz. Czy Halt opowiedział całą prawdę o tym jak Will został sierotą? Czy odbędzie się królewski ślub - a może poprzestanie na tragedii? Zainspirowany pytaniami i listami wielbicieli serii, John Flanagan odpowiada na wszystkie pytania o świat Zwiadowców.

Dowiedz się, co działo się kiedyś oraz jaka przyszłość czeka Willa, Halta, Horacea, Alyss, Evanlyn i Gilana.

Kup książkę Zaginione historie

Opinie o książce - Zaginione historie

Avatar użytkownika - Cartercon
Cartercon
Przeczytane:2016-05-11, Ocena: 6, Przeczytałam,
To moja ulubiona część ! Ale nie wyobrażam sobie gdyby Will był rolnikiem. Świetna część można dowiedzieć się tego co było przed 1 częścią zwiadowców o rodzinie Willa o jego ojcu i o przeszłości Halta skąd nagle wziął się w Araulenie jak uciekł z Hibernii
Avatar użytkownika - Vilsa
Vilsa
Przeczytane:2016-09-21, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2016, Mam,
Zabolało mnie, kiedy książka zaczęła się od tego, że dzieje Willa i reszty bohaterów to tylko strzępki informacji, które gromadzą badacze. Bardzo miłe jednak ze strony autora, że otwiera się na wątpliwości i pytania fanów, odpowiadając na wszystko świetnymi opowiadaniami. Najbardziej podobały mi się te o Gilanie i Jenny, a także o wilku. Boję się zaczynać 12 część... Nie chcę końca tej wspaniałej przygody.
Avatar użytkownika - roksana85
roksana85
Przeczytane:2015-11-18, Ocena: 5, Przeczytałem, Mam, Wyzwanie Initium - fantastyka,
Zbiór opowiadań jest idealnym dopełnieniem poprzednich dziesięciu części, przybliżających nam historię młodego zwiadowcy Willa i jego mrukliwego mentora Halta. Opowiadania, w większości, zostały napisane na prośbę czytelników, którym nie wystarczyły przygody dotychczas opisane przez Flanagana.
Avatar użytkownika - Roksana
Przeczytane:2018-02-15, Ocena: 5, Przeczytałam,
Avatar użytkownika - 810611Zp
810611Zp
Przeczytane:2017-12-13, Ocena: 5, Przeczytałam, 2017,

Może trochę dziwne ale warto przeczytać

Avatar użytkownika - Reev
Reev
Przeczytane:2017-02-02, Ocena: 4, Przeczytałam, Dla młodzieży, Fantasy, Mam,
Oblężenie Macindaw
John Flanagan0
Okładka ksiązki - Oblężenie Macindaw

Po wielu latach trudnej nauki u Halta, Will jest teraz samodzielnym zwiadowcą. Jego pierwsze doświadczenia w charakterze strażnika Araluenu nie zapowiadają...

Czarnoksiężnik z północy
John Flanagan0
Okładka ksiązki - Czarnoksiężnik z północy

Od wydarzeń opisanych w Bitwie o Skandię minęło pięć długich lat. Will, niegdyś uczeń Halta, dziś sam jest pełnoprawnym zwiadowcą. Wraz z dawną towarzyszką...

Człowiek w drodze
Alfred Sosgórnik