Zakochana Tessa

Wydawnictwo: Akapit Press
Data wydania: b.d
Kategoria: Dla dzieci
ISBN: 9788361635482
Liczba stron: 171

Ocena: 6 (2 głosów)

Tessa zawsze uchodziła za szarą myszkę, podczas gdy jej najlepsza przyjaciółka Matty była królową towarzystwa, nieustannie otoczoną tłumem chłopaków. Wszystko się zmieniło, kiedy Tessa zakochała się w Wolfiem. Dzięki niemu zyskała pewność siebie i poczucie własnej wartości. Dorosła i zaczęła patrzeć na świat innymi oczami.. A kiedy ich miłość rozkwitła, wydarzyło się nieszczęście. Czy Tessa da sobie radę? Czy kiedykolwiek o tym zapomni? ...ani na chwilę nie mogłam rozstać się z bohaterami. Śmiałam się razem z nimi, razem z nimi zmieniałam świat i - przyznaję- płakałam z razem z nimi. Wspaniała książka. Nie mogłam się od niej oderwać?. Wendy Cooling Wolfie absolutnie nie zwracał uwagi na swój wygląd, ale... był absolutnie pociągający. To nie była miłość od pierwszego wejrzenia. Przez lata musieliśmy mijać się na szkolnym korytarzu, tylko ja go nie zauważyłam. A teraz poczułam się, jakbym spotkała go pierwszy raz w życiu. I wtedy Wolfie przywołał mnie ręką. Obejrzałam się, żeby sprawdzić, czy nie chodzi o kogoś innego, na co on parsknął śmiechem i otwierając szeroko usta, żebym mogła zrozumieć go z daleka, powiedział - Tak. Ty.? Obciągnęłam spódnicę, ile tylko się dało i nieznacznie wbiłam tenisówki w ziemię, żeby przykleiło się do nich trochę zabłoconych liści, po czym ruszyłam w ich stronę wielkimi krokami, bo natychmiast zapomniałam, że należy poruszać się jak dama.

Kup książkę Zakochana Tessa

Sprawdzam ceny dla ciebie ...

Zobacz także

Opinie o książce - Zakochana Tessa

Avatar użytkownika - lody980
lody980
Przeczytane:2013-09-28, Ocena: 6, Przeczytałam,
To najlepsza książka jaką czytałam w życiu. Opowiada o Tesssie, która zawsze uchodziła za szrą myszkę, w przeciwieństwie to swojej najlepszej przyjaciółki Matty, koło której zawsze kreciło się dużo chłopaków. Najbardziej wzrószyłam się pod koniec strasznie się rozpłakałam i cały czas jest mi smutno że tak się zakończyła ta książka. Polecam ją.
Link do opinii
Avatar użytkownika - Collett
Collett
Ocena: 6, Czytam,
Piękna książka i na pewno nie tylko ja tak uważam. To taki wyciskacz łez. Jak czytałam koniec to płakałam nawet po przeczytaniu. Polecam tym, którzy jej jeszcze nie przeczytali.
Link do opinii
Avatar użytkownika -

Przeczytane:,
typowo młodzieżowa książka. historia pięknej miłości, której los postanowił przeszkodzić. godna polecenia ;)
Link do opinii
Avatar użytkownika - Annabeth
Annabeth
Przeczytane:2015-07-13, Czytam,
Inne książki autora
Wszystko co wiem o miłości
Kate Le Vann0
Okładka ksiązki - Wszystko co wiem o miłości

Livia, jak dotąd, miała niewiele szczęścia w miłości. Niebawem jednak może to się zmienić. Po kilkuletniej chorobie wyjeżdża na wakacje do swojego brata...

W pogoni za marzeniem
Kate Le Vann0
Okładka ksiązki - W pogoni za marzeniem

Cassidy czuje się zagubiona i osamotniona, brakuje jej prawdziwej przyjaźni. Wszystko się zmienia, kiedy poznaje nieco starszego od siebie licealistę Jonasa...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Recenzje miesiąca
Okna z widokiem na Weronę
Hanna Kowalewska
Okna z widokiem na Weronę
Niedzielna dziewczyna
Pip Drysdale
Niedzielna dziewczyna
Ktosiek 2.0
Beata Piliszek-Słowińska
Ktosiek 2.0
Zawsze i na zawsze
Jenny Han
Zawsze i na zawsze
Brytyjska monarchia od kuchni
Adrian Tinniswood
Brytyjska monarchia od kuchni
Grypa. Sto lat walki
Jeremy Brown
Grypa. Sto lat walki
Relikwiarz
Elżbieta Bielawska
Relikwiarz
iBoy
Kevin Brooks
iBoy
Pokaż wszystkie recenzje