Złota Księga Bajek. Przygody Boba Budowniczego

Wydawnictwo: Egmont
Data wydania: 2017-10-25
ISBN: 9788328120938

,,Bob Budowniczy. Złota księga bajek" to zbiór aż czternastu opowiadań o pracowitej ekipie Boba Budowniczego!

Odwiedź Sprężynowo i Naprawkowo, by spotkać się z ulubionymi bohaterami. Bob Budowniczy i jego przyjaciele czekają właśnie na ciebie! W tej niezwykłej książce znajdziesz historie oparte na odcinkach znanego i uwielbianego serialu telewizyjnego. Będziesz mieć niezwykłą okazję, by odwiedzić park dinozaurów, posłuchać kapeli Boba, wyruszyć na poszukiwanie zaginionej Kici i poznać latającego ducha. Wraz z Bobem, Martą, Leo i maszynami masz szansę przeżyć niesamowitą przygodę oraz poznać siłę przyjaźni i współpracy. A to wszystko dzięki ,,Złotej księdze bajek"!

Perypetie słynnego budowniczego i jego drużyny rozbudzają wyobraźnię, bawią i zapewniają wspaniałą rozrywkę. Ponadto bogato ilustrowany zbiór opowiadań jest doskonałym pomysłem na prezent i piękną ozdobą domowej biblioteczki.

Kup książkę Złota Księga Bajek. Przygody Boba Budowniczego

Opinie o książce - Złota Księga Bajek. Przygody Boba Budowniczego

Avatar użytkownika - testolandia
testolandia
Przeczytane:2017-11-27, Przeczytałam, Synek czyta,

„Złota księga bajek. Przygody Boba Budowniczego” to zbiór czternastu kilkuminutowych opowiadań. Każda historia dotyczy czegoś innego, ale wszystkie są ciekawe, z  morałem i napisane językiem zrozumiałym dla kilkulatka.  Na 320 stronach poczytamy o poszukiwaniach Kici, ważnym zadaniu Filipa oraz halloweenowym przyjęciu na świeżym powietrzu. Razem z Bobem i jego maszynami naprawimy potężną awarię prądu, przetransportujemy zabytkową chatkę w bezpieczne miejsce, zbudujemy park dinozaurów i ogromne elektryczne pianino, po którego klawiszach będzie można skakać i wygrywać stopami melodie. Leo zostanie didżejem, Bob utworzy własną kapelę, a maszyny zaprzyjaźnią się z rekinem tygrysim i słoniem. Poznamy też bohatera miasteczka. Ciekawa jestem, czy zgadniecie, kto nim zostanie?

Książka została wydana bardzo starannie i elegancko. Tytuł na okładce jest napisany złotymi literami i ozdobiony złotymi ornamentami. Dodatkowo atutem jest bardzo poręczny format. W środku równie ciekawie. Kolorowe, rodem z animowanej bajki ilustracje zajmują całe strony. Każde opowiadanie ma przyporządkowany swój kolor. Całość sprawia, że książka idealnie nadaje się na prezent, a także zdobi domową biblioteczkę.

Dobry dinozaur. Koloruj, czytaj, naklejaj
Adrianna Zabrzewska0
Okładka ksiązki - Dobry dinozaur. Koloruj, czytaj, naklejaj

Przeczytaj historię o przygodach Arlo i Bąbla, a następnie pokoloruj bohaterów lub zabaw się w ich poszukiwanie wśród naklejek. Teraz to...

Niezwykłe przygody Mruka
Adrianna Zabrzewska0
Okładka ksiązki - Niezwykłe przygody Mruka

Witaj w Trollowicach! Czeka tu na ciebie mnóstwo fantastycznej zabawy! Przeczytaj historię z ponurym Mrukiem w roli głównej! Gdy troll w...

Nie wiesz o mnie wszystkiego
Joanna Jagiełło