Zapłata

Tom 2 cyklu Wycena

ZA CO ZAPŁACI NAJWYŻSZĄ CENĄ - ZA MIŁOŚĆ CZY WŁADZĘ?

Cassie, piękna stripgirl z zasadami, zaciągnęła u Gabriela największy z możliwych długów. Oddała w jego ręce swój los i doskonale wie, że nie ma odwrotu. Choć przez chwilę nie utrzymują kontaktu, a to pozornie pomaga stanąć dziewczynie na nogi, Gabriel, dobrze znany w miejscowym półświatku, wraca jak bumerang, a z nim namiętność, która trawi wszystko wokół niczym ogień. W chaosie tajemnic i niedomówień mężczyzna uświadamia sobie, że Cassie nigdy nie powinna pojawić się w jego życiu.

Gdy Gabriel zostaje kandydatem na gubernatora, wkracza w świat polityki, intryg i złych intencji. W świat, w którym nikomu nie można zaufać. W walce o władzę kluczowe są słabe punkty przeciwników, a słabym punktem Gabriela jest tajemnicza Cassie.

Czy ta gra jest warta świeczki?

Informacje dodatkowe o Zapłata:

Wydawnictwo: Ale!
Data wydania: 2023-11-08

Tagi: Romans współczesny

Kup książkę Zapłata

Zapłata - opinie o książce

Cassie zaciągnęła największy dług u Gabriela. Z poprzedniego tomu wiemy, że zrobiła coś, co może sprowadzić na nią ogromne kłopoty, postanawia poprosić Gabriela o pomoc, ten bez wahania się zgadza. Teraz jednak główna bohaterka musi wykazać się ogromną cierpliwością by się się z nim nie kontaktować (bo o to ją poprosił), jak tu jednak wytrzymać kiedy ona tak tęskni.

Gdy tylko dochodzi do ich spotkania, ciężko im się pohamować w okazywaniu uczuć. Jednak niestety, ale lepiej dla Cassie by było, gdyby się nie spotykali. To właśnie w trosce o nią Gabriel stara się ją ukrywać. Jednak dziewczyna ma tendencję do pakowania się w tarapaty, a on niczym książę na białym koniu jest w stanie zniszczyć wszystko, by tylko ją chronić.

Główna bohaterka wraca w odwiedziny do domu, w którym się wychowywała, to co tam zastaje łamie jej serce i postanawia tak tego nie zostawić.

W jakie kłopoty tym razem wpadnie Cassie? Przed kim Gabriel stara się ją chronić? Czy rzeczywiście dziewczyna będzie musiała zapomnieć o swojej wielkiej miłości?

Po pierwszym tomie pełnym emocji spodziewałam się bardziej sielankowego życia głównych bohaterów. Jakże ja się myliłam i to właśnie było rewelacyjne. To ile się działo w tej książce przechodzi wszelkie wyobrażenie. Ja naiwna myślałam o spokoju między tą parą, bo co może im stać na przeszkodzie, a tu taki rollercoaster emocji.

W tym tomie autorka pokazała, że zwalnianie tempa nie jest w jej stylu i bardzo to lubię. Tym razem główni bohaterowie powinni o sobie zapomnieć. Owszem powinni, jednak serce podpowiada coś innego. Bardzo podobało mi się to jak Gabriel był wstanie rzucić wszystko by tylko ratować Cassie, a mimo to twierdził, że nie jest zdolny do uczuć. Potwierdzał, że jest dla niego ważna, ale nie jest wstanie jej pokochać, bo zwyczajnie nie potrafi.

Podobało mi się również to jak główna bohaterka się zmieniła, już nie uciekała za każdym razem z podkulonym ogonem, a wręcz przeciwnie starała się wyrażać swoje zdanie i stawiać czoło przeciwnościom.

Świetnym pomysłem był również wątek z powrotem do domu, w którym się wychowywała. To że miała nadzieję, że coś tam się zmieniło, że zobaczy mamę, a to co tam znalazła dosłownie rozerwało jej serce.

W tym tomie pojawiło się kilka naprawdę integrujących postaci, które podsycały tylko moją ciekawość. Co do zakończenia moje serce pękło. Autorka zostawiła nas, czytelników w takim momencie, że byłam bliska rwania włosów z głowy. Już nie mogę się doczekać aż dowiem się co będzie dalej.

Jeśli jeszcze nie znacie tej serii to koniecznie musicie zacząć od „Wyceny”, a dopiero później sięgnijcie po „Zapłatę”. Ja rewelacyjnie spędziłam czas z tymi książkami, wręcz nie mogłam się oderwać.

Avatar użytkownika - Mirela
Mirela
Przeczytane:2023-11-19, Ocena: 5, Przeczytałam,

RECENZJA 💜"ZAPŁATA"💜

Cykl: Wycena (tom 2)

AUTOR: K.N.HANER

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA —
WYDAWNICTWO: ALE

„Czuję to, a jednocześnie mam w głowie milion, złych myśli i scenariuszy, z których prawdopodobnie żaden się nie spełni, a życie zaskoczy mnie bardziej, niż mogę przypuszczać. Już się przekonałam, że nigdy nie możemy być pewni, co spotka nas jutro. Jutro to największa niewiadoma tego świata.
Bo jutro może nas tu nie być”.

„Zapłata” to część cyklu „Wycena”, rozpalający zmysły dark romans, którym jestem zachwycona.
To kalejdoskop emocji i totalna jazda bez trzymanki i istny rollercoaster zdarzeń,  akcji i uniesień. Mroczna, nieprzewidywalna, niebezpieczna historia przepełniona pożądaniem, namiętnością i uzależnieniem.
Pełna emocji, zwrotów akcji, trudnych decyzji, intryg, kłamstw, tajemnic, manipulacji, układów.
Autorka jak w puzzlach układa, kawałek po kawałku elementy tej układanki, tworząc pełen obraz tej zagmatwanej historii. Tu nic nie jest pewne do samego końca i nie wiemy, co może się wydarzyć, zaskakuje na każdym kroku. Autorka od samego początku do końca trzyma nas w napięciu i niepewności, nie dając chwili wytchnienia.

Książka napisana jest z perspektywy głównych bohaterów Cassie i Gabriela, dzięki czemu możemy poznać ich dokładniej, zobaczyć, co w nich siedzi, jakie rządzą nimi emocje, uczucia.

Bohaterowie naprawdę świetnie wykreowani, wyraziści, różnorodni.
Oboje złamani i zniszczeni, choć przeżyli zupełnie co innego, ale nie mniej traumatycznego. Ona jest jego sekretem.
On ją uzależnił od siebie, dał jej poczucie bezpieczeństwa i sprawił, że nie boi się, dotyku a seks stał się przyjemnością.
Czuć między nimi ogromne napięcie, pożądanie, które dosłownie ich pochłania. Ale czy to prawdziwe uczucie, tego nawet sami nie wiedzą, odczuwając wiele sprzecznych uczuć i emocji, które w nich siedzą.

On rozchwiany emocjonalnie, popada ze skrajności w skrajność. Coraz bardziej pochłania go mrok, ale ona wyciąga go z tej otchłani, choć broni się, jak tylko potrafi.

Ona stała się silniejsza niż kiedykolwiek. Ale gubi się w tym co dzieje się wokół niej.
Niestety nic nie jest zależne od niej samej, jest kartą przetargową i czyjąś własnością. A ona wszystko robi,  aby przetrwać w tym świecie pełnym kłamstw i układów.

„Czuję tak wielką pustkę.... Mam wrażenie, że jestem wypruta z emocji. Że moje serce powoli zmienia się w kamień, by nie cierpieć. Może to jest dobra opcja? Przestanę tak wszystko analizować, przeżywać i będzie mi łatwiej?”

Cassie i Gabriela los połączył w nietypowy sposób i miał dla nich jakiś plan, z którego nie zdają sobie sprawy.
Cassie oddaje swój los w ręce Gabriela i  wpada w świat pozbawiony jakichkolwiek zasad, przepełniony intrygami,  tajemnicami,  w którym nikomu nie można ufać.
Niestety nie ma nic tu do powiedzenia i musi grać takimi kartami, jak jej rozdają.
 Zapłata za wszystko może być bardzo wysoka i wydarzyć może się dosłownie wszystko.
Sami musicie się tego dowiedzieć.

-Czy Gabriel i Cassie mają szansę na szczęśliwe zakończenie?
-Czym zaskoczy ich życie?
–Czy Cassie zniesie wszystko, co naszykuje dla niej los?
-Czy to czuje, do Gabriela jest prawdziwe, czy to tylko uzależnienie od oprawcy?
-Czy istnieje szansa, że Cassie będzie umiała rozkochać w sobie Gabriela?
‐Czy przetrwa w świecie pełnym intryg, kłamstw i układów?
‐Czy Gabriel czuje coś więcej do Cassie czy to tylko fascynacja?
-Czy uratują sie­bie nawzajem?

Polecam. 💜💜🩵💜🩷

Dziękuję wydawnictwu za egzemplarz do recenzji.

Avatar użytkownika - zaczytanamatka_z
zaczytanamatka_z
Przeczytane:2023-11-19,

~Była "Wycena" teraz czas na "Zapłatę" czyli drugi tom najnowszej powieści K.N. Haner.
~Piękna,stripgirl - Cassie, podczas traumatycznych wydarzeń, zaciąga u dużo starszego mężczyzny - Gabriela, olbrzymi dług. Dramatyczna sytuacja zmusza kobietę by prosić o pomoc mężczyznę, działającego w miejscowym półświatku.
I pomimo tego, że obydwoje mieli od siebie małą przerwę, on powraca niczym bumerang i ratuje dziewczynę z opresji.

Cassie oddaje w jego ręce swój los i wie, że od teraz nie ma już odwrotu, zwłaszcza, że wraz z mężczyzną ożywa namiętność, pożądanie, wzajemna fascynacja, ale i kłopoty...

Kiedy Gabriel zostaje kandydatem na gubernatora (marionetką w rękach byłego tescia) i wkracza w świat polityki, lewych przekrętów, układów, intryg, wie, że nie możne ufać nikomu, w szczególności kiedy słabym punktem jest dla niego Ona - Cassie.

~ "Zapłata" znanej wam wszystkim Katarzyny Haner to przede wszystkim przepięknie wydana, rzucająca się w oczy, powieść, która i tym razem dostarczy nam wielu emocji. ~Prawdziwy rollercoaster emocjonalny, naszpikowany zaskakującymi zwrotami akcji, gorącymi scenami, które wraz nieprzewidywalną, momentami wręcz zadziorną fabułą, pozwala chłonąć nam na własnej skórze całą historię Cassie
~I tak jak po pierwszej części kiedy myślimy, że już nic nie zaskoczy, autorka podrzuca na nam prawdziwą bombę emocjonalną, nasączoną ludzkimi dramatami, sekretami które wraz z mistrzowsko utkaną grą intryg sprawia iż włos jeży się na głowie.
~Nasza bohaterka zostaje wrzucona w wir nie kontrolowanych wydarzeń których skutki pozna na własnej osobie - smakując przy tym prawdziwe, brutalne, a zarazem bezwzględne życie świata polityki.
Życie, które pozbawione jest jakichkolwiek zasad...

~Reasumując "Zapłata" to fenomenalnie skrojony dark romans nasączony nutą thrillera i sensacji, który w asyście niekontrolowanych zdarzeń, tworzy prawdziwa jazdę bez trzymanki - zaskakuje, szokuje, wzrusza, a nawet wywołuje uśmiech na naszej twarzy.
~Takie historie czyta się jednym tchem co dowodzi, że K.N.Haner potrafi stworzyć dla nas bezprecedensowy nastrój!
~ Ja już wypatruje kolejnego tomu 🔥 @k.n.haner Nie można pozostawić czytelnika w takim momencie - poproszę o CD na już🤣 Pozdrawiam 🥰😘

Avatar użytkownika - zaczytanaulcia
zaczytanaulcia
Przeczytane:2023-11-14, Ocena: 5, Przeczytałem,

"I tak, oczywiście, poznałam cię w dziwnej sytuacji, ale teraz mam wybór i jestem świadoma tego, co robimy. I owszem, może to jakiś rodzaj uzależnienia, ale też pasji, namiętności, bezpieczeństwa i zaufania, które budujemy. Nie widzisz tego?"

💍💍💍

Nasączona emocjami, które wyzierają z każdej ze stron.

Emanująca nadzieją, która zostaje wydana na wiele prób.

Naznaczona intrygami i tajemnicami, które wpływają na przyszłość.

"Zapłata" to powieść pełna niespodziewanych zwrotów akcji. Mnóstwo w niej podstępów, sekretów, wodzenia za nos. Autorka w doskonaly sposób dawkuje emocje czytelnikowi. Uwierzcie, że ich tu nie brakuje. Każda przewrócona strona jest nimi nasączona.

To, co tutaj się wydarzyło, przerosło moje najśmielsze oczekiwania! A zakończenie 🤯 Takiego w zupełności się nie spodziewałam. Do tej pory zbieram szczękę z podłogi i dochodzę do siebie, bo to, co się tu wydarzyło to jakieś szaleństwo 🙈

Cossie i Gabriel to taki duet, którego nie da się nie lubić. Charakterni, wyraziści, idealni. Kochają się i się nienawidzą. Przyciągają i odpychają. W jednej chwili są gotowi skoczyć za sobą w ogień, w drugiej nie chcieliby mieć ze sobą nic wspólnego. Między nimi aż iskrzy. Nie tylko z namiętności i pożądania... Mówię Wam - całkowity rollercoaster, od którego nie sposób się oderwać.

Momentami jest romantycznie i sielankowo.

Momentami mrocznie i niebezpiecznie.

Szczególnie, gdy chodzi o świat polityki, który rządzi się swoimi prawami. Ten świat jest bezwzględny, brutalny. Tu nie ma taryfy ulgowej. Tu trafia się w słabe punkty przeciwników. A Gabriel niestety taki punkt posiada. Ale jeśli chce zostać gubernatorem, musi chronić nie tylko siebie, ale także Cassie. Musi także liczyć się z tym, że nie każdemu można ufać. Tu każdy każdemu patrzy na ręce. Tu królują intrygi, kłamstwa i złe intencje.

Czy Gabriel osiągnie swój cel?

A może zostanie przechytrzony?

"Zapłata" to niezwykle emocjonująca powieść. Fabuła wciąga od pierwszych stron. Przeraża, zaskakuje, ale także rozpala do czerwoności i przysparza o dreszczyk na plecach. Autorka stworzyła historię, którą czyta się z zapartym tchem, a lekkie pióro sprawia, że przez całość niemal się płynie.

Jeśli lubicie takie powieści to koniecznie siegnijcie po "Wycenę" i "Zapłatę".

Gorrrąco polecam 🩷

Po lekturze "Wyceny" byłam pod naprawdę ogromnym wrażeniem tego, jak autorka zdecydowała się poprowadzić fabułę tej historii oraz tego, jak wiele drażliwych tematów postanowiła zawrzeć w swojej książce. Już podczas czytania ostatnich wersów zachodziłam w głowę, jak zdołam wytrwać do premiery kontynuacji, ponieważ byłam strasznie ciekawa dalszych losów Gabriela i Cassie. Nie wiem, jak udało mi się to zrobić, ale teraz po przeczytaniu "Zapłaty", kiedy mam w głowie jeszcze więcej pytań niż poprzednio, nie wytrzymam nawet minuty, natychmiast potrzebuję kolejnej części!

Pod koniec poprzedniej części Cassie, oddała w ręce Gabriela swój los, zaciągając u niego największy z możliwych długów. Zatuszowanie niewygodnej dla niej sprawy, wiąże się jednak z ich chwilową separacją. Czy brak kontaktu z Gabrielem pomaże stanąć dziewczynie na nogi, czy jednak sprawi, że stracić energię i chęć do życia, cierpiąc z powodu tęsknoty? Jedno jest pewne. Cassie nie należy do cierpliwych osób, a utrzymywanie w ryzach ognia namiętności, który wybuchł między nimi, jest bardzo trudnym zadaniem. Nie można zaprzeczyć, że jakaś dziwna siła ciągnie ich do siebie, ale czy będą mieli szansę na szczęście u swojego boku? Zadanie okaże się niezwykle trudne, a będzie miało na to wpływ bardzo wiele czynników. Czy jednym z nich okaże się teść Gabriela, który postanowi wtrącić się w ich relację? Czy może między nimi pojawi się ktoś trzeci? Zresztą, czy w gąszczu tajemnic i niedomówień jest w ogóle miejsce na szczerość i miłość? Po odpowiedzi na te pytania odsyłam Was do lektury.

Muszę przyznać, że zanim zabrałam się za czytanie "Zapłaty" byłam przekonana, że będzie to ostatnia część. Teraz gdy jestem już po lekturze, mam nadzieję, że powstaną kolejne, ponieważ zakończenie pozostawiło w mojej głowie zbyt wiele pytań bez odpowiedzi, więc mój mózg nigdy nie przyjmie do wiadomości, że ta część była ostatnią.

"Zapłata", podobnie jak "Wycena" intryguje i trzymają w napięciu od początku końca. Jeżeli po przeczytaniu pierwszego tomu, ktoś w ogóle myślał, że życie Cassie i Gabriela wreszcie wyjdzie na prostą, grubo się mylił. Mam wrażenie, że fabuła drugiego tomu jest jeszcze bardziej zawiła i nieprzewidywalna, niż ta z pierwszej odsłony ich historii. W "Zapłacie" autorka nie tylko prezentuje czytelnikom kontynuacją pełnego namiętności romansu, ale wręcz wrzuca czytelnika w wir kolejnych niedomówień, tajemnic i intryg, które niekiedy doprowadzają do sytuacji zagrażających życiu, dlatego mam wrażenie, że ładunek emocjonalny tej części jest zdecydowanie wyższy i może doprowadzić do palpitacji serca.

Zdecydowanym plusem tego tomu jest również to, iż oprócz bohaterów znanych z "Wyceny" pojawiają się również nowi, którzy nieźle namieszają nie tylko we wzajemnych relacjach między Cassie a Gabrielem, ale również będą miały znaczący wpływ na ich dalsze życie. Czy ich uczucie przetrwa próbę? Przekonajcie się sami!

"Zapłata" to kolejna książka Kasi Haner, która zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie, dlatego z niecierpliwością będę wyczekiwać nie tylko kontynuacji losów Gabriela i Cassie, ale również jej kolejnych publikacji.

Avatar użytkownika - Zfascynacjaoksia
Zfascynacjaoksia
Przeczytane:2023-11-16, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2023,

,,Zapłata" to znakomita, porywająca kontynuacja, która uzależnia jeszcze silniej niż poprzedniczka! Począwszy od obezwładniającego napięcia, poprzez mrożące krew w żyłach niebezpieczeństwo, wymykające się z każdej strony, aż do nieprzewidywalności, fundując tym samym lawinę intensywnych, obezwładniających emocji, jakie nie pozwalają nawet na krótką przerwę w lekturze! Bezsprzecznie, fani mocnych, płomiennych i zniewalających emocjonalnych rollercoasterów będą zafascynowani!

K.N. Haner po raz kolejny udowadnia, że jest prawdziwą mistrzynią gry na czytelniczych emocjach. "Zapłata" bowiem przebija poprzedniczkę, zarówno dawką skrajnych emocji, jak i pulą miażdżącego niebezpieczeństwa. Przygotujcie się na prawdziwą jazdę bez trzymanki, ta historia pochłonie was bez reszty, a po wszystkim wypluje sponiewieranych, ale w pełni usatysfakcjonowanych!

Akcja drugiego tomu jest niesłychanie watka, utalentowana pisarka nie daje ani chwili wytchnienia zarówno swoim postaciom, jak i zafascynowanemu czytelnikowi, który połyka kolejne słowa z zapartym tchem i wypiekami na twarzy. Adrenalina i niepokój towarzyszyły mi niemal przez całą lekturę, a nieobliczalność i niepewność, czym jeszcze zaskoczy mnie pisarka, dodatkowo podkręcała już i tak napiętą do granic atmosferę. Nie mogło też zabraknąć świetnie nakreślonych, rozpalających wyobraźnię  i wszystkie zmysły płomiennych scen, jakie wielokrotnie przyprawiały mnie o szybsze bicie serca. Taka mieszanka namiętności i niebezpieczeństwa tworzy razem wybuchową całość, którą pokocha każdy fan emocjonujących, otumaniających, ale jakże mrocznych i niebezpiecznych romansów.

K.N Haner nakreśliła hipnotyzującą, zniewalającą i nieprzewidywalną kontynuację, która rzuca na kolana już od pierwszych stron i nie daje czytelnikowi ani chwili wytchnienia. Liczne zwroty akcji, lawina skrajnych, przeszywających emocji, stale obecne uczucie niepokoju i mistrzowsko naszkicowane złożone postacie, które nie pozostaną nikomu obojętne, a wszystko to nakreślone niebywale błyskotliwym piórem. Zapewniam, że ta paraliżująca, odważę się nawet rzec narkotyczna powieść zafunduje Wam moc niezapomnianych doznań!

Po ostatnich wydarzeniach Cassie żyje w strachu i niepewności. Pomaga jej jednak Gabriel. Ich relacja nie jest prosta. Tym bardziej, że życie kobiety po raz kolejny przewraca się do góry nogami. W dodatku pojawia się jeszcze Cindy, która przeżyła to samo co Cassie w młodości i dlatego kobieta za wszelką cenę chce jej pomóc i wyrwać ją z tego koszmaru.

Cassie to kobieta, która wiele już przeszła, a teraz musiała przyjąć kolejne ciosy. Czy się po tym wszystkim podniesie?

A Gabriel? No cóż, pozostał Gabrielem - tajemniczym i niebezpiecznym, który żyje w świecie kłamstw i intryg. Nie wierzy w miłość, a teraz ma ogromną słabość do Cassie. Jak to się dla nich skończy?

Co za historia! Ile tu się dzieje! Po pierwszej części myślałam, że autorka już tak bardzo mnie nie zaskoczy, ale jednak się myliłam. I to jak! Nie było tu miejsca na uspokojenie, bo co chwilę Kasia Haner dokładała kolejną bombę. To prawdziwy rollercoaster. A emocji, które towarzyszyły mi gdy poznawałam losy Cassie i Gabriela nie da się opisać.  Czytałam w napięciu i z zapartym tchem. Książkę dosłownie pochłonęłam. W momentach, w których musiałam przerwać czytanie i zająć się czymś innym to i tak myślałam o tej historii, bo chciałam wiedzieć co dalej się wydarzy. A o to właśnie w książkach chodzi. Nie zabrakło tu pożądania, pikantnych scen i ostrych słów, więc ta historia skierowana jest zdecydowanie do pełnoletniego czytelnika. I jeszcze jedno - tak nie kończy się książek! I co ja mam teraz zrobić? Już nie mogę się doczekać kontynuacji tej historii.

Avatar użytkownika - Oktawia_czyta
Oktawia_czyta
Przeczytane:2023-11-01, Ocena: 6, Przeczytałem, Mam,

Autorka w poprzednim tomie zostawiła nas na takim etapie, że przebierałam nogami na tą część. Czuję progres jaki zrobiła Pani Hanet w związku ze swoimi bohaterkami. One są dojrzalsze, choć nie powiem momentami przewracałam oczami na zachowanie Cassie. Może dlatego, że ja z tych co wolą usiąść z boku i się nie wychylać ? Tu dziewczyna walczy o swoje,mówi o tym otwarcie, chce walczyć.

Na 140 stronie przeżyłam taki szok, że ja nawet nie wiem jak to opisać. Totalnie nie spodziewałam się takich zwrotów akcji! Zaledwie 12 stron dalej, kolejne zaskoczenie :o

Autorka nie zatrzymywała tempa.

Tu się tyle działo, jednak w tym wszystkim autorka płynnie leciała w akcji. Wszystko jest spójne, buduje napięcie. Ja momentami odkładałam książkę, bo nie mogłam wytrzymać, a po chwili oddechu na sięgałam ponownie. Jestem pod wrażeniem.

Ja muszę jednak to zrobić. Muszę zapytać. Kiedy kolejna część?!

Przecież to czekanie nas dobije ??

Avatar użytkownika - agnieszka_rowka
agnieszka_rowka