Zakon Pocieszenia

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Data wydania: 2011 (data przybliżona)
Kategoria: Romans
ISBN: 978-83-7506-583-1
Liczba stron: 424

Ocena: 3.8 (5 głosów)

Trzy kobiety oddane misji zaspokajania zmysłów... Członkinie Zakonu Pocieszenia noszą imiona symbolizujące ekskluzywne usługi, których świadczenie najlepiej odpowiada ich prawdziwemu powołaniu. Największą przyjemność znajdują w zaspokajaniu zmysłów, potrzeb duszy i porywów ciała... Cisza... Jej zadaniem jest łagodzenie wyrzutów sumienia Edwarda, człowieka potrzebującego odkupienia po tym, jak szokujący akt seksualny zniszczył przyjaźń i spowodował tragedię, o której mówi się tylko szeptem. Edward potrzebuje miłości, a Ciszy tego właśnie nie wolno mu ofiarować. Jednak może ona zapragnąć złamać reguły... Uczciwość... Zbyt długo przebywa w zakonie, służy z coraz mniejszym zaangażowaniem. Jej ostatni klient to Cilian, książę Firth, przystojny, czarująco wybuchowy, pragnący kobiety, która nagnie się do każdego jego kaprysu. Nieoczekiwanie jednak znajduje kobietę, z którą rozpoczyna zuchwały eksperyment, którego przedmiotem jest uczciwość... Determinacja... Kiedy dostaje niecodziennego klienta w osobie Alaryka, mężczyzny coraz bardziej pogrążającego się w zapomnieniu, może mu przynieść pociechę na wiele sposobów, nie tylko poprzez poddanie się jego woli. Mina ma plan, jak dosłownie batem ukształtować swojego mężczyznę... Zysk i S-ka, 2011

Kup książkę Zakon Pocieszenia

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Zakon Pocieszenia

Avatar użytkownika - Dorota_Dega
Dorota_Dega
Przeczytane:2014-06-02, Ocena: 4, Przeczytałam,
Czytając ,,Zakon pocieszenia" zauważyłam , że słynna trylogia o Panie Greyu jest niemal analogiczna do tej pozycji. Przypuszczam więc, że Pani Megan Hart była wzorem dla E. L. James ;-) Jeśli chodzi o samą treść owej pozycji, przyznaję- spodziewałam się lektury która, poza ciekawą i przyciągającą wzrok okładką, nie ma za wiele do zaoferowania. I tu się myliłam. Książka wciągnęła mnie niemalże od pierwszej strony. Zaczarowała mnie swoim specyficznym klimatem i bohaterami. Megan Hart niezwykle połączyła wciągająca historię trzech Służebnic i trzech przyjaciół zmagających się z własnymi demonami, szukającymi ukojenia; z wielką dozą elektryzującej erotyki i psychologii oraz masą uczuć. Rzadko kiedy spotyka się książki, które opisując dosłownie sceny erotyczne nie zatracają dobrego smaku i tak działają na czytelnika. Historia, którą na kartach swojej książki zaserwowała M. Hart wciąga czytelnika niczym wir, z każdą kolejną stroną, z każdą kolejną historią coraz bardziej i bardziej. Niezwykła jest magia opowieści o trzech kobietach, trzech Służebnicach, które zjawiają się by nieść ukojenie i pociechę: Cisza, Uczciwość i Determinacja. Polecam!!!! ;-)
Link do opinii
Avatar użytkownika - Magnolia6
Magnolia6
Przeczytane:2018-12-30, Przeczytałam,
Avatar użytkownika - InezStanley
InezStanley
Przeczytane:2017-10-25, Ocena: 5, Przeczytałam, Rok 2017,

Megan Hart „Zakon Pocieszenia”- Trzy kobiety oddane misji zaspokajania zmysłów…

Krótki opis fabuły

Trzy kobiety oddane misji zaspokajania zmysłów… Członkinie Zakonu Pocieszenia noszą imiona symbolizujące ekskluzywne usługi, których świadczenie najlepiej odpowiada ich prawdziwemu powołaniu. Największą przyjemność znajdują w zaspokajaniu zmysłów, potrzeb duszy i porywów ciała… CISZA… Jej zadaniem jest łagodzenie wyrzutów sumienia Edwarda, człowieka potrzebującego odkupienia po tym, jak szokujący akt seksualny zniszczył przyjaźń i spowodował tragedię, o której mówi się tylko szeptem. Edward potrzebuje miłości, a Ciszy tego właśnie nie wolno mu ofiarować. Jednak może ona zapragnąć złamać reguły... UCZCIWOŚĆ… Zbyt długo przebywa w zakonie, służy z coraz mniejszym zaangażowaniem. Jej ostatni klient to Cilian, książę Firth, przystojny, czarująco wybuchowy, pragnący kobiety, która nagnie się do każdego jego kaprysu. Nieoczekiwanie jednak znajduje kobietę, z którą rozpoczyna zuchwały eksperyment, którego przedmiotem jest uczciwość... DETERMINATA… Kiedy dostaje niecodziennego klienta w osobie Alaryka, mężczyzny coraz bardziej pogrążającego się w zapomnieniu, może mu przynieść pociechę na wiele sposobów, nie tylko poprzez poddanie się jego woli. Mina ma plan, jak dosłownie batem ukształtować swojego mężczyznę… 

KOBIECA i ZMYSŁOWA KSIĄŻKA Z WYPIEKAMI!

Lubisz pikantną literaturę? Jakże by nie? Każda kobieta ją uwielbia:) Z wypiekami na twarzy przeczytałaś 50 twarzy Greya? Jeśli tak, a może nie?!Mam dla was propozycję, tylko usiądź wygodnie, bo mamy dla Ciebie/was propozycję na długie, jesienne wieczory, która znów przeniesie Cię w świat gorących doznań i eksperymentów w sypialni, gdy gaśnie światło. Megan Hart to autorka bezpruderyjna, o ,,tych” sprawach pisze w sposób, który jedne zawstydza, a inne nęci. ,,Zakon Pocieszenia” to misja zaspokajania zmysłów, żądz i duszy…
Trzy Kobiety, których imiona od razu kojarzą się z ukojeniem i zaspokajaniem pragnień różnego typu otoczą szczególną ,,opieką” swoich klientów. Czy spodobałaby Ci się ta książka dla kobiet?

Tajemnicze Siostry…

Cisza – jej klientem jest Edward, który korzysta z usług Zakonu Pocieszenia w poszukiwaniu ukojenia i miłości. Wszystko czego mu teraz trzeba to Cisza. Mężczyzna ukrywa szokującą tajemnicę z przeszłości, z którą będzie walczył w towarzystwie Ciszy. Czy dla swojego klienta Cisza złamie zasady i zakocha się w Edwardzie?
Uczciwość – długo już zaspokaja potrzeby swoich klientów w tajemniczym Zakonie Pocieszenia, tym razem trafia na nieziemsko przystojnego Ciliana, księcia Firth, wybuchowego i wymagającego. Czy Cilian zdobędzie się na to od czego stronił przez tyle lat? Na Uczciwość?
Determinacja – lubi poddawać się żądzom, czy Alaryk, zamknięty w sobie, bardzo wymagający i powoli zatracający się, czy Minie uda się nie tylko biczem ugładzić wymagającego Alaryka? Co mogą nawzajem sobie ofiarować? To historia wciągająca i trzymająca w napięciu. 
Trzy kobiety oddane misji zaspokajania zmysłów. Członkinie Zakonu Pocieszenia noszą imiona symbolizujące ekskluzywne usługi, których świadczenie najlepiej odpowiada ich prawdziwemu powołaniu. Największą przyjemność znajdują w zaspokajaniu zmysłów, potrzeb duszy i porywów ciała. 

Ta kobieca książka zyskała bardzo dobre recenzje w USA i została już przetłumaczona na wiele języków. Wśród internautek chodzą bardzo pozytywne opinie o książce dla kobiet Megan Hart. Wiele Polek pisze, że podczas czytania można się zatracić i poczuć jak jedna z bohaterek tej powieści. Niektóre Kobiety fantazjują, że chętnie same dołączyłyby do takiego Zakonu Pocieszenia, gdyby ich klientami mieli być przystojny Edward, wybuchowy Cilian, czy butny Alaryk? 

Jeśli chodzi o samą treść owej pozycji, przyznaję- spodziewałam się lektury która, poza ciekawą i przyciągającą wzrok okładką, nie ma za wiele do zaoferowania. I tu się myliłam. Książka wciągnęła mnie niemalże od pierwszej strony. Zaczarowała mnie swoim specyficznym klimatem i bohaterami. Megan Hart niezwykle połączyła wciągająca historię trzech Służebnic i trzech przyjaciół zmagających się z własnymi demonami, szukającymi ukojenia; z wielką dozą elektryzującej erotyki i psychologii oraz masą uczuć. Rzadko kiedy spotyka się książki, które opisując dosłownie sceny erotyczne nie zatracają dobrego smaku i tak działają na czytelnika. Historia, którą na kartach swojej książki zaserwowała M. Hart wciąga czytelnika niczym wir, z każdą kolejną stroną, z każdą kolejną historią coraz bardziej i bardziej. Niezwykła jest magia opowieści o trzech kobietach, trzech Służebnicach, które zjawiają się by nieść ukojenie i pociechę: Cisza, Uczciwość i Determinacja. Polecam!!!! ;-)

Link do opinii
Avatar użytkownika - Mikobelle
Mikobelle
Przeczytane:2015-07-15, Ocena: 3, Przeczytałam, Mam,
Avatar użytkownika - maleenstwoo
maleenstwoo
Przeczytane:2015-03-31, Ocena: 4, Przeczytałam, Mam,
Avatar użytkownika - Gosia2725
Gosia2725
Przeczytane:2013-11-25, Ocena: 3, Przeczytałam, 52 książki - 2013, Mam,
Inne książki autora
Otchłań pożądania
Megan Hart0
Okładka ksiązki - Otchłań pożądania

Mam na imię Mary, Brandy, Honey, Amy – co miesiąc inaczej. Czasami Joe nawet nie pyta mnie o imię. Ale zawsze umie sprawić, bym płonęła, kiedy poczuję...

Naga
Megan Hart0
Okładka ksiązki - Naga

Ona potrzebuje pieniędzy na czynsz, on potrzebuje mieszkania. Jasny układ, przecież nie są sobą zainteresowani. To nic, że Alex Kennedy jest wysoki, ciemnowłosy...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Recenzje miesiąca
Domek na końcu świata
Danuta Noszczyńska
Domek na końcu świata
Kilka niedużych historii
Katarzyna Wasilkowska
Kilka niedużych historii
Dobry chłopak
Iwona Wilmowska
Dobry chłopak
Sercem i rozumem
Wojciech Sobina
Sercem i rozumem
Bez opamiętania
Paulina Wysocka-Morawiec
Bez opamiętania
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy