Quantcast

Płacz nie pomoże.

Porwie cię w złości.

Pokroi ciało,

zachowa kości.

Tylko troje z nich powróciło z tej wyprawy.

W Liverpoolu odnaleziono błąkającą się, okaleczoną kobietę, która twierdzi, że uciekła potworowi z lasu.

Prowadząca dochodzenie detektyw Louise Henderson pamięta sprawę zaginięcia dziecka sprzed lat.

Teraz musi przekonać kolegów z pracy, że legendarne monstrum może okazać się człowiekiem z krwi i kości.

Gdy w lesie zostaje znalezione kolejne ciało, sprawy przybierają jeszcze mroczniejszy obrót...

,,Ta książka pochłonie całe wasze dni i noce". Val McDermid

,,Mroczny, genialny thriller". Mark Billingham

,,Połączenie Candymana i Milczenia owiec". Eva Dolan

,,Prawdopodobnie najlepszy thriller o seryjnym mordercy od czasu Czerwonego smoka". Steve Cavanagh

,,Przeraża i wciąga. Najlepszy tegoroczny thriller o seryjnym mordercy". Mason Cross

Kup książkę Złodziej kości

Opinie o książce - Złodziej kości

Złodziej kości
Autor: Luca Veste

"Kościuch nadchodzi. Kościuch prawdziwy. Nieposkromiony. Na nic wrażliwy. Płacz nie pomoże. Porwie cię w złości. Pokroi ciało. Zachowa kości."

Napiszę tak: gdyby to był horror, ocena byłaby wyższa:)
"Coś w tym tunelu było. Coś się czaiło w cieniu, coś z niego wyzierało. Teraz już biegła. Była niemal pewna, że to coś ją goni. Słyszała, jak pełznie po ścieżce, jak się przygotowuje do ataku."

Czytałam nakręcona i pełna nadziei, że moje życzenie się spełni, ale niestety... Klimat jest, czyta się szybko i łatwo, troszkę za dużo wewnętrznych rozterek głównej bohaterki i zdań pełnych ciutkę sztucznego napięcia, ale i tak warto:)
******************************************************************
"Dwadzieścia lat temu czworo nastolatków postanowiło odnaleźć w lesie Kościucha, złodzieja kości, potwora z dziecięcej rymowanki.
Tylko troje z nich powróciło z tej wyprawy.

Fragment i promocje: http://mniejniz0minirecenzje.blogspot.com/2018/04/zodziej-kosci-luca-veste.html

Avatar użytkownika - jagna1978
jagna1978
Przeczytane:2021-06-06, Ocena: 2, Przeczytałam, 26 książek 2021, 52 książki 2021,

Potwor porywajacy dzieci i rozkladajacy je na czesci. To opowiesc o Kosciuchu ,ktury doczekal sie swojej rymowanki. Fabula ok.ale reszta autorce nie wyszla ,momentami nudnawa i przewidywalna.

Opowieść Północna
Szymon Krug