Zdrowe stawy. Leczenie dietą

Wszystko, co musisz wiedzieć o chorobach stawów oraz 140 przepisów na pyszne posiłki.

Masz zdiagnozowane reumatoidalne zapalenie stawów (RZS) lub inną chorobę stawów? Kolana nie pozwalają o sobie zapomnieć? Dokuczają ci bóle stawów? Mamy dla ciebie dobrą wiadomość. Sposób odżywiania, sprzyja zarówno leczeniu chorób stawów, jak i ich zapobieganiu.

W książce Zdrowe stawy znajdziesz dawkę niezbędnej wiedzy, zalecenia dietetyczne a także aż 140 prostych przepisów, dzięki którym Twoje posiłki będą zdrowe, smaczne i urozmaicone. W prawidłowym zestawieniu potraw pomoże Ci zbilansowana kuracja.

Dzięki lekturze dowiesz się, m.in.:

jak wybrać najskuteczniejszą dietę wspierającą leczenie chorób stawów, jak wybierać odpowiednie produkty spożywcze, łączyć je w smaczne i zdrowe posiłki, które zneutralizują objawy i zatrzymają postęp choroby, jakie zioła wspomagają proces leczniczy, jakie badania diagnostyczne wykonać, jakie czynniki wpływają na rozwój chorób, jak ćwiczyć.

dr Hanna Stolińska

Dietetyk kliniczny, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Przez siedem lat pracowała w Instytucie Żywności i Żywienia. Współpracuje z osobami z problemem nadwagi i otyłości oraz chorób dietozależnych. Wykładowca na Łódzkim Uniwersytecie Medycznym oraz na studiach podyplomowych na kierunku Żywienie Człowieka w IŻŻ. Często gości w audycjach telewizyjnych i radiowych. Autorka książek, m.in. Jelito drażliwe. Leczenie dietą, Insulinooporność. Leczenie dietą, Endometrioza. Leczenie dietą (Wydawnictwo Zwierciadło).

Informacje dodatkowe o Zdrowe stawy. Leczenie dietą:

Zdrowe stawy. Leczenie dietą - opinie o książce

Koktajle do zadań specjalnych
Dr Hanna Stolińska0
Okładka ksiązki - Koktajle do zadań specjalnych

Niech moc roślin będzie z Tobą! Koktajle z owoców, warzyw, ziół, nasion oraz przypraw od wielu lat goszczą w naszym menu. Trudno się dziwić - nie tylko...