Zepsute laleczki

Tom 4 cyklu Laleczki

Finałowy tom mrocznej serii ,,Laleczki"!

Zdrada i wściekłość na ostrzu zgnilizną się mienią.
Potwór kontra Pan. Kto będzie zwierzyną?
Złamani i zdesperowani rozwiązanie znaleźć muszą.
Żeby odzyskać laleczkę, ziemię poruszą.
Brak lojalności i brak wyników nie będą wybaczone.
Potrzebą zemsty te schody są ozdobione.
Obłąkany pożądaniem nasz mistrz długo czekał.
Życie tych złamanych laleczek katowi obiecał.

Burza już nadchodzi, jest nad nami.
Teraz, kiedy wielcy gracze są już razem z nami.
Kto wyjdzie z tego żywy z nagrodą u boku?
A kto nie obudzi się z tego mroku?

Benny jest zrozpaczony. Ktoś ma jego laleczkę, jego Bethany. Doprowadzony do skraju obłędu mężczyzna próbuje się dowiedzieć, kto go zdradził. Był przekonany, że tym kimś jest jego Pan, ale stał za tym ktoś zupełnie inny. Teraz Benny będzie musiał zawrzeć pakt. W pojedynkę nie odzyska laleczki.
Szybko się okaże, że w tej grze siły i umysłu jest wielu potężnych uczestników i każdy ruch Benny'ego może zdecydować o jego zwycięstwie lub klęsce.

Informacje dodatkowe o Zepsute laleczki:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2021-10-13
Tytuł oryginału: Pretty broken doll

Kup książkę Zepsute laleczki

Zepsute laleczki - opinie o książce

Ostatnia część serii. I moim zdaniem najgorsza. Z potwora zrobili najpierw ofiarę a później poznał swoją największą miłość i stał się dobry. Przestał porywać i katować kobiety. Bzdura i głupotą. Ta część podobała mi się najmniej bo została ubarwiona postać Benjamina. Po co wybielać kogoś kogo się pokazywało w jak najgorszym świetle?
Moim zdaniem to złe zakończenie ale jakoś jestem przekonana że to się tam nie skończy. Że będę ciąg dalszy i znowu pojawi się na horyzoncie Potwór ze swoim Panem i laleczką.

Avatar użytkownika - Anonim2414
Anonim2414
Przeczytane:2021-10-23, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,

Czy są tu fani brutalnych książek gdzie głównym bohaterem jest psychopata? Jeżeli tak, to seria "Laleczki" jest dla Was.

"Zepsute laleczki " to czwarta i ostatnia część i moim zdaniem jest najłagodniejsza, choć jak w poprzednich nie brakuje tu zepsucia, przemocy fizycznej jak i seksualnej oraz perwersji...

Ale w tej części dostajemy coś, co może wzbudzić w niektórych niemałe kontrowersje , szok czy nawet obrzydzenie. ?

Mnie jednak to nie ruszało ? i powiem więcej... Podobało mi się, bo w żadnej z przeczytanej przeze mnie książki (i nie mówię tu o Laleczkach ) tego nie dostałam.

Autorki nie boją się szokować, nie mają hamulców w tworzeniu mrocznych scen i to czyni te książki wyjątkowymi.

Nie polecam osobom wrażliwym bądź o słabych nerwach. Nie czytajcie tego bo to nie jest dla Was.

Ale tym co lubią jazdę bez trzymanki i lubią zarywać nocki na rzecz książki to POLECAM Z CAŁEGO SERCA.

Ja jestem pewna, że wrócę do Laleczek jeszcze nie raz.

I jeszcze jedno?jeśli już się zdecydujecie, to polecam od razu zakup całej serii, bo ręczę, że później będziecie sobie pluć w brodę, że musicie tyle czekać by się dowiedzieć co dalej.

Avatar użytkownika - Roksana
Roksana
Przeczytane:2023-02-21, Ocena: 4, Przeczytałam, 2023, Thriller,sensacja,kryminał, E-booki,