ZIELONA SERIA. Tylko białko roślinne

Wydawnictwo: Buchmann
Data wydania: 2018-02-15
Kategoria: Kuchnia

Dlaczego warto spożywać białka roślinne? Z tej książki dowiesz się, co jest najlepsze dla Ciebie, dla Twojego zdrowia i dla Twojego smaku!

Jak przyrządzić rośliny strączkowe, żeby wydobyć z nich jak najwięcej zawartego bogactwa - białka, którym są wypełnione? Jakie są korzyści z ich spożywania? Jak nauczyć się zamieniać białka pochodzenia zwierzęcego na te zdrowsze, roślinne?

Ponad 60 przepisów podzielonych na: przekąski i przystawki, zupy i sałatki, dania główne oraz desery - a przy każdym daniu obowiązkowo podana zawartość białka w jednej porcji.

Stek wegetariański, dip bombajski, zielona pizza, sałatka Majów, ragout orkiszowe, niebieskie smoothie białkowe czy kulki mocy - to tylko kilka z wielu zaskakujących potraw, które są przepysznym i niezastąpionym źródłem białka w Twojej kuchni.

Kup książkę ZIELONA SERIA. Tylko białko roślinne

Opinie o książce - ZIELONA SERIA. Tylko białko roślinne

Avatar użytkownika - szpachela
szpachela
Przeczytane:2018-05-04, Ocena: 4, Przeczytałam, Moja biblioteczka, 26 książek 2018,
Baśnie braci Grimm
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Baśnie braci Grimm

Bracia Grimm znani są przede wszystkim jako niestrudzeni zbieracze baśni. Z ich zbioru baśni ludowych pochodzą najbardziej znane i najpiękniejsze historie...

Dżungla. Zobacz sam
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Dżungla. Zobacz sam

Zbadaj dziki świat dżungli i przyjrzyj się mieszkającym tam znanym i nieznanym zwierzętom i roślinom: tukanom, tapirom, lianom i innym. Kolorowe i pełne...

Spowiedź Goebbelsa
Christopher Macht