Znów to zrobiliśmy

Gorąca powieść autorki bestsellerowych romansów - Laurelin Paige!

Jenny Stahl odniosła wielki sukces jako modelka, ale jej największym marzeniem jest zostanie aktorką. Jest gotowa na wiele wyrzeczeń, by wreszcie zdobyć pierwszoplanową rolę, dzięki której rozkręci swoją filmową karierę. Pewnego dnia agentka przekazuje jej wspaniałą wiadomość - Jenny zaproponowano zagranie głównej postaci kobiecej w komedii romantycznej znanej reżyserki. Jest jednak jeden haczyk - jej ekranowym partnerem ma zostać Tanner James.

Ten atrakcyjny gwiazdor filmowy był pierwszą miłością Jenny. Dziesięć lat wcześniej, gdy oboje rozkręcali dopiero swoje kariery, ale stali się już ulubieńcami paparazzich, przeżyli płomienny romans. Zakończył się on dla Jenny długim leczeniem złamanego serca, ponieważ powodem ich rozstania była zdrada Tannera.

Jenny przyjmuje rolę, ale zaczyna pracę na planie z silnym postanowieniem, by relacja między nią a Tannerem nie wyszła tym razem poza zawodową współpracę. Mężczyzna wydaje się jednak wniebowzięty ponownym spotkaniem z nią, jego urok osobisty stał się przez te lata jeszcze bardziej nieodparty, a ekranowa chemia między nimi szybko przenosi się do życia poza planem filmowym. Czy Jenny może zaufać mężczyźnie, który dotkliwie zranił ją w przeszłości? A może ich związek jest skazany na powtórzenie dawnego scenariusza?

Informacje dodatkowe o Znów to zrobiliśmy:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2021-12-08
Tytuł oryginału: One More Time

Tagi: Romans współczesny bóg

Kup książkę Znów to zrobiliśmy

Znów to zrobiliśmy - opinie o książce

Avatar użytkownika - zaczytanaEdyta
zaczytanaEdyta
Przeczytane:2022-05-07, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,

Jenna to odnosząca sukcesy modelka, która od zawsze marzyła o karierze filmowej. Nie wszystko w jej życiu układało się jednak tak jak by tego chciała. Gdy jej kariera stanęła pod znakiem zapytania, niespodziewanie dostała propozycję zagrania głównej roli w filmie. Teoretycznie jest to szansa na spełnienie jej marzeń, problemem jest jednak jej filmowy partner, którego zagrać ma jej były chłopak, z którym dziewczyna rozstała się bez wyjaśnień 10 lat temu.
Tanner to odnoszący ogromne sukcesy wzięty aktor filmowy. Bożyszcze tłumów, którego podziwia i któremu zazdrości wiele osób. Były chłopak Jenny, którego ta opuściła bez słowa, po tym jak medialnie opublikowano pewną sytuację z jego udziałem.
Czy Jenna zdecyduje się przyjąć rolę? Czy Tannerowi uda się odzyskać dziewczynę? Czy para zdecyduje dać sobie kolejną szansę? Czy kolejne niedomówienia staną na drodze do ich szczęścia?
Tajemnie, niedomówienia, gra, udawanie, borykanie się z własnymi uczuciami. Bardzo gorące wątki erotyczne, które czytało się z wypiekami na twarzy, muszę przyznać, że bardzo mi się to podobało. Fajnie wykreowani bohaterowie, których polubiłam już od pierwszych stron. Każde kocha, każde tęskni, każde zranione, każde boi się przyznać do swoich uczuć i udaje kogoś kim nie jest.
"Znów to zrobiliśmy" była to pierwsza książka z motywem aktorów, która okazała się być bardzo przyjemną lekturą. Napisana jest lekkim językiem, więc czytało się ją szybko. Jest to wciągająca książka, przy której można miło spędzić popołudnie.
Osobiście polecam po nią sięgnąć. Zdecydowanie jest to coś innego i dla mnie nowego. Bardzo miło spędziłam z nią czas.
Dziękuję Niegrzeczne Książki za egzemplarz do recenzji.

Avatar użytkownika - zakochanawksiazk
zakochanawksiazk
Przeczytane:2022-02-16, Ocena: 3, Przeczytałem,

Jenny odniosła spore sukcesy w modelingu, jednak jej marzeniem jest zagranie głównej roli w filmie. Los daje jej taką możliwość i kobieta będzie miała możliwość zagrania w komedii romantycznej, jednak okazuje się, że jej partnerem na planie ma być Tanner - gwiazdor filmowy, pierwsza miłość Jenny.
Czy Jenny będzie w stanie zaufać Tannerowi? Czy jest możliwe, żeby bohaterowie byli jeszcze razem?

Czytałam kilka historii Laurelin Paige i pamiętam, że przy każdej z nich dobrze się bawiłam, autorka ma zdolność do tworzenia postaci, które są wyraziste i charakterne. Tym razem jednak historia Jenny i Tannera nie powaliła mnie na kolana. Książka napisana jest z perspektywy obojga bohaterów, dzięki czemu możemy dowiedzieć się co myślą, co czują. Niektórymi zachowaniami działali mi oni na nerwy, chyba po prostu nie było w nich "tego czegoś". Chociaż muszę przyznać, że niektóre sceny między Jenny a Tannerem sprawiały, że uśmiech gościł na mojej twarzy i troszkę zrekompensowało mi to przewidywalność oraz powiew nudy w tej książce. Plusem z pewnością jest to, że tą historię czyta się bardzo szybko i jest idealna na jeden wieczór. Wiem, że autorkę stać na zdecydowanie więcej i czekam na jej kolejne książki. Moja ocena to 6/10.

Avatar użytkownika - bookaholic-in-me
bookaholic-in-me
Przeczytane:2021-12-19, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,

Laurelin Page tą książka wraca na dobre tory, za które pokochaliśmy serię Uwikłani. Tworzy prostą, przewidywalną historię miłosną, jednak bezsprzecznie pełną chemii między głównymi bohaterami, wzajemnego przyciągania oraz pożądania, które wręcz wypływa z kolejnych stron. Pokazuje również blaski i cienie życia w świetle fleszy w Hollywood oraz jak bardzo urażona duma i niedopowiedzenia mogą wpłynąć na życie. Kto ma ochotę na lekką i niezobowiązującą lekturę z pewnością powinien sięgnąć po tę pozycję.
Jenna zrobiła olśniewającą karierę w modelingu, jednak jej wiek sprawia, że powinna już poważnie myśleć o emeryturze. Ona z resztą zawsze marzyła o aktorstwie, ale nie było jej po drodze z dobrymi produkcjami. Gdy pojawia się przed nią szansa na wybicie się nie powinna mieć żadnych wątpliwości. A jednak, dawne uczucie i zranione serce dają o sobie znać. Zwłaszcza, że Jenna nadal nie emanuje pewnością siebie, nie jest świadoma swojej wartości, talentu i urody. Nie lubi ryzyka i to niezmiennie od lat. A ponowne spotkanie z miłością życia zdecydowanie jest krokiem wysoce ryzykownym.
Tanner osiągnął wiele w branży filmowej. Świadczyć mogą o tym zarówno miliony na koncie jak i rozpoznawalna wszędzie twarz. Wydawać by sięmogło, że ma wszystko, jednak to, co najważniejsze, utracił lata temu- Jennę. Tanner jest charyzmatyczny, przyciąga kobiece spojrzenia niczym magnes, posiada status gwiazdy, a mimo tego nie przestał być normalnym chłopakiem, takim jak przed laty. Czy to wystarczy by przekonać Jennę, że zasługują na drugą szansę?
Autorka skrupulatnie wydziela nam informacje dotyczące przeszłości bohaterów, dzięki czemu tym chętniej brniemy dalej, by poznać prawdziwą wersję wydarzeń. Gdzieś pomiędzy teraźniejszością daje nam retrospekcję miłości, jaką darzyli się Jenna i Tanner sprzed laty i dzięki temu perfekcyjnie przekonuje nas, że razem naprawdę mieli coś wspaniałego. I zdecydowanie odczuwamy, że to nie do końca wygasło. Niepewność bohaterów i ich dziwne pomysły mogą frustrować, lecz z drugiej strony dość realnie oddają wątpliwości związane z wchodzeniem po raz kolejny do tej samej rzeki. Wisienką na torcie są zmysłowe i rozpalające sceny zbliżeń, w których Autorka jest mistrzynią. Czego chcieć więcej od takiej książki? Tym bardziej zachęcam do sięgnięcia o nią, jako sposobu na zrelaksowanie po ciężkim dniu :-)

Połączeni. Uwolnij mnie
Laurelin Paige0
Okładka ksiązki - Połączeni. Uwolnij mnie

NAJBARDZIEJ ELEKTRYZUJĄCY DUET WSZECH CZASÓW! JEJ HISTORIA ROZPOCZĘŁA SIĘ DUŻO WCZEŚNIEJ, NIŻ ZACZĘŁA PRACOWAĆ W SŁYNNYM KLUBIE THE SKY LAUNCH... Gwen...

Odrodzenie
Laurelin Paige0
Okładka ksiązki - Odrodzenie

Już nie była jego ptaszyną. Stała się feniksem, który odrodził się z popiołów. Celia i Edward pokonali wspólnie wiele przeszkód...