Zły czas

Wydawnictwo: Editio
Data wydania: 2020-09-30
Kategoria: Romans

Tom 2 cyklu Niebezpieczni mężczyźni

Nadchodzi bardzo ZŁY CZAS.
Wszystko, co mi się przydarzyło, było jak senny koszmar.
Trafiłam w sam środek mafijnego piekła.
Chwilowe poczucie bezpieczeństwa było dla mnie zgubne.
Wierzyłam, że David mi pomoże, ale on mnie oszukał.
Oboje kłamaliśmy Phixowi prosto w oczy. To nie mogło skończyć się dobrze.
Zostaliśmy ukarani. Największą karą dla mnie jest powrót do rzeczywistości.
Nie wiem, co robić, a muszę zmierzyć się z czymś, czego kompletnie nie rozumiem i nie znam.
Myślałam, że jestem nikim. Myliłam się.
Jestem Królową Koki i stoję przed największym wyzwaniem w życiu.
Polują na mnie najgorsi tego świata.
W tym mój mąż.
Phix.

Znalazłam się w złym miejscu i czasie, a tam był ON...
Mężczyzna, który mnie pokochał.
I znienawidził.

Kup książkę Zły czas

Opinie o książce - Zły czas

💋💄👠RECENZJA👠💄💋

Końcówka „Złego Miejsca” wbiła mnie w fotel, kiedy okazało się, że Blaire zostaje wyrzucona i porzucona przez Phix’a na wysypisku śmieci.
Fakt - dziewczyna, nie jest bez winy bo zdradzała go z Dawidem...
Ale może...można kochać dwóch mężczyzn równocześnie?
Wydaje mi się, że tak...
Ale wracając do „Złego Czasu”.
Blaire nie może pogodzić się z tym, że Phix wyrzucił ją jak śmiecia ze swojego życia, ale nadal ma w pamięci jego hipnotyzujące błękitne oczy i twarz, którą na „odchodne” pokazał jej, już bez maski.
Co gorsza okazuje, się, że jej ojciec został zamordowany, prawdopodobnie przez płatnego zabójcę, a ona w tym momencie dziedziczy wszystko - stając się Nową Królową Koki.
W cały proceder tych nielegalnych i tych legalnych interesów wprowadza ją Liam, najbardziej zaufana osoba jej ojca.
Blaire nie wie jak ma zaakceptować to wszystko i jak sobie poradzi w interesach z najniebezpieczniejszymi i najbezwzględniejszymi mafiosami.
W dodatku nie potrafi zapomnieć ani o Phix’ie ani o Dawidzie.
Z początku nie ufa Liam’owi, ale wie, że w tym momencie jest sama i jedyne wyjście to mu zaufać i dać sobie pomóc. Nieoczekiwanie zjawia się Phix, najpierw grożąc jej, że ją zniszczy, a potem żąda połowy firmy Crowford’ów gdyż jako mąż Blaire ma do tego pełne prawo. Dziewczyna cały czas czuje zagrożenie, więc Liam zatrudnienia dla niej nowego osobistego ochroniarza, którym okazuje się być Dawid ...
W między czasie robi kadrowe porządki w firmie - jednych wyrzuca innych zatrudnia, oczywiście na każdym kroku wspierana przez Liama i osaczana przez Phix’a.
Jedną z nowo-zatrudnionych osób w firmie jest Sveta ( córka tragicznie - jak zresztą ojciec Blaire zmarłego -ojca, który był rosyjskim gangsterem ).
Przebojowa i bezkompromisowa dziewczyna imponuje Blaire, ale nie wszystkim podoba się ta szybko rozwijająca się „przyjaźń”...
To co się potem dzieje to już całkowity rollercoaster wrażeń. Autorka tak jak i w poprzedniej części szokuje nas na każdym kroku. A końcówka 😱
Oj polecam😈polecam 😈
No i sceny sexu🤩opisane jak lubię, może tylko ich trochę mniej 😜

Długo było nam czekać na kontynuację, ale wreszcie nadeszła. Naprawdę nie wiedziałam czego się po tej części spodziewać, tym bardziej że gdy już miałam ją w rękach okazała się bardzo krótka. No ale po przeczytaniu wszystko się wyjaśniło i zakończenie bardzo mnie zirytowało. Ze względu na to, że powieść nie jest długa i jest to druga część to pewne ta recenzja nie będzie długa.
Samej akcji było mnóstwo. Od samego początku jesteśmy wciągnięci w ten świat i nie ma czasu na odpoczynek. Blair musi zmierzyć się z wieloma wyzwaniami i pokonać swoje lęki. Nikt nie daje jej taryfy ulgowej i od razu musi wszystko umieć. Do tego przeszłość dalej ją ściga i ciągle o sobie przypomina. Ból, strach i poczucie zdrady nie odstępują jej na krok.Jeżeli chodzi o bohaterów to mam do nich mieszane odczucia. w poprzednim tomie, mimo kilku wad, potrafiłam ich polubić, a tutaj często działali mi na nerwy. Blair została skrzywdzona bardzo mocno, ale starała się nie poddawać i liczyć na odmianę. Teraz nie potrafiła się zdecydować, nie trzymała się swoich postanowień i w niektórych momentach zachowywała się wręcz głupio. Jeśli chodzi o Phixa to od początku był skryty i trudno było przewidzieć jego zachowania. Tutaj to ja już kompletnie nie wiedziałam, o co mu chodzi. Nie dało się przewidzieć jego intencji i potrafił swoim zachowaniem sam sobie zaprzeczać.
Jednak mimo denerwujących bohaterów książkę czytało mi się bardzo szybko i z wielkim zaangażowaniem. Nie kibicowałam postaciom, ale fabularnie tak się wczułam, że trudno było mi się od lektury oderwać. Naprawdę jestem w szoku, jak wciągająca fabuła zniwelowała mój wnerw na bohaterów.
Podsumowując niestety, ale pierwsza część podobała mi się bardziej. Tam wszystko ze sobą współgrało i było bardzo dobrze wyważone. Tutaj czasami z frustracji przewracałam oczami i nie wierzyłam co ja obecnie czytam. Jednak z tego co wiem, to Zły czas podobał się naprawdę wielu osobom, więc może i Wam przypadnie do gustu. Mi niestety podpadły postacie tak bardzo, że nie mogłam w pełni cieszyć się z lektury. Mam nadzieję, że jak Wy będziecie to czytać to nie będziecie odczuwać tego co negatywne, tylko dacie się wciągnąć w mafijne intrygi!

Po szokujących i gorących wydarzeniach z tomu pierwszego ponownie wkraczamy do świata intryg, krwi i śmierci. Blair Crowford po trzech miesiącach zostaje odnaleziona. Królowa Koki musi stanąć na czele czegoś, czego nie rozumie a tym bardziej nie chce. Jednak nie ma wyjścia, bowiem jej głowa dla niektórych jest trofeum, o którym marzą. Polują na nią a wśród myśliwych jest jej mąż Phix. Blair w zrozumieniu zasad nowego życia pomaga Liam - współpracownik jej ojca. Komu ma uwierzyć bohaterka? Liamowi czy Phixowi? Który z nich jest po jej stronie? Komu zaufać? Komu i dlaczego zależy na jej śmierci? Ten zły czas kiedyś dobiegnie końca?

Kontynuacja "Złego miejsca" ponownie wsysa i pochłania. Aby czytać drugi tom serii "Niebezpieczni mężczyźni" potrzebna jest znajomość początku. Bez tego ani rusz. Nie połapiecie się i będziecie mieć mnóstwo pytań. A odpowiedź na nie da Wam właśnie pierwsza część. W tym tomie od razu wpadamy na głębokie wody. Autorka zaczyna mocno i dosadnie. Tak, jak przyzwyczaiła mnie już do tego. Nadal mrok był tak gęsty, że nie było widać nawet własnych stóp. Fabuła idealnie dopasowana do swej poprzedniczki. Pociągnięta z impetem i dosadnością. Z nutką tajemniczości i niepewności. Było brutalnie, było szokująco, było niebezpiecznie. Tak jak sam Phix. On jest diabłem. Zabójcą, który ma gdzieś uczucia innych. Odczuwanie winy za popełnione grzechy? A co to jest? On tego nie zna. Sumienie? Nie posiada czegoś takiego. Gdy czegoś pragnie - już jest jego. Tak było i nadal jest w przypadku Blair. W tym tomie widać zmianę w jej zachowaniu. Wychodzą na wierzch zdolności aktorskie - umie schować prawdziwość emocji pod maską. Mimo wewnętrznemu strachowi i ogólnej panice umie pokazać swą nieustępliwość, hardość i siłę. Ta kobieta na naszych oczach przechodzi metamorfozę. I chwała jej za to. Bałam się, że nadal będzie się tylko poddawać swemu oprawcy. A tu proszę. Niespodzianka. Kobieta jest zagadką. I to właśnie cenią mężczyźni. Gra w kotkę i myszkę? Oni są przecież myśliwymi. Sceny uniesień, jak to w romansie były. A i owszem. Zapytacie jakie? Takie jak Phix - gwałtowne, nieobliczalne, dosadne i na najwyższym biegu. Grzały, rozpalały i trawiły doszczętnie. Akcja cały czas trzymała w napięciu na to, co jeszcze nadejdzie. A że nadejdzie to widziałam. Autorka lubi zaskakiwać i zabierać grunt pod nogami. Wzmóc wiatr, by osiągnął skalę huraganu rozsypując cały obraz w pył. Serce tak szybko mi biło, że bałam się iż wyskoczy z klatki piersiowej. Finisz wbił mnie w fotel - zbierałam szczękę z podłogi. Nie spodziewałam się takich słów. Co prawda miałam cichą nadzieję ale o mamuniu - to było mocne. I za każdym razem, gdy kończę czytać książki autorki mam na ustach to samo pytanie: dlaczego tak szybko ta książka się skończyła?

Emocjonalna, niebezpieczna i gorąca - tak jest seria "Niebezpieczni mężczyźni Kasi Haner. Na taki emocjonalny rollercoaster w jej wydaniu piszę się zawsze i wszędzie. Bohater nieobliczalny, iście demoniczny. Jak ja takich lubię. Do tego bohaterka, która mimo słabości potrafi być silna, i która jest godnym rywalem. Te starcia są godne najważniejszej walki na ringu. Uwielbiam styl w jakim autorka tworzy. Dobór słownictwa i łączenia wątków, przez które się płynie. Ale te wody nie są spokojne i nużące - o nie. Tu nigdy nic nie wiadomo co kryje się w głębinach i czy cało dopłyniemy do brzegu. Kasia jest jedną z moich ulubionych autorek, po której książki sięgam w ciemno. Wiem, że będę zadowolona z historii, którą skrywa za każdym razem iście mocna okładka, która współgra z całością. Jeśli znacie jej poprzednie i wam się podobały to i tym razem się nie zawiedziecie. Ta książka to must have fana autorki.

Polecam.

Nie wiem jak Kasia to robi, ale kiedy raz się pokocha jej styl pisania to już się przepada raz na zawsze. To nie jest pierwsza historia, którą miałam ogromną przyjemność czytać. Autorka nigdy mnie nie zawiodła, a opowieści, które tworzy porywają mnie do cna i nie pozwalają o sobie zapomnieć. Czy można to nazwać nałogiem? Myślę, że w jakimś stopniu na pewno, bo gdy tylko widzę jej nazwisko w księgarniach to nie umiem przejść obok obojętnie.

Autorka oddała w nasze dłonie kontynuację serii Niebezpieczni Mężczyźni – i już przyznaję, że nie czytałam opisu z tyłu okładki, chciałam mieć niespodziankę i powiem Wam, że zdecydowania jestem uzależniona od jej pióra. Blaire zostaje odnaleziona na wysypisku. Wiadomą sprawą jest, że trafia do szpitala, gdzie jej sprzymierzeńcem okazuje się być Liam, jeden z doradców ojca, którego nie specjalnie znała. Nie wiedzieć czemu, ale jakoś ten gość jest dla mnie mocno podejrzany. Jego osobowość tak na mnie działa, że w każdej chwili spodziewałam się z jego strony jakiejś krzywej akcji, a on jak na złość okazywał się być oparciem naszej bohaterki.

Sama Blair zostaje rzucona głęboką wodę i musi poradzić sobie z czasem, który nastał „po”. Zdecydowanie widzimy jej przemianę, chodź ewidentnie widać, że nosi w sobie znamię i uzależnienie od Phixa. Jednakże to co zaserwowała nam Kasia to przechodzi ludzkie pojęcie, więc namawiam Was mocno – czytajcie, bo warto!

Pani Haner zrobi Wam taki mętlik w głowie, tak naszpikuje napięciem fabułę, że będzie Wam nie tylko ciężko się oderwać, ale i będzie Wam trudno zasnąć, nie mówiąc już o tym, żeby nie daj Boże zapomnieć o tej historii. Bohaterowie są doskonali – Phix się nie zmienił i jest moim faworytem! A postacie postronne, które okazują się być sprzymierzeńcami wprowadzają w głowę tyle zamętu, że nie wiemy czego spodziewać się po kolejnej stronie. Czyta się bardzo szybko, a jedyny minus jaki jest, to fakt, że powieść nie jest dłuższa.

Zakończenie Was zahipnotyzuje. Mnie kopara opadła w dość mocny sposób, a zaskoczenie nie opuszcza mnie nadal. Uwielbiam tę historię, uwielbiam Phixa, uwielbiam to, że Kasia pisze dobre powieści i daje nam swoją twórczość! ♥

Nie czytałam pierwszej części i może tego właśnie brakuje by lepiej wczuć się w ,,Zły czas"? Bo jak dla mnie to nie ma tu nic trzymającego w napięciu. Pomysł może i ciekawy, ale książka napisana jakoś tak za szybko. Nie poczułam strachu, niepewności, zagubienia bohaterki, ani powagi ,,firmy" przez nią prowadzonej.

Avatar użytkownika - zaczytana_sowka
zaczytana_sowka
Przeczytane:2021-08-19, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2021,
Avatar użytkownika - niunia5001
niunia5001
Przeczytane:2021-05-04, Ocena: 6, Przeczytałam, 26 książek 2021,

Ta część zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie. Pierwsza troszkę zawiodła i miałam mieszane odczucia czy druga nie podzieli jej losu, ale po lekturze 2 tomu jestem po prostu mega ciekawa 3 tomu, wręcz nie mogę się doczekać:) super się czytało:) Zwykle kolejne tomy bywają coraz słabsze, ale nie w tym przypadku i mam nadzieję, że tom 3 również mnie pochłonie:)
polecam. (moja opinia z LC Zły czas - K.N. Haner - opinia o książce (4906357) - Lubimyczytać.pl (lubimyczytac.pl))

Avatar użytkownika - dona
dona
Przeczytane:2021-01-16, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,
Na szczycie. Właściwy rytm
K.N. Haner 0
Okładka ksiązki - Na szczycie. Właściwy rytm

Każde uczucie niesie za sobą konsekwencje. Ten kto kocha, poświęca się dla miłości.Po dramatycznych wydarzeniach, osamotniony Sedrick próbuje ułożyć...

Nieczyste więzy
K.N. Haner 0
Okładka ksiązki - Nieczyste więzy

Gdy miłość staje się obsesją, nie można się już zatrzymać Claire czuje, że nigdy nie poradzi sobie z piętnem, które nosi w sobie od dzieciństwa...

Nie wiesz o mnie wszystkiego
Joanna Jagiełło