Zielenina na talerzu. Wegetariańsko, sezonowo, lokalnie

Kuchnia wegetariańska nie musi być nudna i trudna! Ta książka udowadnia, że bez problemów można zamienić dotychczasową dietę na talerz pysznej zieleniny.

Zielenina na talerzu to kompozycja ponad 100 oryginalnych przepisów na śniadania, obiady, kolacje i desery – podzielonych zgodnie z porami roku. Magdalena Cielenga- Wiaterek, autorka słynnego bloga Zielenina, pokazuje, że kuchnia wegetariańska jest łatwa i pyszna. Kolorowe i proste w przygotowaniu dania kuszą sezonowymi składnikami, które można kupić w każdym sklepie.

To książka nie tylko dla wegetarian, ale dla każdego, kto ma ochotę wzbogacić swoje codzienne menu o zdrowe i smaczne dania pełne kasz, warzyw i owoców doprawione pachnącymi ziołami.

Magdalena Cielenga-Wiaterek – prawniczka, która pasję do paragrafów zamieniła na miłość do gotowania, propagowania zdrowej kuchni i ekologicznego stylu życia. Wegetarianka od wielu lat. Zaangażowana w obronę praw zwierząt i ochronę środowiska naturalnego. Prowadzi popularny blog kulinarny Zielenina. Współpracuje z fundacjami Wiemy, co jemy oraz Zdrowy Przedszkolak. Ma stałą rubrykę w magazynie Vege. Prowadzi warsztaty kulinarne dla dzieci i dorosłych. Redaktor naczelna magazynu Maszkety.

Informacje dodatkowe o Zielenina na talerzu. Wegetariańsko, sezonowo, lokalnie:

Wydawnictwo: Erica
Data wydania: 2015-05-25
Kategoria: Kuchnia
ISBN: 978-83-64190-08-7

Kup książkę Zielenina na talerzu. Wegetariańsko, sezonowo, lokalnie

Zielenina na talerzu. Wegetariańsko, sezonowo, lokalnie - opinie o książce

warto mieć w swojej biblioteczce :)
Zielenina party. Wegetariańsko, sezonowo, lokalnie
Magdalena Cielenga-Wiaterek0
Okładka ksiązki - Zielenina party. Wegetariańsko, sezonowo, lokalnie

W trzeciej swojej książce autorka Zieleniny na talerzu i Zieleniny bez glutenu udowadnia, że rezygnując z mięsa można ucztować nie tylko smacznie, ale...