Złączeni zemstą

ISBN: 978-83-8178-368-2
Tytuł oryginału: Bound by Vengeance
Tłumaczenie: Anna Kuksinowicz

Tom 5 cyklu Born in Blood Mafia Chronicles

Piąty tom serii okrzykniętej najlepszą zagraniczną serią mafijną!

Był jej karą. Losem gorszym niż śmierć.

Nikt nie wie, jak naprawdę ma na imię. Mówią na niego Growl, ale za jego plecami nazywają go Bękartem. Na gardle ma bliznę, której pochodzenia nikt nie zna. W jego spojrzeniu nie ma nic ludzkiego. Bardziej przypomina zwierzę niż człowieka i nawet w szeregach mafii budzi strach.

Kiedy ojciec Cary okrada swojego szefa, bossa mafii w Las Vegas, drogi Cary i Growla się przecinają. Falcone oferuje Growlowi dziewczynę w podziękowaniu za jego usługi. I tak Bękart, który zawsze dostawał resztki, zostaje wyróżniony.

Cara jest jego i może z nią zrobić, co zechce.

Tagi: mafia

Kup książkę Złączeni zemstą

Opinie o książce - Złączeni zemstą

Avatar użytkownika - Eliza89
Eliza89
Przeczytane:2022-06-19, Ocena: 3, Przeczytałam, 52 książki 2022, Legimi,

Skończyłam kolejną części serii od P. Reilly.
I dobrze... Chyba muszę odpocząć już od niej.
Ta część nie wniosła niczego nowego.
Powtarzający się schemat sprawił, że czytając ją nie wywoływała u mnie żadnych emocji. Domyślając się jakie będzie zakończenie, nawet nie byłam go ciekawa. I te ciągle powtarzane myśli bohaterów. Co rusz zaprzeczanie sobie... To niezdecydowanie ... No nuuuudaaa...

Ot, kolejny związek, w którym diabeł zmienia się w anioła zemsty/śmierci pod wpływem uczucia, które rodzi się między nim a piękną, delikatną dziewczyną.
Nie polecam.

Fajna ale dla mnie za łatwa ta historia. Główna bohaterka Cara zostaje oddana w ręce najlepszego zabójcy Falcona. Wygląda jak potwór bo ma pełno blizn, jest wielki i umięśniony. Na początku Cara go nienawidzi i boi się go. Ale z biegiem czasu dostrzega w nim więcej niż potwora. Używa swojego ciała i wdzięku żeby wymóc na nim pomoc w zemście na Falconie i ocalenie siostry i matki. I tu się zaczyna łatwa historia, bo bez problemu Growl zdobywa informacje gdzie jest matką, szybko zgadza się na pomoc Carze, bez problemu uprowadza Falcona i ratuje siostrę Cary. Nie było tego dreszczyku. Ale książkę można przeczytać.

Na mojej liście ulubionych serii, bez wątpienia Cora Reilly plasuje się w czołówce. Może i będę powtarzać to do znudzenia, ale jest tak dobra w tym co robi, że to aż niewyobrażalne. „Złączeni zemstą” to już 5 tom tej serii, a jak widać autorka potrafi stworzyć coś, co nie będzie schematyczną historią i co dostarczy mnóstwa emocji, sprawiając że lektura pozostanie przez długi czas niezapomniana.

„Złączeni zemstą” to fascynująca historia. Byłam urzeczona od samego początku, i uwielbiałam każdą minutę tej powieści. Autorka naprawdę świetnie dopracowała swoich bohaterów, na swój sposób pozwalając wniknąć w ich duszę, dzięki czemu czujemy nie tylko wielką sympatię, ale także zrozumienie. Bywają także momenty, w których czujemy się tak, jakbyśmy dosłownie otrzymali cios w brzuch, bowiem historia Cary i Growla jest pełna napięcia i wywołuje mnóstwo emocji, których z pewnością nie da się uniknąć. Podczas gdy wiele elementów łączyło się ze sobą, kiedy zaczęły wskakiwać na właściwe miejsce, czułam złość, niepokój, ale wywołało to także łzy radości, co przyczyniło się do tego, że ta książka jest tak niesamowita. Choć wydawać by się mogło, że jest to zupełnie inna historia od tych, do których zdążyłam już przywyknąć, zdecydowanie przekroczyła wszystkie oczekiwania jakie miałam w stosunku do niej.

Zdarzają się takie historie, za którymi zdążymy zatęsknić przewracając ostatnią stronę, które wciągają i są w stanie niewiarygodnie ożywić bohaterów, sprawiając, że wydają się one bardzo autentyczne. Historie, które przemawiają do nas na tyle, że czytamy jak zahipnotyzowani i nie zdajemy sobie sprawy nawet z tego, jak szybko się kończą. W moim przypadku „Złączeni zemstą” właśnie do takich należy, i to dobry przykład na to, jak świetna jest Cora Reilly w tym co tworzy. Zdecydowanie polecam!

Avatar użytkownika - Roksana
Roksana
Przeczytane:2021-09-06, Ocena: 5, Przeczytałam, E-booki, 2021, Romans,
Złamane serca
Cora Reilly0
Okładka ksiązki - Złamane serca

Piąty tom nowej serii autorki słynnych „Złączonych”! Savio Falcone wyznaje kilka zasad. Dziewczyny, z którymi sypia, muszą być gorące, chętne...

Złączeni przeszłością
Cora Reilly0
Okładka ksiązki - Złączeni przeszłością

Dante złożył przysięgę. Zarzekł się, że mafia będzie dla niego najważniejsza. Że nic ani nikt nie stanie ponad nią. Pięć razy nie dotrzymał obietnicy....

Żony Konstancina
Ewelina Ślotała