Zaufaj mi, Anno

Tom 2 cyklu Anna Rogozińska

Druga część serii z dziennikarką śledczą, Anną Rogozińską. Anna Rogozińska, dziennikarka TV przeprowadza wywiad z politykiem, którego syn wypadł z balkonu podczas imprezy sylwestrowej. Ojciec nie wierzy w przypadkową śmierć. Anna próbuje ustalić prawdziwy przebieg wypadków ale otrzymuje oficjalny zakaz zajmowania się tą sprawą. Jednak kiedy pojawiają się nowe ofiary wśród uczestników feralnej imprezy, robi wszystko, by odkryć prawdę.

Informacje dodatkowe o Zaufaj mi, Anno:

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2015-01-28

Kup książkę Zaufaj mi, Anno

Zaufaj mi, Anno - opinie o książce

Avatar użytkownika - leonia
leonia
Przeczytane:2017-01-27, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2017,
Jak na kryminał - mnie nie powalił na kolana. Niemniej jednak czyta się fajnie, szybko. Akcja ciekawa, bohaterowie o ciekawych osobowościach. I jak to w życiu -nic nie jest takie na jakie pierwotnie wygląda.
Avatar użytkownika - basia02033
basia02033
Przeczytane:2016-05-15, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 ksiażki 2016, Przeczytane w 2016,
Kolejne spotkanie z tą autorką i to na duży plus . Anna dostaje szansę na zrobienie dużego reportażu o dopalaczach a w trakcie tego stara się wyjaśnić tajemniczą śmierć syna znanego polityka. I nie przebiera w środkach mimo oficjalny zakaz zajmowania się tą sprawą. Ale Anna doprowadza sprawę do końca. Polecam i czekam na więcej :)
Avatar użytkownika - Febra
Febra
Przeczytane:2015-08-15, Ocena: 4, Przeczytałam, 52książki/2015,
Książka osadzona jest w Poznaniu, który znam dobrze i lubię. Z przyjemnością więc zagłębiłam się w historię czterech młodych mężczyzn, która rozpoczyna się "samobójstwem" jednego z nich.Wraz z bohaterką, dziennikarką śledczą Anną, podążałam ulicami miasta szukając wyjaśnień i poznając kulisy TV, polityki, pracy prokuratury w zderzeniu z problemem społecznym jakim są dopalacze, problemem w dodatku zamiatanym pod dywan. Jestem pod wrażeniem pracy jaka włożyła autorka by w prosty sposób opisać działanie dopalaczy. Szkoda tylko, że sposób narracji,sama bohaterka nieodparcie kojarzą się z Anniką Bengtzon z serii kryminalnej Lizy Marklund - za to podobieństwo tylko ocena 4.
Avatar użytkownika - kavayee
kavayee
Przeczytane:2015-05-29, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,
Tajemnicza śmierć syna znanego polityka wywołuje wiele kontrowersji. Czy było to samobójstwo pod wpływem nielegalnych substancji, a może zwykłe morderstwo, które zostało idealnie zatuszowane? Jaki związek ze śmiercią chłopaka mają dopalacze? Czy faktycznie ofiara sądziła, że może latać? A może najzwyczajniej w świecie ktoś dorobił mu skrzydła i całą historię jego śmierci? Ta zagadka z pewnością zaprzątnie myśli Anny Rogozińskiej, gwiazdy Primo TV. http://www.portalkryminalny.pl/content/view/6345/35/
Avatar użytkownika - Kominek
Kominek
Przeczytane:2015-04-02, Ocena: 6, Przeczytałem, Mam,
Prawda jest taka, że po książki Joanny Opiat-Bojarskiej można sięgać w ciemno. Drugie spotkanie z Anną Rogozińską wypadło nie tylko miło i interesująco, ale jest to kryminał na bardzo wysokim poziomie. 'Słodkich snów, Anno', czyli pierwsza kryminalna próba autorki nie była wypadkiem przy pracy, bo już wtedy czułem miłe wibracje w trakcie lektury, teraz udało się je wzmocnić, rozwinąć. Teraz 'Zaufaj mi, Anno' nie tylko rozwija pewne wątki z części pierwszej, ale wprowadza czytelnika w sam środek afery z dopalaczami, afery, która zbiera śmiertelne żniwo. Ciekaw jestem tego, jakie będzie kolejne spotkanie z dziennikarką śledczą po dramatycznym finale tego rozdania. http://koominek.blogspot.com - dwadzieścia siedem tematycznych szufladek i zapewne na nich się nie skończy, zapraszam w odwiedziny do bloga, aby klimat Kominka oczarował Cię bez reszty...
część pierwsza o wiele bardziej przypadła mi do gustu, ale i tym razem autorka opowiedziała ciekawie o perypetiach swojej bohaterki, łącząc wspaniale wątek obyczajowy z kryminalnym
Avatar użytkownika - jusia
Przeczytane:2015-02-25, Przeczytałam,
To koniec, Anno
Joanna Opiat-Bojarska0
Okładka ksiązki - To koniec, Anno

Dziennikarka telewizyjna Anna Rogozińska znajduje w skrzynce pocztowej tajemniczą kopertę. Z przesyłki wypada karta do gry – zaproszenie do morderczej...

Bestseller
Joanna Opiat-Bojarska0
Okładka ksiązki - Bestseller

Poznaj ciemną stronę sukcesu. Emilia Sienkiewicz, 35-letnia niepozorna księgowa, wygrywa telewizyjny literacki talent show. Z dnia na dzień zyskuje ogromną...