Zanim wybuchnie świat

Wydawnictwo: Sonia Draga
Data wydania: 2017-11-15
Tytuł oryginału: Act of War

Tuż po tym, jak w tajemniczy sposób ginie agent CIA, ujawnia się jego główna informatorka z budzącym osłupienie i grozę wyznaniem. Jest tylko jeden problem - nikt nie wie, czy można jej zaufać.

Ale kiedy rusza śmiercionośna lawina - sześciu studentów z zagranicy przepada bez śladu, dwóch pasażerów linii lotniczych zamienia się miejscami, a uchodźca ubiegający się o azyl polityczny zostaje aresztowany - trzeba zacząć działać.

Ponieważ Stany Zjednoczone stają w obliczu nieuchronnego ataku o druzgocącej sile, nowy prezydent musi się zwrócić do Scota Harvatha, tajnego agenta sekcji antyterrorystycznej, o pomoc w przeprowadzeniu dwóch najniebezpieczniejszych operacji w historii Ameryki.

Opatrzone kryptonimami ,,Złoty pył" i ,,Kos" są utrzymane w najgłębszej tajemnicy, a ujawnienie którejkolwiek z nich jest równoznaczne z wybuchem wojny.

,,Ci, którzy zatęsknili za wyczynami Jacka Bauera z serialu 24 godziny, znajdą jego książkowe wcielenie w postaci Harvatha". USA Today

,,Przypomina najlepsze z przygód Jamesa Bonda". Providence Journal

Kup książkę Zanim wybuchnie świat

Opinie o książce - Zanim wybuchnie świat

Czarna lista
Brad Thor0
Okładka ksiązki - Czarna lista

W gmachu rządu Stanów Zjednoczonych ukryto tajemniczą, pilnie strzeżoną listę. Nie znają jej nawet członkowie Kongresu - widział ją jedynie prezydent i...

Za ciosem
Brad Thor0
Okładka ksiązki - Za ciosem

Po latach spokoju, kiedy na amerykańskiej ziemi nie doszło do żadnego zamachu terrorystycznego, pewne ugrupowanie wybiera weekend 4 lipca, by uderzyć z...

W głębi lasu
Harlan Coben