Zemsta jest rozkoszą Bogów

Nieodłącznym uczuciem obok miłości jest zazdrość - tym  silniejsza, im większa i pełna poświęcenia jest miłość.

Bohaterka, piękna młoda Marta, po zawiedzione młodzieńczej miłości, pełnej udrek i kłopotow, jak przeżyć do końca miesiąca, poznaje profesora historii sztuki, starszego, rozwiedzionego pana o ustabilizowanej sytuacji finansowej.

Informacje dodatkowe o Zemsta jest rozkoszą Bogów:

Wydawnictwo: Akapit Press
Data wydania: 1992-06-05

Kup książkę Zemsta jest rozkoszą Bogów

Zemsta jest rozkoszą Bogów - opinie o książce

Avatar użytkownika - Mamut
Mamut
Przeczytane:2022-09-30, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2022,

Marta informuje Pawła, że zaszła w ciążę. Chociaż chłopak cieszy się, że zostanie ojcem, dziewczyna stwierdza, że płód usunie. Gdy wściekły na jej decyzję Paweł opuszcza ją, dziewczyna przyjmuje oświadczyny dużo starszego od siebie profesora. Małżonkowie okazują się niedopasowani: Marta pragnie bawić się i bywać, Adam zaś marzy tylko o spokojnym kontemplowaniu kolekcji ikon w swoim gabinecie. Marta zaczyna też podejrzewac że mąż nadal kocha swoją byłą żonę i chce do niej wrócić. Wpada na tragiczny w skutkach pomysł- pozoruje włamanie i kradzież ikon. Adam dostaje zawału i umiera.

Heca z łysym
Janina Zającówna 0
Okładka ksiązki - Heca z łysym

Heca z łysym - Janina Zającówna ...

Kochankowie mojej mamy
Janina Zającówna0
Okładka ksiązki - Kochankowie mojej mamy

-Zasnął nad książką- powiedziała do kogoś, kto czekał na nią w przedpokoju. Wychodząc z mego pokoju zostawiła nie dotknięte drzwi i dzięki temu mogłem...