Złamane skrzydła tom 1

Yashiro, prezes firmy Shinsei i szef gangu Shinseikai – jest uzależnionym od seksu masochistą, ale do tej pory trzymał ręce z dala od podwładnych. Sytuacja ulega zmianie, kiedy pojawia się nowy ochroniarz, Doumeki Chikara. Istnieje jednak powód, który nie pozwala Doumekiemu spełnić oczekiwać szefa. Tak zaczyna się historia dwóch mężczyzn, którzy mimo trudnej przeszłości – uczą się żyć na nowo.

Informacje dodatkowe o Złamane skrzydła tom 1:

Kup książkę Złamane skrzydła tom 1

Złamane skrzydła tom 1 - opinie o książce

Avatar użytkownika - Booka_Boo
Booka_Boo
Przeczytane:2018-03-31, Ocena: 3, Przeczytałam, Mam, Ukończone w roku 2018, Gatunek: Komiksy,

CYKL: "ZŁAMANE SKRZYDŁA" (TOM 1)

Wstęp do historii w niczym mnie nie zachwycił, dopiero rozdziały pierwszy i drugi wyjaśniają trochę więcej. Komiks zaczyna nabierać tempa, na światło dzienne wychodzi wątek gangsterski i robi się trochę bardziej interesująco. Niestety bywa, że w najmniej oczekiwanym momencie ów wątek jest przerywany erotyką. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, iż niektóre z tych sytuacji są niekiedy dość naiwne. Po trzech pierwszych rozdziałach następuje dodatek do historii w postaci dość interesującego rozdziału mówiącego o masochizmie głównego bohatera Yashiro. Przy okazji czytelnik może się dowiedzieć gdzie Yashiro poznał Kageyamę. Ciekawy zabieg.

Ogólnie fabuła pierwszej części komiksu "Złamane skrzydła" jest całkiem niezła, jeśli pominąć naiwne, nieco przesadzone aspekty erotyczne. Na plus rysunki, niekiedy ładne (aż szkoda, że czarno-białe), pozbawione zbyt dużej ekspresji typowej dla mangi (przynajmniej biorąc pod uwagę kreskówki anime).

To moje pierwsze spotkanie z tego typu mangą. W mojej opinii pierwszy tom "Złamanych skrzydeł" określam jako niezły.

Avatar użytkownika - Regalia
Regalia
Przeczytane:2016-08-17, Ocena: 4, Przeczytałam,
NightS
Yoneda Kou0
Okładka ksiązki - NightS

Masato Karashima jest przemytnikiem. Pracuje na zlecenie grup przestępczych zajmujących się handlem bronią i narkotykami. Podczas jednej z transakcji poznaje...

Kochać mimo wszystko
Yoneda Kou0
Okładka ksiązki - Kochać mimo wszystko

Harumi Deguchi, zanim się zorientował, był już zakochany w Ryou Onodzie, trzy lata młodszym koledze z pracy. „Wystarczy mi, że zostaniemy przyjaciółmi”...