Z造 Romeo

Tytu orygina逝: Bad Romeo
J瞛yk orygina逝: Polski
T逝maczenie: Martyna Tomczak

Ocena: 4.47 (17 g這s闚)

Cassie by豉 urocz dziewczyn z wielkimi ambicjami. Piekielnie zdolny Ethan mia reputacj z貫go ch這pca. Zagrali Romeo i Juli – i zmieni這 si wszystko. Wielka mi這嗆, jak w dramacie Szekspira, by豉 im pisana. Jednak „z造 Romeo” z豉ma „Julii” serce...

Kilka lat p騧niej graj razem na Broadwayu. Gdy spotykaj si na scenie, s zmuszeni do konfrontacji z w豉snymi emocjami. Ethan pr鏏uje odzyska zranion Cassie, jednak oboje w niczym nie przypominaj siebie sprzed lat... Czy kiedy kurtyna opadnie, ujawni, co tak naprawd kryje si w ich sercach?

„Z造 Romeo” rozpali serca czytelniczek na ca造m 鈍iecie, uwi鏚 nawet najpopularniejsze autorki romans闚, w tym E L James, Colleen Hoover, Katy Evans i Christin Lauren.

„»Z造 Romeo« jest pe貫n rozkosznego napi璚ia, kt鏎e odczujesz ka盥 cz窷ci swojego cia豉”. Alice Clayton, autorka serii „Nie dajesz mi spa”

Kup ksi捫k Z造 Romeo

Zobacz tak瞠

Opinie o ksi捫ce - Z造 Romeo

Avatar u篡tkownika - Kasiulawaw
Kasiulawaw
Przeczytane:2019-02-12, Ocena: 6, Przeczyta貫m, Mam, 52 ksi捫ki 2019, 26 ksi捫ek 2019,

Ta ksi捫ka zhwycila mnie od samego pocz徠ku. Zachwycaj帷a i urzekaj帷a. Dla mi這郾ików romansów. Nieoczywista i niebanalna.安ietna ksi捫ka, któr poch這n窸am w jedn noc :) Historia inna - z niecierpliwo軼i od razu si璕n窸am po 2 tom

Cassie i Ethan to aktorzy,krórzy spotkali sie podczas przygotowa do przedstawienia.Nie jest to ich pierwsze spotkanie,wcze郾iej razem studiowali,wyst徙ili w szkolnej adaptacji Romea i Julii jako gwiazdy przedstawienia no i byli para.Byli,dopóki on w do嗆 瘸這sny sposób jej nie rzuci,bo ba sie w豉snych uczu.Min窸o juz sze嗆 lat,ale teraz Ethan jest zdeterminowany by odzyska Cassie,ta za boi sie zaryzykowa.W ksi捫ce jest mnóstwo retrospekcji.Ksia磬a jet napisana w taki sposób,瞠 rozdzia造 wspó販zesne s przemieszane pó na pó ze wspomnieniami.Autorka w fajny sposób pokaza豉 codzienno嗆 studenckiego 篡cia,rodz帷e sie uczucie,emocje przepe軟iaj帷e bohaterów.Równie ciekawe s rozdzia造,których fabu豉 rozgrywa sie wspó販zesnie.Pokazuj one przede wszystkim próby dotarcia do drugiej osoby,otwieranie si na nowe emocje,próby oswojenia strachu i determinacj w d捫eniu do celu.Bardzo mi sie podoba sposób w jaki bohaterowie poznawali w豉sne ograniczenia i próbowali je prze豉mywa szkol帷 sie na aktorów.Obawia豉m sie troch 瞠 b璠zie zbyt wiele scen erotycznych,ale nie by這 tak 幢e.Autorka bardziej sie nastawi豉 na pokazanie emocji cho i na cielesno軼i nie oszcz璠za豉...Mimo wszystko wysz這 jej to do嗆 interesuj帷o.byc mo瞠 skusz sie na kolejne ksi捫ki jej autorstwa.

''Cz這wiek wiecznie karmiony k豉mstwami pr璠zej czy pó幡iej znienawidzi ich smak. Wiesz, co mówi? Kto w kó趾o daje si robi w balona, sam jest sobie winien.''

Cassie i Ethan, poznali si na przes逝chaniu, które mia這 zawa篡 na tym, czy dostan si do Instytutu Sztuk Pi瘯nych Grove. Kiedy obydwoje dostaj si do wymarzonego college, zmienia si dla nich wszystko. Wkrótce dostaj do zagrania rol szekspirowskiej pary, Romea i Julii. Widownia i krytycy s zachwyceni chemi, któr wida go造m okiem, gdy razem graj na scenie. Jednak nami皻no嗆, iskry po膨dania z czasem przeradzaj si w co o wiele wi璚ej. Intensywno嗆 uczu, które do siebie czuj przera瘸 ich. Jednak Ethana coraz cz窷ciej dr璚z zdarzenia z przesz這軼i, co odbija si na ich zwi您ku. W ko鎍u z dnia na dzie Ethan znika z 篡cia Cassie. Dziewczyna jest za豉mana.

Mija sze嗆 lat, kiedy ich 軼ie磬i ponownie si ze sob krzy簑j. Kariera Cassie ma szans du穎 zyska wraz z zagraniem na Broadwayu. Jednak na jej drodze staje on: cz這wiek, który j zniszczy.

Wiesz, 瞠 kiedy oddasz komu kawa貫k siebie, ju nigdy go nie odzyskasz. Mo瞠sz mie tylko nadziej, 瞠 osoba, której go podarowa豉 nie zniszczy Ciebie. Jednak czasem dzieje si najgorsze.
Czy roztrzaskane serce mo積a posk豉da na nowo, a utracone zaufanie odbudowa?

Zanim przejd do plusów, zacznijmy od minusów.
W którym momencie mia豉m serdecznie do嗆 rozwa瘸 gównej bohaterki nad penisami i seksem w ogóle. Na pocz徠ku to by這 zabawne, ale z czasem zrobi這 si nachalne. Je郵i chodzi o relacj pomi璠zy bohaterami zabrak這 mi wi瘯szej ilo軼i uczu pomi璠zy nimi, pomijaj帷 nami皻no嗆, bo tej nie brakowa這. Je郵i chodzi o zastosowany zabieg przeplatania tera幡iejszo軼i z przesz這軼i to na pocz徠ku nie przypad mi do gustu. Z czasem ju tak mi nie przeszkadza, ale nadal nie potrafi豉m si do niego przekona.

Skoro ju wymieni豉m swoje ma貫 ''ale'' to czas na plusy.
Autorka obydwie postacie obdarowa豉 niesamowitym poczuciem humoru. Ju od dawna nie 鄉ia豉m si tak przy którejkolwiek ksi捫ek. To by這 przyjemne i odpr篹aj帷e. Dzi瘯i tej ksi捫ce zeszed ze mnie stres z ca貫go dnia. Nieustannie wybucha豉m 鄉iechem, bo nie da這 si inaczej.
''Z造 Romeo'' to powie嗆 bardzo wci庵aj帷a. Czyta si j bardzo szybko, z czasem nie mog帷 z豉pa tchu. Je郵i o mnie chodzi to dla mnie 鈍iat dos這wnie znieruchomia. By豉m tylko ja i historia Ethana i Cassie.
Wiem, 瞠 ta ksi捫ka ma tylu samo zwolenników, co przeciwników. Nie ka盥emu przypadnie do gustu, ale znajd si Ci, którzy j pokochaj. Ja zaliczam si do tej drugiej grupy. Ksi捫ka ma swoje wady, ale mnie oczarowa豉. Pomimo nich.
''Z造 Romeo'' to historia o mi這軼i, przepe軟iona bólem, strat i walk. Równie o ci篹kich wyborach, które niekiedy wymagaj odwagi.

Avatar u篡tkownika - rudablondynkarec
rudablondynkarec
Przeczytane:2017-06-12, Ocena: 4, Przeczyta豉m, 2017, Mam,
Cassie i Ethan to dw鎩ka ludzi, kt鏎zy graj razem w sztuce poraz kolejny. Co si mi璠zy nimi zdarzy? Czy pogodz si ze swoj przesz這軼i? Wed逝g mnie jest to ksi捫ka zabawna, a do tego rzadko spotykana, gdy taka historia jest ma這 spotykana. W opowie軼i tej lawirujemy w tornadzie uczu, gdy bohaterowie nie wiedz na co si zdecydowa. Jak dla mnie nie potrafi si oni pogodzi ze swoj wsp鏊n przesz這軼i, przez co nie maj odwagi by ruszy dalej. Jednak w historii tej bardzo denerwuj帷e by這 u瘸lanie si nad sob bohaterki, gdy ci庵n窸o si od pocz徠ku a prawie do ko鎍a. Pomimo tego minusa ksi捫k polecam wszystkim, kt鏎zy uwielbiaj teatr, a przede wszystkim uczucia niczym z "Romea i Julii". Moja ocena: 8/10
Avatar u篡tkownika - silwana
silwana
Przeczytane:2017-04-13, Ocena: 4, Przeczyta豉m, 100 ksi捫ek - 2017,
Mam troch mieszane uczucia do ksi捫ki. Niby by豉 dobra, ale wci庵n窸a mnie dopiero od jakie 200 strony.
Avatar u篡tkownika - korcia
korcia
Przeczytane:2017-04-04, Ocena: 4, Przeczyta豉m,
Ta lektura to by dla mnie prawdziwy relaks, dzi瘯i niej zapomnia豉m o otaczaj帷ym 鈍iecie, zatraci豉m si w tej opowie軼i o sile mi這軼i, o tym jak wp造wa ona na ludzi... Ca這嗆 na: http://korcimnieczytanie.blogspot.com/2017/04/leisa-rayven-zy-romeo.html
Avatar u篡tkownika - barwinka
barwinka
Przeczytane:2017-04-02, Przeczyta豉m,

Cassie zawsze s逝cha豉 si do嗆 zaborczych rodziców, by豉 wzorow uczennic i potuln córk. Ch耩 wyrwania si spod ich skrzyde sprawi, 瞠 zdecydowa豉 si na presti穎w uczelni aktorsk po drugiej stronie kraju. Razem z nieliczn grupk osób dosta豉 si, a w鈔ód nowych znajomych by on - Ethan, wycofany i skryty ch這pak, który nie chcia dopu軼i do siebie nikogo. Dziewczyna czu豉, 瞠 g喚biej kryje si jaka tajemnica, a Ethan przyci庵a j do siebie. Wspólne wyst瘼y na scenie jeszcze bardziej ich  do siebie zbli篡造. Ch這pak mia jednak mroczne sekrety i nie potrafi otworzy si na uczucia, a nawet poci庵 fizyczny. Spotkanie po latach pozwoli這 ponownie przeanalizowa swoje uczucia i podj望 ponown prób zbli瞠nia si do siebie. Opis nie do ko鎍a oddaje histori, to ona oraz j瞛yk sprawiaj, 瞠 w豉軼iwie od pierwszych stron mo積a wsi彗n望 w ten tytu. Bardzo pikantna historia, lekko wykracza poza New Adult i cho nie przepadam za du膨 doz erotyzmu, ten tytu zdecydowanie mnie do siebie przekona. Cassie to zwyk豉 dziewczyna, do嗆 przeci皻na, szczególnie w momencie, kiedy wydarzenia poznaje si z jej perspektywy. Ethan z kolei to posta, któr bardzo ci篹ko pozna i cho momentami ma si wra瞠nie, 瞠 da si rozgry潭, wystarczy chwila, 瞠by sta這 si to z逝dn nadziej. Niezwykle tajemniczy, emanuj帷y seksapilem, pewn doz mroczno軼i i niepewno軼i sprawia, 瞠 bohaterka nie mo瞠 pozby si go ze swojej g這wy, a i mi podczas lektury sprawia wiele k這potów.
安ietny j瞛yk autorki sprawi, 瞠 histori czyta si b造skawicznie, ca造 czas my郵帷 co te si stanie za chwile. Przemy郵enia Cassie nie raz mnie ubawi造, momentami za 鄉ia豉m si w g這s (szczególnie mocno pewna bluzka zosta豉 w mojej g這wie). Seks jest tu wszechobecny, ale... tak naprawd niewiele si dzieje. O wiele wi璚ej jest rozmy郵a, podtekstów, porówna... a wszystko to na tyle ciekawie przedstawione, 瞠 nie ma si dosy.
Wydarzenia przedstawione s dwutorowo: dwudziestoparoletni bohaterowie wyst瘼uj帷y na Broadwayu i ich obecne relacje przeplataj si z czasem studiów, poznawaniem si, emocjami i ca陰 doz odczu. To sprawia, 瞠 w豉軼iwie do ko鎍a nie wiadomo co Ethan zrobi w przesz這軼i, a tak瞠 jak naprawd wygl康a造 relacje bohaterów.
Bardzo frapuj帷e zako鎍zenie sprawia, 瞠 chcia這by si od razu si璕n望 po drugi tom. Sama mam pewne podejrzenia, jednak dopiero bior帷 do r瘯i kolejny tom, b璠 mog豉 sprawdzi, czy s s逝szne.
"Z造 Romeo" to 鈍ietna lektura z gatunku New Adult, z mocn nut pikanterii i ciekawym m瘰kim bohaterem. Wszystko to opowiedziane wci庵aj帷ym j瞛ykiem sprawia, 瞠 warto zwróci uwag na ten tytu, da mu szanse, a z pewno軼i wci庵nie od pierwszej do ostatniej strony.

Zapewne ka盥y z Was zna histori Romea i Juli. Poniek康 dzi瘯i tej ksi捫ce, b璠ziecie mogli prze篡 j ponownie. To historia dw鎩ki os鏏, kt鏎e kiedy by造 razem i po trzech latach spotykaj si ponownie. On twierdzi, 瞠 si zmieni, ona mu nie wierzy i nie chce da kolejnej szansy. Czy dwie osoby, kt鏎e w sztuce Romeo i Julia odgrywaj g堯wne role, w 篡ciu prywatnym te b璠 w stanie otworzy si na swoj mi這嗆? Autorka miesza stan tera幡iejszy z przesz造m, dzi瘯i czemu mamy mo磧iwo嗆 poznania, jak Ethan i Cassie si poznali oraz co takiego mi璠zy nimi si wydarzy這, i potrzebowali trzech lat, by zn闚 zacz望 ze sob rozmawia. Cassie to dziewczyna, kt鏎 mimo wyrz康zonych krzywd przez Ethana, wci捫 do niego ci庵nie. Nie chce, jednak wyj嗆 na idiotk, kt鏎a z otwartymi ramionami wraca do niego, po tym co jej zrobi. Ethan zmieni si, wie, 瞠 w przesz這軼i skrzywdzi Cassie i bardzo tego 瘸逝je, ale teraz nie ma zamiaru pope軟i tego samego b喚du. Za wszelk cen chce jej udowodni, 瞠 tym razem jej nie zrani. Czy zatem zakochani daj sobie jeszcze jedn szans? Czy ich mi這嗆 ma szans na szcz窷liwe zako鎍zenie? Ksi捫ka wci庵a czytelnika w sw鎩 鈍iat ju od pierwszych stron. Bohaterowie s wyrazi軼i i jak najbardziej realni, wi璚 bez problemu mo瞠my sobie ich wyobrazi w realnym 鈍iecie. Borykaj si ze swoimi problemami, ka盥y na sw鎩 spos鏏. Odgrywaj swoje role w szkole teatralnej, gdzie ka盥y aktor mo瞠 przybra mask kogo innego. Jednak, czy w 篡ciu realnym cz這wiek te mo瞠 wci捫 udawa kogo, kim nie jest? Zdarza si, 瞠 boimy si okazywa uczucie drugiemu cz這wiekowi, przez to, 瞠 zostali鄉y wcze郾iej zranieni. Staramy si wi璚 z tym ukrywa, bo tak jest nam 豉twiej. Ale czy osoba, kt鏎a r闚nie darzy nas uczuciem, d逝go jest w stanie znosi takie zachowanie? Zdecydowanie nie, dlatego po jakim czasie zaczyna si co psu. Wi瘯szo嗆 z nas uwielbia sztuk Romeo i Julia. Tutaj b璠ziemy mieli okazj, nie tylko przypatrywa si przygotowaniom do tej sztuki, wszelakim pr鏏om, ale r闚nie niezwyk貫j chemii pomi璠zy dwojgiem ludzi, kt鏎zy wci捫 b璠 si ze sob k堯cili, a mimo wszystko b璠zie ich do siebie przyci庵a這 niczym magnes. B璠ziemy naocznymi 鈍iadkami historii dw鎩ki m這dych os鏏, dla kt鏎ych 篡cie w przesz這軼i napisa這 inny scenariusz ni sami zak豉dali. Chwile zastanowienia, zw徠pienia oraz ogrom emocji gwarantowany. Z造 Romeo to wci庵aj帷a historia mi這sna na drodze kt鏎ej pojawi造 si nierozwi您ane problemy mi璠zy dw鎩k ludzi. Czy ich przesz這嗆 b璠zie mia豉 wp造w na tera幡iejszo嗆? Czy b璠 potrafili sobie wybaczy i ponownie sta si Romeem i Juli, kt鏎zy kochali si na zab鎩? O tym, przekonajcie si sami si璕aj帷 po ksi捫k.
Avatar u篡tkownika - PatrycjaKuchta
PatrycjaKuchta
Przeczytane:2017-03-25, Ocena: 6, Przeczyta豉m, Mam,
Nie wchodzi si dwa razy do tej samej rzeki, Ale mo瞠 warto zanurzy si w niej po raz trzeci? Mi這嗆 ma cudown moc tworzenia, ale potrafi r闚nie doszcz皻nie zniszczy. Podobnie ksi捫ki o mi這軼i, robi z czytelnikiem cudowne rzeczy, by za chwil ca趾owicie go rozwali. A tak fatalnie si sk豉da, 瞠 ta ksi捫ka jest zdecydowanie na podium destrukcyjnych romans闚. To taki m這tek do trzaskania niewinnych serduszek, dlatego je郵i macie ochot prze篡 co intensywnego i destrukcyjnego, mo瞠cie ju przygotowywa swoje serduszka na ca趾owite zmia盥瞠nie. Po lekturze ,,Z貫go Romeo" niewiele z nich zostanie poza strzaskanymi od豉mkami. To historia dw鎩ki ludzi, kt鏎a kocha豉 si do szale雟twa. Tak bardzo, tak nami皻nie, tak niestereotypowo i tak... tragicznie w skutkach. Cassie i Ethan poznaj si na studiach aktorskich i ju od pierwszego spojrzenia przeszywa ich elektryczny impuls, a chemia jaka wybucha jest wprost nie do opisania. Mieli wszystko czego potrzeba, by stworzy cudowny zwi您ek, ale nic nie jest proste kiedy serce boi si uczu. Po kilku latach spotykaj si ponownie, przy okazji pracy nad sztuk teatraln w kt鏎ej ponownie, tak jak przed laty maj gra kochank闚. Tylko jak wej嗆 w rol i udawa mi這嗆, skoro wszystko co jest mi璠zy nimi to z這嗆, gorycz i pustka? A mo瞠 wcale nie? Mo瞠 to t瘰knota, pragnienie i nadzieja? Tylko czy da si posk豉da w ca這嗆 co co zosta這 ca趾owicie zmia盥穎ne? ,,Nigdy wcze郾iej nie czu豉m czego takiego do 瘸dnego m篹czyzny. Jeszcze niedawno by przypadkowym kolesiem, kt鏎y dzia豉 mi na nerwy, a teraz, bez ostrze瞠nia ani pozwolenia, sta si kim zupe軟ie innym. Niezb璠nym i niezast徙ionym. Je郵i na tym polega mi這嗆, to mi這嗆 jest g逝pia." Nie jestem w stanie spojrze na t ksi捫k z dystansem. Czy historia by豉 dobra? (by豉 ob喚dna!). Czy autorka nie przesadzi豉 troch z dramaturgi w relacjach mi璠zy bohaterami? (ani odrobin!). Czy potencja scen zosta w pe軟i wykorzystany? (nadal mam wypieki na policzkach wi璚 tak(!) zosta). Czy przekonuj mnie powody, dla kt鏎ych bohaterowie post徙ili tak, a nie inaczej? (naprawd przekonuj). Czy co wyr騜nia t ksi捫k na tle pozosta造ch? (chocia瘺y intensywno嗆 dozna, 鄉ia這嗆 i... wszystko inne). Wiecie ju dlaczego nie mog si zdystansowa i opisa dok豉dnie wszystkich wad i zalet? Bo przemawiaj przeze mnie emocje. Nie ma jednostki miar, kt鏎a opisa豉by ile ta ksi捫ka ich wywo逝je. Gdyby emocje by造 pr康em zapewne pad豉bym trupem gdyby przep造n窸o ich przeze mnie tak wiele. Efekt zapewne by豚y s豉bszy, gdybym podpi窸a si do linii wysokiego napi璚ia. Autorka znalaz豉 klucz do mojego serca, otworzy豉 je i nadal sieje tam spustoszenie. Nie wiem jak jest w Waszym przypadku, ale u mnie tym kluczem s w豉郾ie emocje, kt鏎e uczyni造 z prostej w gruncie rzeczy historii, co niebywale obezw豉dniaj帷ego. Historia Cassie i Ethana od pocz徠ku jest p這mienna i zawi豉. Bohaterowie s jak krzesiwo i kamie- ma這 romantyczne por闚nanie, wiem, ale ich relacja daleka jest od romantyzmu. Wskrzeszaj wok馧 siebie takie iskry, 瞠 a dziwne, 瞠 ksi捫ka nie stan窸a w p這mieniach. Popaprana, pe軟a napi璚ia, zwariowana, niekontrolowana relacja mi璠zy Cassie i Ethanem wysz豉 autorce mistrzowsko. Przeplatanie wydarze z przesz這軼i z tymi tera幡iejszymi, r闚nie okaza這 si strza貫m w dziesi徠k i sprawia這, 瞠 emocje niejednokrotnie si璕a造 zenitu. Ca造 problem mi璠zy bohaterami polega na tym, 瞠 nie potrafili pogodzi si ze swoimi uczuciami w odpowiednim czasie, nie potrafili si zgra i niszczyli siebie nawzajem. ,,Czasami otaczamy si murem nie tylko po to, by nie dopuszcza do siebie innych, ale i po to, by si przekona, komu zale篡 na nas na tyle, by zechcia go zburzy." O CZYM? ,,Z造 Romeo", to emocjonalna bomba, kt鏎a mocno i intensywnie naznaczy ka盥ego wra磧iwego czytelnika. Historia fatalnego zauroczenia dw鎩ki m這dych aktor闚, ich burzliwe relacje, p這mienne uczucia i p這nne nadzieje, nikogo nie pozostawi oboj皻nym. Cassie i Ethan to jedna z najbardziej nieprzewidywalnych, szalonych i popapranych par- nie par, w literaturze z jakimi mia豉m do czynienia, a sama powie嗆 niemal zwali豉 mnie z n鏬 intensywno軼i dozna. Absolutnie ka盥y wra磧iwy romantyk powinien pozna t histori. Nieczu造m, niecierpliwym, spragnionym prostolinijno軼i i happy endu zdecydowanie odradzam- nie znajdziecie tu nic dla siebie. http://beauty-little-moment.blogspot.com/2017/03/zy-romeo-leisa-reyven-przedpremierowo.html
Avatar u篡tkownika - KasiaDrapacz
KasiaDrapacz
Przeczytane:2019-08-30, Ocena: 2, Chc przeczyta, 26 ksi捫ek 2019,

Zdecydowanie nie. Pisz t opini po jakim czasie i poza tym, 瞠 pami皻am, 瞠 by豉 tam narracja teraz - kiedy i akcja dzia豉 si w teatrze i 瞠 on by dziwny, a ona naiwna... Jakie szcz瘼ki fabu造 mam w g這wie, zako鎍zenia nie pami皻am wi璚 po kolejne tomy zdecydowanie nie si璕n. Chyba, 瞠 kiedy co mnie przy熤i.

Avatar u篡tkownika - edysiaa8
edysiaa8
Przeczytane:2018-01-19, Ocena: 5, Chc przeczyta, 12 ksi捫ek 2018,

Z造 Romeo okaza豉 naprawd 鈍i皻n ksi捫ka, zawsze sceptycznie podchodze do ksi捫ek, które dziej sie dwutorowo jako do mnie nie przemawiaj. i czy w tematyce New Adult juz wszystkiego nie napisali, jednak Cassie Taylor i Ethana Holta wci庵li mnie do swojego 鈍iata. Gor帷o polecam

Avatar u篡tkownika - NaWidelcu
NaWidelcu
Przeczytane:2017-02-13, Ocena: 4, Przeczyta豉m, 52 ksi捫ki na 2017, Mam,
Mo瞠 powiedzie o nim, 瞠 jest arogancki, zapatrzony w siebie i egocentryczny. Niektórzy twierdz, 瞠 ma nierówno pod sufitem, inni wypatruj w nim szale雟twa typowego dla artysty. Jedno jest pewne, ma niesamowity talent i jeszcze wi瘯sz charyzm. A to dzia豉 na kobiety jak magnez, zw豉szcza na jedn z nich...     Cassie jest nie鄉ia陰, urocz dziewczyn. Pochodzi z ma貫go miasta i w豉郾ie dostaje od losu szans, by zrealizowa swoje najskrytsze marzenie. Od tego castingu zale篡 jej aktorskie by czy nie by. Jest przygotowana, skupiona i zdeterminowana. Nie przewiduje tylko jednego. JEGO. Ethan ju pierwszy spojrzeniem skrada jej serce. Zwi您ek z nim zaczyna si i ko鎍zy równie szybko, co sztuka, któr odgrywaj. Romeo i Julia. Gdy spotykaj si kilka lat pó幡iej, okazuje si, 瞠 dawna mi這嗆 nie odesz豉, a emocje znowu zaczynaj przejmowa gówn rol. Jak prze這篡 si to na ich prac? Czy powstanie kolejny dramat?   Narracja w Z造m Romeo biegnie dwutorowo. Akcja z tera幡iejszo軼i przeplata si ze scenami z przesz這軼i. Przy czym s這wo „sceny” nabieraj w tej powie軼i nowego znaczeni. Bohaterzy to bowiem uczniowie szko造 aktorskiej. Nieustannie co graj, przed innymi, ale te sob. Dwutorowa narracja sprawia, 瞠 czytelnik stopniowo odkrywa tajemnic z przesz這軼i. Na pocz徠ku wiemy tylko tyle, 瞠 co si wydarzy這 i odmieni這 篡cie Cassie. Ale co? Odpowied na to pytanie uk豉da si powoli, wraz z post瘼em fabu造.   Je郵i za chodzi o rozwój wydarze, to momentami p璠z one na 貫b na szyj, by potem raptownie zwolni i trzyma czytelnika w s這dkiej niepewno軼i. Tym razem to nie wydarzenia, a galopuj帷e uczucia stanowi o akcji. Uczucia, które nie zawsze s racjonalne. Musz przyzna, 瞠 kilka razy mia豉m ochot porz康nie przetrzepa bohaterce skór. Innym razem swoim zachowanie doprowadza mnie do frustracji Ethan. Jedno jest pewne, ksi捫ka budzi w czytelniku najrozmaitsze emocje.   W Z造m Romeo mi這嗆 nie jedno ma imi. Przejawia si to równie w sferze erotycznej. W naszych bohaterach ju od pierwszych stron kie趾uje seksualno嗆, której nie potrafi opanowa. To romantyczne napi璚ie owocuje wieloma pikantnymi scenami. Ale bez obaw, daleko im od wulgarno軼i czy wyuzdania. Za to z pewno軼i kwalifikuj powie嗆 do gatunku Young Adult.   W zgodzie z nurtem pozostaje równie nagromadzenie problemów. Gównym dylematem bohaterów jest mi這嗆. Ale poza ni dysponuj równie sporym baga瞠m emocjonalnym, który „wypakowuj” nam dopiero po jakim czasem. To przykuwa uwag czytelnika, który momentami mo瞠 si czu znu穎ny ci庵造mi zawodami mi這snymi.   Z造 Romeo to ksi捫ka, która idealnie wpasowuje si w kategori Young Adult. Seks, uczucie, pierwsze doros貫 problemy i rozterki. A do tego sporo humoru i dowcipu. Momentami akcja niepokoj帷o zwalnia豉, za 篡ciowe dylematy zdawa造 si zbyt wydumane, ostatecznie jednak powie嗆 okaza豉 si naprawd ciekaw propozycj, idealn dla mi這郾ików lekkich romansów. Czy to jednak koniec? Nie! To dopiero tom pierwszy. Bo mi這嗆 taka jak ta... nie ko鎍zy si na jednej cz窷ci. Jestem bardzo ciekawa, jak dalej potocz si losy tego zwi您ku.
Inne ksi捫ki autora
Z貫 Serce
Leisa Rayven0
Ok豉dka ksi您ki - Z貫 Serce

Kiedy Cassie i Ethan odnajduj szcz窷cie, na scen wkracza nowa para.Elissa Holt, siostra Ethana, jest doskona陰 inspicjentk. W prac wk豉da serce i nie...

Doktor Love
Leisa Rayven0
Ok豉dka ksi您ki - Doktor Love

Trzeci tom seksownej serii „Masters of Love”! Kompletnie do siebie nie pasuj. A mo瞠 wr璚z przeciwnie? Toby Jenner to ekspert od dobierania...

Zobacz wszystkie ksi捫ki tego autora
Cytaty z ksi捫ki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytat闚 z tej ksi捫ki.

Recenzje miesi帷a
P貫zent – carkiem niekotrzebna rzecz