Zła Miłość

Przyjaźń, miłość i bolesna prawda.

Jaka miłość sprawia, że gdy ją wyznasz, twój kochanek odchodzi? Z pewnością jest to zła miłość. Ale czy ta miłość nie zasługuje na szansę?

Kiedy Cassandrę opuszcza ojciec, a matka wysyła ją na miesiąc wakacji do swojej siostry, dziewczyna nie podejrzewa jeszcze, że ten wyjazd wywróci jej życie do góry nogami. Niespodziewanie na drodze Cassie stanie Dean, chłopak, który odszedł w momencie kiedy oddała mu serce. I miał ku temu dobre powody, bowiem tajemnica, jaką skrywa Dean, nie jest łatwa do zaakceptowania. Może się okazać, że gdy prawda wyjdzie na jaw, strach będzie silniejszy od uczucia, jakim Cassie darzy Deana.

W końcu Zła Miłość nie może mieć prawa bytu, czyż nie?

Informacje dodatkowe o Zła Miłość:

Wydawnictwo: e-bookowo.pl
Data wydania: 2018-12-10
Tytuł oryginału: Zła Miłość
Język oryginału: Polski

Kup książkę Zła Miłość

Zła Miłość - opinie o książce

Samantha Louis stworzyła przepiękną historię o miłości. Jest to bowiem uczucie silne, niebanalne, ale przede wszystkim prawdziwe. Historia Deana i Cassie całkowicie mnie wzruszyła przede wszystkim dlatego, że ich uczucie jest silne i prawdziwe. Tylko czy uda im się być razem? Albowiem chłopak, którego kocha Cassie odszedł od niej bez słowa. Miał jednak poważny powód. Czy strach okaże się silniejszy od miłości ? Albowiem kiedy Cassie pozna ten sekret już nic nie będzie takie samo. Wtedy to ona będzie musiała to sobie wszystko poukładać. Ale dosyć o treści. "Zła miłość" jest takiego typu powieścią romantyczną jaką chciałaby i zarazem nie chciałaby przeżyć każdą dziewczyna. Bowiem ich uczucie pomimo tego że silne przynosi wiele bólu. W każdym razie zdecydowanie polecam tę powieść. Autorka pisze stylem, od którego ciężko mi było się oderwać. Czytałam z zapartym tchem i nie mogłam się doczekać zakończenia. Jednak kiedy już nadeszło żałowałam, że stało to się tak szybko.
Książka zachwyca nie tylko fabułą, ale i okładką, która idealnie pokazuje treść książki.
Powieść porusza takie tematy jak przyjaźń, miłość, zazdrość, nienawiść, A nawet wybaczenie. Jest ona więc bowiem bogata w przeróżne motywy. Jakie niesie przesłanie? Cóż moim zdaniem ta książka pokazuje, że nie ma na świecie nic silniejszego niż ludzkie serce. Ponadto pokazuje jak niewiele dzieli człowieka od nienawiści do miłości albo nawet do wybaczenia.

Breaking rules. Gra rozpoczęta
Samanta Louis0
Okładka ksiązki - Breaking rules. Gra rozpoczęta

Andrea Wilson nigdy nie przypuszczała, że stanie się bohaterką swojej książki, a jej poukładane życie rozsypie się jak domek z kart. Zdradzona przez wieloletniego...

Syn mafii. Walka o dziedzica
Samanta Louis0
Okładka ksiązki - Syn mafii. Walka o dziedzica

Audrey staje przed obliczem władczego bossa nowojorskiej mafii. Salvatore Costello albo odbierze jej życie, albo uczyni swoją żoną.Tajemnica kobiety, za...

Forget Me Not
Julie Soto