Znaki. Spójrz w gwiazdy, odkryj siebie [2022]

Przyszłość jest w twoich rękach, ale gwiazdy pomogą ci ją napisać.

Znaki to książka, która pokazuje, jak wykorzystać astrologię jako skuteczne narzędzie rozwoju osobistego.

Wystarczą data i miejsce twojego urodzenia, aby łatwo sporządzić wykres, który odtworzy mapę nieba z chwili twojego przyjścia na świat. Poznaj swoje znaki: twój wyjątkowy układ gwiazd, planet i domów. Dowiedz się, jak go użyć, aby przejąć kontrolę nad każdym aspektem swojego życia.

Znaki to twój osobisty przewodnik po wyjątkowej metodzie samorozwoju i coachingu - astrologii dynamicznej. To nie wróżby, tylko narzędzie, które pomoże ci w pełni wykorzystać drzemiący w tobie potencjał.

Dzięki tej książce:

o dowiesz się, jak rozwinąć cechy osobowości, tak aby stały się zaletami, a nie wadami,

o poznasz inspirujące i skuteczne rady, jak zadbać o pracę, miłość i zdrowie,

o zrozumiesz wreszcie zachowania innych ludzi - nawet te najbardziej irytujące i zaskakujące.

Carolyne Faulkner to ,,nowa gwiazda astrologii" (,,Vogue"), twórczyni astrologii dynamicznej - metody, której zaufały m.in. Lena Dunham, Cara Delevingne i Rita Ora.

Informacje dodatkowe o Znaki. Spójrz w gwiazdy, odkryj siebie [2022]:

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2022-01-12
Kategoria: Poradniki

Tagi: Samodzielne rozwiązywanie problemów i rozwój osobisty bóg

Kup książkę Znaki. Spójrz w gwiazdy, odkryj siebie [2022]

Znaki. Spójrz w gwiazdy, odkryj siebie [2022] - opinie o książce

Avatar użytkownika - mysilicielka
mysilicielka
Przeczytane:2022-01-26, Ocena: 6, Przeczytałam, 26 książek 2022,

Jak przedstawia się książka i co w sobie zawiera? "Znaki. Spójrz w gwiazdy, odkryj siebie" to przede wszystkim piękne wydanie w twardej oprawie ze schludnie rozmieszczonym tekstem bogatym w tabele i wykresy. Ma prosty układ - po wstępie jest instrukcja jak czytać swój kosmogram i rozdziały opisujące planety, znaki i domy. Jest to przewodnik pełną gębą, a przede wszystkim jest łatwy w użyciu. Autorka sama zachęca, żeby robić sobie w książce notatki (są na to nawet wydzielone miejsca), a jeśli nie w książce bezpośrednio, to na bieżąco na jakiejś innej kartce. Notatki będą nam potrzebne, jeżeli naprawdę chcemy... no właśnie, czego? Co to nam da?

Autorka wyjaśnia, że nie będziemy się tutaj bawić astrologią, żeby wymyślić sobie kolejny dwuzdaniowy horoskop na nowy tydzień. Kosmogram, czyli stan nieba w momencie naszych urodzin, ma nam przede wszystkim pomóc zrozumieć siebie. Dzięki jego przeanalizowaniu będziemy wiedzieć np., które cechy warto u siebie rozwinąć, a z czym walczyć.

Z czytaniem horoskopu jest jak z nauką języka obcego - kiedy już się oswoisz i zrozumiesz znaczenie trudnych słów, idzie jak z płatka. Mam Saturna i Księżyc w Wodniku w dwunastym domu, przed lekturą nie miałabym zielonego pojęcia co to znaczy, a teraz już mniej więcej wiem. Ta książka do kartkowania plus wykres twojego kosmogramu, który można wygenerować w Internecie, plus notatnik i wreszcie uda ci się odczytać to, co kiedyś brzmiało jak czarna magia.

Podoba mi się w tej książce przejrzyście podana treść. Wszystko jest opisane łatwym językiem, poparte przykładami, są ćwiczenia do zrobienia dla czytelnika, żeby mógł też sam popracować. Jeśli potrzebujemy poznać charakterystykę np. jakiejś planety to możemy przeczytać o niej rozdział od początku do końca albo tylko przelecieć wzrokiem po wyszczególnionych cechach, a to bardzo ułatwia pracę.

Polecam osobom interesującym się astrologią, przede wszystkim początkującym, które chcą od czegoś zacząć. Myślę, że ten przewodnik wiele rozjaśni, a jak ktoś wsiąknie w temat, to będzie z niego regularnie korzystać.

nteresuje, bądź interesowała Was kiedyś astrologia? Mnie muszę przyznać, że nie bardzo. Tzn czytałam horoskopy, ale bardziej żeby się pośmiać. Chociaż muszę przyznać, że trafiały się i takie, które miały 100% trafność.

Jednak, gdy dostałam szansę zapoznania się z książką „Znaki. Spójrz w gwiazdy, odkryj siebie” postanowiłam ją wykorzystać. Dlaczego? Chyba zwyciężyła u mnie ciekawość, ponieważ książka ta jest swego rodzaju przewodnikiem po rozwoju osobistym.

„Znaki. Spójrz w gwiazdy, odkryj siebie” to książka dla osób wtajemniczonych w astrologię, ale i takich które dopiero chcą rozpocząć z nią swoją przygodę.

Całość napisana jest bardzo sympatycznym językiem i co najważniejsze zrozumiałym. Autorka szczegółowo krok po kroku tłumaczy jak odczytywać poszczególne znaki i przełożyć je na własny kosmogram. Pozwala nam to lepiej zrozumieć samych siebie, ale i innych. To dzięki tej książce możemy poznać swoje wady i zalety, a dzięki skutecznym radą cechy osobowości przekształcać w same zalety. Nauczymy się podejmować lepsze decyzje i dbać o miłość, pracę oraz zdrowie.

Dla mnie ta książka stała się małą księgą nad którą na pewno spędzę jeszcze wiele godzin. Przeczytałam ją calutką jednak zrozumienie własnego kosmogramu i jego odpowiednie oznaczenie wymaga ogromnej dawki skupienia. Już teraz widzę ile rzeczy zgadza się z moim życiem i jestem ciekawa co jeszcze uda mi się odczytać.

Na początku pewnie nie jedna osoba popełni w jego wyznaczaniu błędy. Jednak jak to się mówi praktyka czyni mistrza :) Także jeżeli chcecie rozwinąć swoje umiejętności, poznać sekrety sukcesu wielu znanych ludzi koniecznie sięgnijcie po „Znaki…”.

Osobiście książkę bardzo polecam. Nawet osoba początkowo sceptycznie nastawiona do tematu może znaleźć w niej coś dla siebie.

Witajcie. Czy interesujecie się astrologią? Jeżeli jeszcze nie to polecam wam ciekawy przewodnik po współczesnej astrologii. Znajdziecie w nim wszystko to, co na ten temat powinniście wiedzieć.
Pięknie wydana książka. Twarda oprawa. Idealnie prezentuje się na półce.
Ponad 300 stron, które odkryją przed wami dużą część astrologii. Dzięki niej będziecie mogli odkryć siebie. Czy wiecie, jak czytać wasz kosmogram? Dokładnie tak jak wy nie miałam pojęcia na ten temat. Teraz już wiem troszkę więcej. Oczywiście, żeby się tego perfekcyjnie nauczyć potrzeba czasu. Autorka w idealny sposób nam to objaśnia. Powoli nabiorę w tym wprawy i może kiedyś dzięki tej książce będę potrafiła w 100% odczytać swój kosmogram.
Autorka w swoim dziele koncentruje się na trzech głównych obszarach astrologii: planetach, znakach i domach. Idealnie nam je objaśnia. Wyjaśnia również w jaki sposób można czytać jej książkę. Opisuje nam dwa sposoby. Jednym z nich jest przeczytanie wszystkich stron ,,Znaki. Spójrz w gwiazdy, odkryj siebie" od deski do deski. W tak poznacie lepiej astrologię. Taki sposób wybrałam ja. O drugim sposobie dowiecie się sami czytając.

Pamiętajcie: przyszłość jest w waszych rękach!

Carolyne Faulkner objaśnia nam co to są planety, znaki i domy. Dzięki niej możemy stworzyć swój własny kosmogram. Całkiem interesujące wyzwanie.
Marzeniem autorki jest by jej dzieło pomogło wszystkim wrażliwym osobom. Czy jej złote rady sprawdzą się w naszym życiu? Czas pokaże.
Żeby lepiej zrozumieć ten poradnik zachęcam do ponownego jego przeczytania. Jeden raz to za mało.
Jesteście ciekawi jak pisze ,,Nowa Gwiazda Astrologii"? Przeczytajcie ten poradnik.

Tą książkę nie da się przeczytać od razu. Trzeba ją sobie rozłożyć na kilka dni. Nie jest to lekka lektura.

Znaki miłości. Spójrz w gwiazdy, odnajdź miłość
Carolyne Faulkner0
Okładka ksiązki - Znaki miłości. Spójrz w gwiazdy, odnajdź miłość

PRZEWODNIK PO NOWOCZESNEJ ASTROLOGII MIŁOŚCI MIŁOŚĆ jest zapisana w gwiazdach, ale ZWIĄZEK to kwestia decyzji. Carolyne Faulkner, autorka bestsellerowych...