Zakazana studentka

Autorka książki My Brutal Mafia King.

To, co ich połączyło, nigdy nie powinno się wydarzyć.

Alexis Sharkey na ostatnim roku studiów postanawia zmienić uczelnię. Przenosi się na uniwersytet, na którym studiuje jej przyjaciółka. Wkrótce dziewczyny postanawiają to uczcić i idą do klubu.

Ma tam miejsce nieprzyjemny incydent. Alexis wdaje się w ostrą wymianę zdań z pewnym nieznajomym. Dziewczyna chciałaby zapomnieć o tym niefortunnym wieczorze, jednak szybko się dowiaduje, że to niemożliwe.

Okazuje się, że jej nowy profesor to właśnie mężczyzna z klubu dobrze pamiętający całe zajście i niemający zamiaru ułatwiać życia studentce.

Książka zawiera treści nieodpowiednie dla osób poniżej szesnastego roku życia.

Informacje dodatkowe o Zakazana studentka:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2024-03-20

Kup książkę Zakazana studentka

Zakazana studentka - opinie o książce

Avatar użytkownika - FascynacjaKsiazk
FascynacjaKsiazk
Przeczytane:2024-03-23, Ocena: 4, Przeczytałam,

❣ Z chęcią sięgam po książki z różnica wieku połączona z zakazaną relacją.Po tej książce oczekiwałam wielu emocjonujących chwil i pożądania pomiędzy studentką a profesorem.Troszke zabrakło mi tego ognia pomiędzy nimi,niepewności i prawdziwego uczucia.Historia miała ogromny potencjał na coś zakazanego i gorącego.Ostatecznie w fabule zostaje połączona taka ilość wątków,że nie potrafiłam zrozumieć zachowania bohaterów.Profesor jest mężczyzną z wybujałym ego i żalem do kobiet.Kompletnie nie przypadł mi do gustu…Jego destrukcyjne zachowanie oraz nieprzemyślane decyzje były jak u nastolatka!Natomiast Alexis to dziewczyna pogubiona w swoim życiu,decyzjach i sposobu myślenia.Odkrywanie jej kart przeszłości były dla mnie ogromnie ekscytujące.Niby kocha,ale robi inaczej,ponieważ chce się uczyć…zdecydowanie zbyt dużo dram w jej życiu było.

❣Bohaterowie drugoplanowi dają coś innego i świeżego do tej książki.Mam na myśli przyjaciółkę Alexis,jej trudnych do ogarnięcia zachowanie rodziców czy byłego ex,który potrafił podnieść ciśnienie!Naprawdę dużo jest tych pobocznych wątków.Czy to było dobre posunięcie?Właśnie się nad tym zastanawiam i sama już nie wiem🤔

❣Książkę czyta się bardzo szybko,co jest plusem w tej historii.Spędziłam z bohaterami bardzo emocjonalny czas i w wolnej chwili zachęcam do poznania ich losów

My Brutal Mafia King
A.S. Laurence0
Okładka ksiązki - My Brutal Mafia King

Życie Gai Roy jest prawdziwym koszmarem, o co zadbał jej ojciec alkoholik. Każdego dnia młoda kobieta znosi znęcanie psychiczne i fizyczne. Jakby codziennego...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;